VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





@Alabama

U odgovoru na Vas prethodni post,samo mogu ponoviti slijedece-Zalba u ovim okolnostima predstavlja samo nepotreban cin formalne prirode jer niti jedan od oba uzroka pokretanja stecaja nije uklonjen.
(da jest vec bi uprava to objavila dionicarima,odnosno sprijecila stecaj).
Pozdrav

Hvala. Iz navedenog se može zaključiti da uprava vlds ipak ima pravo na žalbu. Da li je to nepotreban čin, samo formalne prirode ipak ne možemo zaključivati unaprijed……ili vi već možda znate da će žalba biti odbijena jer u međuvremenu uprava nije napravila (ili platila) ama baš ništa?
[/quote]
Molim Vas nemojte i dalje manipulirati.Prije svega uprava u stecaju nema vise nikakva prava s jedne strane,a s druge strane nije dovoljno -platiti nesto- vec se moraju otkloniti stecajni razlozi u cijelosti.
Nemojte davati nadu dionicarima bez ikakva realna pokrica.I do sada ste im tvrdili da stecaja sigurno nece biti.
Pozdrav
[/quote]
Malo zločesto od vas…..ali dobro. Koga ja tu manipuliram? Sam sebe? Pa ostalo je par malih dioničara i ja. Dionica je u dvoznamenkastom minusu…….a ja dajem lažne nade dioničarima?
Pitao sam vas samo za pravo žalbe…….ali eto, neka vam bude…….nema vlds ni pravo žaliti se.
Da ne bih i dalje "manipulirao" neću više ni pisati…….iako je topic javan a ne vaš i ovih raznih nickova sa istom i.p. adresom
Pozdrav

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Vaš link

4. Obustava uz suglasnost vjerovnika. I do ove obustave može doći samo na prijedlog dužnika koji mora imati pisanu suglasnost svih stečajnih vjerovnika. Stečajni sudac po slobodnoj procjeni odlučuje da li je potrebna i suglasnost vjerovnika osporenih tražbina te razlučnih vjerovnika odnosno da li im je potrebno pružiti odgovarajuće osiguranje.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Isprike za link
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima






@Alabama

U odgovoru na Vas prethodni post,samo mogu ponoviti slijedece-Zalba u ovim okolnostima predstavlja samo nepotreban cin formalne prirode jer niti jedan od oba uzroka pokretanja stecaja nije uklonjen.
(da jest vec bi uprava to objavila dionicarima,odnosno sprijecila stecaj).
Pozdrav

Hvala. Iz navedenog se može zaključiti da uprava vlds ipak ima pravo na žalbu. Da li je to nepotreban čin, samo formalne prirode ipak ne možemo zaključivati unaprijed……ili vi već možda znate da će žalba biti odbijena jer u međuvremenu uprava nije napravila (ili platila) ama baš ništa?
[/quote]
Molim Vas nemojte i dalje manipulirati.Prije svega uprava u stecaju nema vise nikakva prava s jedne strane,a s druge strane nije dovoljno -platiti nesto- vec se moraju otkloniti stecajni razlozi u cijelosti.
Nemojte davati nadu dionicarima bez ikakva realna pokrica.I do sada ste im tvrdili da stecaja sigurno nece biti.
Pozdrav
[/quote]
Malo zločesto od vas…..ali dobro. Koga ja tu manipuliram? Sam sebe? Pa ostalo je par malih dioničara i ja. Dionica je u dvoznamenkastom minusu…….a ja dajem lažne nade dioničarima?
Pitao sam vas samo za pravo žalbe…….ali eto, neka vam bude…….nema vlds ni pravo žaliti se.
Da ne bih i dalje "manipulirao" neću više ni pisati…….iako je topic javan a ne vaš i ovih raznih nickova sa istom i.p. adresom
Pozdrav
[/quote]

… ja svakako želim da i dalje pišete. Smatram Vas jednom od najkorektnijih osoba ovdje!

@ok stečaj,pa ko svako dnevno kupuje? Lp

Radije s Alabamom u stečaj , nego s nekim likovima na +300%, onaj ko kupuje zna zašto kupuje i ovo što tvrdi Bisakovi apsolutno nije točno tj. ne mora biti točno.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ja kupujem i jos cu kupovat


@ok stečaj,pa ko svako dnevno kupuje? Lp

Vjerovatno oni koji ne razumiju što je to stečaj.
Pozdrav

stečaj samo u rh se smatra kao bankrot a u niormalnom svijetu prilika za preuzimanje
jer napominjem duplo je veća ako ne i trodupla vrijednost imovine validusa nego potraaživanja
pa da se samo hefa proda po fer vrijednosti svi bi omastili brke

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

znate li kolika je vrijednost zemljišta gdje je mils lociran i kojom kvadraturom raspolažu?
i to na samom ulazu u centar splita ,pa ko to ne bi volio posjedovati

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


stečaj samo u rh se smatra kao bankrot a u niormalnom svijetu prilika za preuzimanje
jer napominjem duplo je veća ako ne i trodupla vrijednost imovine validusa nego potraaživanja
pa da se samo hefa proda po fer vrijednosti svi bi omastili brke

Koliko bi donji paket Helios Farosa na mogućoj narednoj dražbi ili sl. (radi stečaja VLDS-a) mogla vrijediti… ?
Tko bi to po vama mogao omastiti brke…?

Godišnji financijski izvještaj per 31.12.2011.
KAPITAL I REZERVE: -15.927.000 KN tj. minus od 47 KN iznad kapitala po dionici…
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/HEFA-fin2011-1Y-NotREV-N-HR.pdf
POZIV NA JAVNE DRAŽBE PUTEM TRGOVINSKOG SUSTAVA ZAGREBAČKE BURZE d.d.
za prodaju dionica
a. 239.583 dionica izdavatelja HELIOS FAROS d.d.
b. 355.851 dionica izdavatelja VIS d.d.
c. 74.700 dionica izdavatelja MIRNA d.d.
Zanimljive ili nezanimljive dražbovne cijene…?
http://www.zse.hr/UserDocsImages/aktualno/Oglas%20za%20ZSE_nova%20prodaja%20HEFA,%20MRNA%20i%20VIS_za%207.4.2012.pdf

Ipak su bile nezanimljive, jer nije bilo ponuda za kupnju:
7.2.2012 Helios Faros Javna opomena
http://www.zse.hr/default.aspx?id=39106
17.5.2012 Helios Faros Javna opomena
http://www.zse.hr/default.aspx?id=40639
19. srpnja 2012:
10. Rješenje o otvaranju stečajnog postupka dostavlja se Zemljišno-knjižnom odjelu Općinskog suda u Varaždinu, Zemljišno-knjižnom odjelu Općinskog suda u Slavonskom Brodu, Zemljišno-knjižnom odjelu Općinskog suda u Starom Gradu te Zemljišno-knjižnom odjelu Općinskog suda u Sinju radi upisa zabilježbe otvaranja stečajnog postupka u zemljišnim knjigama na nekretninama navedenim u rješenju o otvaranju stečaja.

11. Rješenje o otvaranju stečajnog postupka dostavlja se Središnjem klirinškom depozitarnom društvu, radi upisa zabilježbe otvaranja stečajnog postupka na svim dionicama koje glase na ime dužnika.

zizi
a zašto se ti svojski trudiš drukati protiv vlds a nemaš ga "navodno,niti ga želiš imati"
čovijek bi pomislio ma moram prodati haha ,odavno sam ja ogluvio o dobronamjernim postovima drugih forumaša
uvik si postavim kontra pitanje !

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Kolega ZZtop i Bisakovi
hvala na brizi…ne kazem da pisete krivo…jer iskreno boli me tuki….
al drugari…
sta ste jalni ako netko zaradi pa i na stecaju???
jer niste vi…pa ko vam je kriv…da je otislo na 0.1 kn vi bi i dalje gledali….

Bisakov je trkeljo i na DIOKiu…pa…stecaj ili ne…diokiem se jos uvijek trguje….
dragi ZZ
i VLDS om se trguje…a izgleda da te K/P demantira ..jer inace…ovdje bi odavno bila rasprodaja…

pitate se tko kupuje i ko prodaje….
UVIJEK NETKO SA MALO VISE MUDA….s oprostenjem…
Lp

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@nesto ste puni energije i pisanja ujutro naj ranijebit ce zanimljivo danas,bid i ask slazu se gadno. Lp

800 komada i u blokadi smo….opet

a za ostatak ulagackog puka…
eno Vam 100.000 prvi na kupnji…
dakle dovoljno da se i kolega Alabama iskrca…
a dovoljno i za dio prvog i drugog najveceg
i?
ako vec toliko ne vrijedi…pa sto se ne iskrcaju oni na izvoru informacija?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close