VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@zizi
[lol] Kako nema ročišta…….da se nije nešto promijenilo?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@zizi

[lol] Kako nema ročišta…….da se nije nešto promijenilo?

kako nema… 04.07. …
LP

@zizi
4.7. nema apsolutno nikakve veze sa validusom…….može i okladica…..za siću…..da vratiš izgubljeno?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


zizi
Polako sa askom……prodaće to meni trejderi i po bidu……a kome će drugom?
Znači nemaš "kokose" za okladicu……pa to je samo 100 t. kn.?
Znaš li da su Talijani u 2.sv. ratu proizvodili tenkove sa jednom brzinom naprijed i tri brzine u rikverc?

…Alabama u krivu si…..imao je taj tenk tri brzine za naprid ali nisu ga znali okrenut….to ti je slično vicu kada je Mujo kupija fiću pa od ZG_BG stiga za 4 sata , ali nazad za 18 sati…znaš i sam zašto…nije ga zna okrenut naravno…pozdrav tebi i tvojima….

Opet odgođeno ročište za Validus….hmmmm….pa kad će konačno u stečaj [lol]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=41029

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ročiste se odgađa unedogled.

Hm, vjerojatno stečaja neće biti


Opet odgođeno ročište za Validus….hmmmm….pa kad će konačno u stečaj [lol]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=41029


Jest ponovo "odgođeno…" … možda stečaja nikada ni ne bude… nadam se zbog vas i ostalih in… da ne… no, prethodno se Validus mora riješit "svih…" založnih vjerovnika… a ne samo Porezne Uprave…
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/83NwAJ4g6WlrFv8EoGvc8Q==.pdf
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/VLDS-fin2010-1Y-REV-K-HR.pdf

zizi
Kako se sudkinja zove?
Porezna je pod kontrolom, ne brini.
Ima jedan sudski spor koji će validus izgubiti…….to će dići cijenu dionice.
Da vidim tvoj I.Q.
LP

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

slijedi ukrcaj…
opet će biti panike


slijedi ukrcaj…
opet će biti panike

…..tek nakon jedne dobre metle aska..inace jok bato!
[lol]

zbog nesigurnosti i neizvjesnosti dionice, trži se na jako niskim razinama

svi znamo kolika je prava vrijednost dionice, a i na samu odgodu stečaja (do kojeg vjerojatno neće doći), cijena nevjerojatno skače.

Kažem, cijena opet skače, a do koje će vrijednosti ići, opete zavisi od pozitvnih(negativnih) vijesti


zizi
Kako se sudkinja zove?
Porezna je pod kontrolom, ne brini.
Ima jedan sudski spor koji će validus izgubiti…….to će dići cijenu dionice.
Da vidim tvoj I.Q.
LP


Kolega vi ste najupučeniji hoće li uopće biti novog ročišta ili je za VLDS opasnost prošla?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha
Odgovor imate na 1268 stranici ove teme. Ne volim se ponavljati. Ono što vas zanima je kada će Alabama početi čistiti ask……zar ne? To je srž svega.
U postu, gdje ste me citirali, nalazi se prošlost, sadašnjost i budućnost validusa. Što se opasnosti tiče, da li ja panično rasprodajem, ili se natežem sa vama na bidu?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@Mcinha

Odgovor imate na 1268 stranici ove teme. Ne volim se ponavljati. Ono što vas zanima je kada će Alabama početi čistiti ask……zar ne? To je srž svega.
U postu, gdje ste me citirali, nalazi se prošlost, sadašnjost i budućnost validusa. Što se opasnosti tiče, da li ja panično rasprodajem, ili se natežem sa vama na bidu?

No prijatelju, nema me ni na kupnji, a još manje na prodaji, na VLDS sam upucao zadnji slobodan cash i čekam razvoj situacije, naravno da očekujem rast, ali da li ćete vi u kupnju ili ne mi nije toliko bitno, hvala za stranicu

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha
Nema na čemu. Bilo je i vanburzovne kupnje. Kada vidite promjene u top10 biti će vam sve puno jasnije, a vidljjive će biti prije skupštine koja će se održati u 9 mjesecu. Ročišta sa poreznom, po mom mišljenju, ne predstavljaju više opasnost za vlds. Jedan drugi sudski postupak, promijeniće uveliko, stanje u vlds.
4 osnovne firme (hefa, vis, mirna i mils) rade sve bolje……..ostatka bi se trebalo riješiti…..i u HR i u Bosni. Mišljenja sam da će dionica rasti (mislim na zdrav rast, ne na napucavanje cijene koja se ne može održati dugoročno) tek od 9. mjeseca. Do tada se neće ništa posebno desiti……osim što ćemo se natezati po bidu da što jeftinije kupimo….čekajući da netko izgubi živce i proda.
Evo, rekao sam i više nego što smijem.
Sve navedeno nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica validusa.
Autor posta posjeduje dionice vlds.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close