VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alabama…, ja ti mogu dati samo dvije stotke dnevno…, zato…., skidam kapu…., na iskrenosti i financijskim mogućnostima……..


Alabama…, ja ti mogu dati samo dvije stotke dnevno…, zato…., skidam kapu…., na iskrenosti i financijskim mogućnostima……..

zato ja nisam iskoristio stotke kolega pa cu mu ja dat


Alabama…, ja ti mogu dati samo dvije stotke dnevno…, zato…., skidam kapu…., na iskrenosti i financijskim mogućnostima……..

Iako moram priznati da ni meni nije jasna ovakva trgovina. Sve se zaštopalo s tim velikim nalozima.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Alabama…, ja ti mogu dati samo dvije stotke dnevno…, zato…., skidam kapu…., na iskrenosti i financijskim mogućnostima……..

Iako moram priznati da ni meni nije jasna ovakva trgovina. Sve se zaštopalo s tim velikim nalozima.
[/quote]
kolega pat pozicija za trejdere ovo im je sad muka gledat sad neka trejdaju




Alabama…, ja ti mogu dati samo dvije stotke dnevno…, zato…., skidam kapu…., na iskrenosti i financijskim mogućnostima……..

Iako moram priznati da ni meni nije jasna ovakva trgovina. Sve se zaštopalo s tim velikim nalozima.
[/quote]
kolega pat pozicija za trejdere ovo im je sad muka gledat sad neka trejdaju
[/quote]
Neka, dobro je i ovako [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Prvo da se ispričam kolegama na svom današnjem ponašanju……na asku i bidu (popraviću se sutra)
Drugo…….zašto me ne bidarite? Evo, koliko vidim ingra vam je povoljna……više od 4% u minusu
Treće…….neznam da li ste primijetili da neki nickovi više ne pišu ovdje? (osim kubanja sa rezervnim nickom)
Četvrto……..čisto hipotetski, da čujem vaša mišljenja:
Šta će se ovdje promijeniti, kada objave da je vaba prodana? Hoćemo li i dalje "trkeljati" oko 12 ili će to privući i druge investitore?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Niko nema da ti odgovori :
kupuju Inu i KSST…. [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

m.m. uveo red. [thumbsup]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Prodaja Vabe može biti samo dobra stvar.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Upozorio bi cijenjenog vlasnika da je pogriješio stranu i cijenu.
Jer ova kupnja od 10.000 kom na 11,06 je trebala biti na prodaji na 11,75.
Ili možda krivo shvaćam?
U Validusu će teći med i mlijeko.

Foto finish [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Intristing…, na bidu i asku ista količina (10.048) u lipu razlike…., no kupca je malo "pobidario" netko na kraju…., hmmm.., tko bi to mogao biti…, mislim na igricu istih količina…hmmm….

New Report

Close