VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a o kojoj je info riječ? očito si i ti "odabrani" kad znaš da postoji info na pm

@ZZtop
Da znam "neku" povlaštenu info. vlds ne bi bio u debelom crvenilu (to i sam znaš) Br. tel. znaš, svatko može nazvati. U čemu je problem?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


a o kojoj je info riječ? očito si i ti "odabrani" kad znaš da postoji info na pm

Obrati se Walteru… on i određeni likovi nisu promijenili taktiku (kad su u strahu)… ako se ne varam i Mrgud bi ti o tome moga nešto ispričati… barem je tako nedavno i po meni sigurno opravdano ogorčeno ovjde postao…
Ako se ne varam, ja nikada nisam ovdje rekao bilo koju trenutnu neistinu itd. (ako jesam citarajte me) što god kažem, obazirem se na trenutnu situaciju te sam shodno tome in ili out…
Ako vama trenutno činjenično stanje ne odgovara, ja za to zasigurno nisam kriv…
Ako imate koju novu javnu + vijest u svezi VLDS, demantirajte me sa javnim izvorom…

@ZZtop
Daj, molim te postaj tu famoznu povlaštenu poruku, tako da je svi možemo pročitati. Hvala

P.S. sve 5…….a dali sam ja iznosio kakve neistine? Ono što sam znao, to se i objavilo.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ti si rekao da postoji info koja kruži po pm pa sam te pitao da je podijeliš. nisi mi odgovorio na pitanje nego kao malo dijete kad ga uhvate u neprilici prebacuješ lopticu dalje


ti si rekao da postoji info koja kruži po pm pa sam te pitao da je podijeliš. nisi mi odgovorio na pitanje nego kao malo dijete kad ga uhvate u neprilici prebacuješ lopticu dalje

Pa samo on je bio "odabran" [lol]

@ZZtop
Gle, Mrgud mi je prijatelj, nikakvu poruku mi nije poslao. Za njega jamčim da je pošten čovjek i da nikoga ne bi zahebo.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@luckyluke
http://www.ripe.hanfa.hr/edukacija/tekstovi/sto-znaci-zlouporaba-trzista-povlastena-informacija-i-manipulacija-trzistem/
budući da si naveo što si naveo u svezi FI itd. a budući da sam istu/sl. info poruku dobio na PM, pretpostavio sam da poruku koju sam dobio, nisam samo ja dobio već i drugi, pa su naravno više njih jučer sa Žgancem razgovarali itd… a da je g. Žganec upravo baš jučer cijeli dan ljubazno odgovarao na svaki tel poziv u svezi stanja u društvu, osobno sumljam i na to imam pravo, jer osobno sam nekoliko puta u zadnjih nepunih god. dana, zvao VLDS te slao mail, al zanimljivo da im očito samo ja nisam bio drag da me informiraju u svezi ondašnjih željenih info. Dapače, tajnica VLDS ili sl. mi je kazala da bilo kakvu informaciju mogu isključivo zatražit pismenim putem – učinjeno, ali bez povratnog odgovora…
Lp



@ZZtop

Gle, Mrgud mi je prijatelj, nikakvu poruku mi nije poslao. Za njega jamčim da je pošten čovjek i da nikoga ne bi zahebo.

Pa to sam i rekao – dobivao je nedobronamjerne poruke od drugih – tako je barem nedavno ovjde tvrdio tj. ja mu barem isto 100% vjerujem.

Ja ću Vam reči, prije toga svima lijepi pozdrav iz snježnog Sl. Broda, NIKAKVIH poruka nema, neka je netko copy/paste ako je ima. Ali da če biti ono što sam Vam govorio i dalje stojim iza svojih riječi. Prilog graf.
P.S probijena višemjesečna linija potpore i sad ide samo u jednom pravcu bez obzira što netko govori o upravi VLDS ili F1.
LP [angry]

I very much love INGRA !!


@luckyluke
http://www.ripe.hanfa.hr/edukacija/tekstovi/sto-znaci-zlouporaba-trzista-povlastena-informacija-i-manipulacija-trzistem/
budući da si naveo što si naveo u svezi FI itd. a budući da sam istu/sl. info poruku dobio na PM, pretpostavio sam da poruku koju sam dobio, nisam samo ja dobio već i drugi, pa su naravno više njih jučer sa Žgancem razgovarali itd… a da je g. Žganec upravo baš jučer cijeli dan ljubazno odgovarao na svaki tel poziv u svezi stanja u društvu, osobno sumljam i na to imam pravo, jer osobno sam nekoliko puta u zadnjih nepunih god. dana, zvao VLDS te slao mail, al zanimljivo da im očito samo ja nisam bio drag da me informiraju u svezi ondašnjih željenih info. Dapače, tajnica VLDS ili sl. mi je kazala da bilo kakvu informaciju mogu isključivo zatražit pismenim putem – učinjeno, ali bez povratnog odgovora…
Lp

impliciraš da baratam povlaštenim info šta nije istina. ono šta sam napisao je ujedno sve što sam doznao iz jučerašnjeg razgovora. zašto tebi ne odgovaraju nemam pojma ali probaj okrenut kontakt broj koji je na validusovoj web stranici i uvjerit ćeš se da nisi u pravu kad kažeš da samo tebe ne vole


Ja ću Vam reči, prije toga svima lijepi pozdrav iz snježnog Sl. Broda, NIKAKVIH poruka nema, neka je netko copy/paste ako je ima. Ali da če biti ono što sam Vam govorio i dalje stojim iza svojih riječi. Prilog graf.
P.S probijena višemjesečna linija potpore i sad ide samo u jednom pravcu bez obzira što netko govori o upravi VLDS ili F1.
LP [angry]

Hvala, prijatelju….
i država nam ide samo u jednom pravcu, bez obzira što netko govori o vladi ili Jaci [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close