VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odgovor za lucky-ja to je naš spasitelj ALABAMA a ti mrgude , pa naravno da čemo up jer si neki dan kupio validus , užas kako si proziran

koju potporu imamo ,a mi ni makac dodjemo do max.13 pa opet nazad ,polako mi vec ide na …


odgovor za lucky-ja to je naš spasitelj ALABAMA a ti mrgude , pa naravno da čemo up jer si neki dan kupio validus , užas kako si proziran

Zašto toliki bezobrazluk (nelica, Kobescak) uopće mi nije jasno. Naravno da sam kupio i neki dan i jučer evo i danas. I ne vidim tu nikakvu prozirnost. A ti ili Vama koji sada znate da posjedujem dionice VLDS 100% samo njih, kako bi u dalmaciji reklo, ako Vam je priša, Vi je srušite pa ću tako ja biti u minusu !! [cool]

I very much love INGRA !!



odgovor za lucky-ja to je naš spasitelj ALABAMA a ti mrgude , pa naravno da čemo up jer si neki dan kupio validus , užas kako si proziran

Zašto toliki bezobrazluk (nelica, Kobescak) uopće mi nije jasno. Naravno da sam kupio i neki dan i jučer evo i danas. I ne vidim tu nikakvu prozirnost. A ti ili Vama koji sada znate da posjedujem dionice VLDS 100% samo njih, kako bi u dalmaciji reklo, ako Vam je priša, Vi je srušite pa ću tako ja biti u minusu !! [cool]
[/quote]

mene interesira koliko si ih prodao u zadnja dva tri tjedna, evo pitam sasvim pristojno

slijedi nam precesija

ja prodanih u zadnja tri mjeseca 0 kom

Pričajte vi priče…ali sad vam nema više ni ispod 12,60…a domalo će i 14 bit jeftino…
pratite m,alo trgovanje i promete….
puno toga će vam bit jasnije…
ako me kužite o čemu pričam…

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


ja prodanih u zadnja tri mjeseca 0 kom

pitanje je bilo za mrguda,
neka kaze pa cemo provjerit na cd-u

slijedi nam precesija

Zanimljiva situacija na bidu i asku ?

ako preskočiš ovih 10.000 po 12,15 netko će te potopiti, a ako prodaš po 12,15 prodao si jeftino ???

Kako dalje ?

Možda je ipak najbolje da surađujemo i gubimo u oba smjera ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ima li itko da nije stavio svoje dionice na prodaju?


Zanimljiva situacija na bidu i asku ?

ako preskočiš ovih 10.000 po 12,15 netko će te potopiti, a ako prodaš po 12,15 prodao si jeftino ???

Kako dalje ?

Možda je ipak najbolje da surađujemo i gubimo u oba smjera ?

a daj se ti radje na ingru vrati a pusti tu nas

slijedi nam precesija



veli jedan trokut a i njegov prijatelj šampon da je target 2 puta 11 do 12

Nažalost šampon propao …
[/quote]
… nije propao a vjerojatno niti neće

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Živnule stranice Brijuni rivijere
Objavljeno: 01.06.2011
http://www.glasistre.hr/istra/vijest/338288

Copyright © 2011 Brijuni Rivijera d.o.o.Sva prava pridržana
http://www.brijunirivijera.hr/ulaganja.html
Popis ponuđača po okončanom prednatječajnom postupku:
http://www.brijunirivijera.hr/dokumenti/Pozvani_ponudaci_u_2_krug_natjecajnog_postupka.pdf


Pričajte vi priče…ali sad vam nema više ni ispod 12,60…a domalo će i 14 bit jeftino…
pratite m,alo trgovanje i promete….
puno toga će vam bit jasnije…
ako me kužite o čemu pričam…

čisto da se javim…a rekao sam da neću do kraja petog mjeseca, ili da se vidimo na 15…

sva sreća da se na kalendar ne može utjecati [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

vidim da je mnogima maca popapala jezik

šta to biva!?!

slijedi nam precesija


vidim da je mnogima maca popapala jezik

šta to biva!?!


Tako to biva kad se previše sniva………………….

New Report

Close