VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Crumarix
& @Walter33
Ročišnik : http://sudovi.pravosudje.hr/tsvz/index.php?linkID=rocisnik&action=edit&date=2011-03-10
10. Ožujka, 2011
5 P-293/10
Tužitelj: CROATIA LLOYD d.d. za reosiguranje, Zagreb
Tuženik: VALIDUS d.d. Varaždin
Sudac: Ksenija Flack-Makitan (soba br. 232/II)

CRLL, vlasnik 96% CROS_croatia osiguranje.
Većinski vlasnik croatia osiguranje-HFP olitiga država
HBOR-najveći vjerovnik/isto hrvatska država/koji potražuje 75 mil kn.Anton Kovačev daje izjavu da će se dogovoriti sa Validusom/država/,a CRLL koji je isto država neće.Ovo se kosi sa zdravim razumom.Pa valjda će država djelovati
isto i u slućaju HBOR i CRLL da bi zaštitila svoje interese.
I zato očekujem da će se dogovoriti barem do raspleta sa BPBA.Razlog može biti i podjela
plijena od prodaje te banke i ucjena CRLL da i oni dobiju dio kolača.Lova na vidiku i svi hoće svoj
udio.

U Validusu će teći med i mlijeko!

@lopina

@Walter33

Kolege – riješite se dvoumica (ako ih imate)
Pošaljite g. Ivanu Kolaru Direktor Odjela tržišta ZSE na mail: ivan.kolar@zse.hr
pa neka on kao mjerodavan umjesto Vas od Uprave VLDS-a, a radi ponovnih tzv. nejasnoća, zatraži javno očitovanje.
Ja ne mogu, jer sada nemam VLDS, pa se ne mogu na upitu – potpisat kao dioničar VLDS-a.

ovolika količina dobrote i briga za drugog nije viđena od majke tereze [lol]


ovolika količina dobrote i briga za drugog nije viđena od majke tereze [lol]

Pa malo sam se zamislio nad ovim…….i newuser ima pravo…….učinimo forum boljim


@newuser

Zašto se boriš sa vjetrenjačama? Sve je kristalno jasno. Prodaje se samo ime, jer Rohi neda nova odobrenja……ali ti to već sve znaš.

@ Alabama
– zato sto zelim da ovo bude OK mjesto za razmjenu ideja i pristupa
– zato sto ne zelim da ekipa pise bezveze i lupa gluposti
– zato sto ne zelim da se manje educirani ljudi navlace kao ‘ guske u magli ‘
– zato sto zelim da raspravljamo argumentima i znanjem, a ne bacanjem blata ili pijeska u oci
– ….

svatko normalan moze nastaviti niz … na nama je da ovaj forum (i svaki drugi) napravimo dobrim mjestom. Poslovni je stavio infrastrukturu, a mi trebamo postaviti standarde. Nadam se da cemo izabrati visoke, jer ovakvo glupo pisanje ne vodi nicemu. i ovo malo dobrih ljudi ce pobjeci glavom bez obzira ili jednostavno vise nece napisati iti jedan suvisli komentar.

Eto, zato. Mozda je naivno, ali cu uvijek radje pokusati nesto promijeniti nego samo jamrati sa strane. Radi takvog pristupa i imamo suzanu kao ‘ premijerku ‘, ivu u zatvoru, lopove na vlasti i jos stosta drugog …

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

alabama, o tome se i radi da ne spamamo forum. zztop zadnjih 5 stranica najavljuje smak svijeta na vldsu. i to sa starim vijestima. već smo imali jedan pokušaj sa ročištem i znamo kako je bilo: tresla se brda, rodio se miš. ako želi unutra i bit siguran neka kupi jednu dionicu i neka pošalje upit na zse. nitko i ništa ga ne spriječava. s druge strane ako nas želi upozorit na opasnost, šta pozdravljam, jedan do dva posta je sasvim dovoljno za onog tko prihvaća i informacije koje mu ne idu u prilog. tvrdoglave ne može razuvjerit ni da mu šelebaj sam kaže da ide u stečaj (primjer dkvs).


alabama, o tome se i radi da ne spamamo forum. zztop zadnjih 5 stranica najavljuje smak svijeta na vldsu. i to sa starim vijestima. već smo imali jedan pokušaj sa ročištem i znamo kako je bilo: tresla se brda, rodio se miš. ako želi unutra i bit siguran neka kupi jednu dionicu i neka pošalje upit na zse. nitko i ništa ga ne spriječava. s druge strane ako nas želi upozorit na opasnost, šta pozdravljam, jedan do dva posta je sasvim dovoljno za onog tko prihvaća i informacije koje mu ne idu u prilog. tvrdoglave ne može razuvjerit ni da mu šelebaj sam kaže da ide u stečaj (primjer dkvs).

o.k. nećemo ga spamati.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Da, po rijecima naseg kolege ZZtopa, ovdje bi trebao najprije doci smak svijeta sto ga najavljuju Maje [lol], pa evo onda lijepo prije tog potopa upravo sada se moze "utopiti" 4300 dionica po 9,50 i stvarno neznam sta cekaju "pametni" [lol]. Ovo o prici sa novom parnicom (ponovo dignutom) je zaista jeftin i nizak nacin utjecaja na druge no ima ljudi koji su tvrdoglaviji i od magarca i na to ne nasjedaju ali uvijek ce naici nova drhtava ovca koju ce izmusti cak i preko piskaranja na forumu. Zivot je to.

Ja bih se obrati svima koji navijate za UP Vlds-a. Možete Vi udjeljivati jedno drugom stotke kako sam ja uočio, poglavito na forumu VLDS. Čim netko napiše vijest ili bilo kakovo tzv bezvezno lupetanje o UP, dobiva ocijenu 100, misleči kako če netko je uvidjeti pa če cijena dionice stvarno i početi rasti. Ako netko napiše istinu, ne branim ZZtopa, jer ga ne poznam, ali vidim da čovjek navodi realnu i istinitu sliku o cjelokupnom događanju sa ovom dionicom, time da Vam je ukazao i na pad s nekih cca 12-13 kn pa i sada Vam ukazuje da če to još dole.. ocjena (1). Ja Vam danima postam grafove da če to dole i do kuda, i išlo je i ide dole, NE VALJA, jer nije za UP. Evo sad jedan graf pa Vi sami ocjenite gdje če a ja ću Vam i ucrtati strelice za UP.
LP

I very much love INGRA !!

Od ove dionice pred stečajem treba bježati baš kao što su dioničari Kamenskog bježali iz njega a oni hrabri koji nisu izašli sve su izgubili stečajni upravitelj stavio je ključ u bravu .


Od ove dionice pred stečajem treba bježati baš kao što su dioničari Kamenskog bježali iz njega a oni hrabri koji nisu izašli sve su izgubili stečajni upravitelj stavio je ključ u bravu .

tko ti brani bježi jel te tko drži

ja se maknuo s aska, necu vas vise plasiti …

slijedi nam precesija

hvala ti ali nisam primijetio nekakve plašljivce na asku. max 1.000-1.200 komada

New Report

Close