VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



sad je jasno zašto se insajder jučer iskrcao s 10.000 komada po kupnji na 9,xx kn
to je ZSE! [angry]

A nitko u teoriji zavjera nema kombinaciju u kojoj je taj s 10000 kom htio izazvati stampedo da se jeftinije nakrca?
[/quote]

[lol] [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

@fajrunt

da smiješno je, ko i sva ova gomila postova danas. Svi spominju insidera s 10000 kom. A jakog li igrača! A di su svi drugi insideri?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

http://www.seebiz.eu/hr/banke/validus-renomirani-investitor-zeli-dionice-vaba-banke,108753.html



Upravo to i je razlog blokade trgovanje i prethodnih iskrcavanja insider-a.

kolega kojih iskrcavanja šta fantaziraš
jel obavljen stecaj
[/quote]

Možda sam (istina) upotrijebio malo prejaku i preveliku riječ…nije baš bilo iskrcavanje, ali jučerađnjih preko 13k dionica i nije baš mala količina.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Sad malo razbistrite glave i sjetite se koliko je zainteresiranih. Kolko sam ja upučen od danas ih ima troje. Naravno ako sam u krivu molim ispravak i bistrenje moje glave.
Niz.fond, SG i sad ovaj fond.

treba poslat upit burzi da se očituju iz validusa koliko ima zainteresiranih za vabu i koliko ih snima stanje? dok se to ne razjasni trgovin treba bit blokirana


Sad malo razbistrite glave i sjetite se koliko je zainteresiranih. Kolko sam ja upučen od danas ih ima troje. Naravno ako sam u krivu molim ispravak i bistrenje moje glave.
Niz.fond, SG i sad ovaj fond.

Već dugo ne videh i ne pročitah ovaku hrpu gluposti na jednome mestu…

Šta nije jednostavnije lepo precrtati ovo ulaganje i reć hebiga, popušili smo… život ide dalje, nego izmišljat neku veliku vrednost preostale imovine (sve je to manje više već odavna u bankrotu). Uvek samo gledate positivne stvari, a gde su stvarni dospeli dugovi, potenijsalne i stvarne obaveze iz izvanbilansne evidencije etc.

Dečaci i devojčice, mislim da smo stigli do kraja, a sad oće l kraj biti 5, 7 ili 2 dinara, više i nije bitno.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...




Upravo to i je razlog blokade trgovanje i prethodnih iskrcavanja insider-a.

kolega kojih iskrcavanja šta fantaziraš
jel obavljen stecaj
[/quote]

Možda sam (istina) upotrijebio malo prejaku i preveliku riječ…nije baš bilo iskrcavanje, ali jučerađnjih preko 13k dionica i nije baš mala količina.
[/quote]

Kad se već spominju insajderi onda treba reći da su se pravi insajderi pojavljivali na kupnji sa 100 000 kom ovih dana. [proud]





Upravo to i je razlog blokade trgovanje i prethodnih iskrcavanja insider-a.

kolega kojih iskrcavanja šta fantaziraš
jel obavljen stecaj
[/quote]

Možda sam (istina) upotrijebio malo prejaku i preveliku riječ…nije baš bilo iskrcavanje, ali jučerađnjih preko 13k dionica i nije baš mala količina.
[/quote]

Kad se već spominju insajderi onda treba reći da su se pravi insajderi pojavljivali na kupnji sa 100 000 kom ovih dana. [proud]
[/quote]

Daj Bože. [thumbsup]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

…Cjenovna indikacija u ponudi se nalazi ispod tromjesečne (od 31.01.2011do 31.03.2011) prosječne cijene na Zagrebačkoj burzi…

Piše u obavijesti koju je potpisao Presjednik uprave Validusa Šelebaj!

Neznam samo kako je on to izračunao da su od 31.01. – 31.03. 2011 prošla tri mjeseca?
Ovome Šelebaju se ne može ništa vjerovati, tko zna možda su mu ponudili 200 kn po dionici a on krivo pročitao ili izračunao prosjek! [lol]

Čemu ovolika rasprava o ničem? Vijest ni dobra ni loša!
Nije u pravu ni ekipa koja misli da je vijest dobra (OK, dobro je da ima zainteresiranih). Isto tako ni ovi što trube da je ovo nešto posebno loše (pa ponuđeno se ne mora i prihvati)!
Po meni se situacija nije bitnije promjenila ni na bolje, ni na lošije! Pritom mislim da baš nije bajna!!!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)


Čemu ovolika rasprava o ničem? Vijest ni dobra ni loša!
Nije u pravu ni ekipa koja misli da je vijest dobra (OK, dobro je da ima zainteresiranih). Isto tako ni ovi što trube da je ovo nešto posebno loše (pa ponuđeno se ne mora i prihvati)!
Po meni se situacija nije bitnije promjenila ni na bolje, ni na lošije! Pritom mislim da baš nije bajna!!!

Ovo je fenomenalna vijest.Imamo kupca više.Ukupno tri.Onaj tko da najviše će ovo i kupiti.Bitno je će
VABA biti prodana i Validus bi trebao pokriti prvi dio obveza i vjerovatno deblokirati račun.
A i Fimaši imaju u VABI dosta dionica,pa će i oni doći do likvida i pokriti dio obveza.
Normalno da bi bilo bolje da je izvjesno da će ovaj paket proći po večoj cijeni.Ali očito
tri kupca se nadmeću.
Licitacija_tko će dati više.
A informacija da je ponuda ispod tromjesečnog prosjeka,a dubinsko snimanje u toku.
Da li je to kukavičje jaje.Sada sam siguraqn da je netko ubijao VABU i spuštao cijenu da bi
tromjesečno prosjek bio što niži.

Kako vas nije sramota ovo tumačiti kao lošu vijest.
Pitanje:po kojoj cijeni će otvoriti Validus u ponedjeljak?
Ja sam maknuo sve naloge na prodaji ,jer sam se bojao da će me pomesti u slućaju iznenadnog otvaranja.




Upravo to i je razlog blokade trgovanje i prethodnih iskrcavanja insider-a.

kolega kojih iskrcavanja šta fantaziraš
jel obavljen stecaj
[/quote]

Možda sam (istina) upotrijebio malo prejaku i preveliku riječ…nije baš bilo iskrcavanje, ali jučerađnjih preko 13k dionica i nije baš mala količina.
[/quote]
Ja sam jučer čistio 3.000 kom na 9,27.Prodavao je nesretnik ili budala nakon ovakvih vijesti.Ja sam
jako zadovoljan sa tih jučerašnjih 3.000 kom i današnjih 900.
Bolje biti sretan nego pametan.U ovom slućaju sam bio i sretan ,ali i pametan.Moje iskreno hvala
prodavaču.
U VALIDUSU će teći med i mlijeko.

Fotije,bolosvetska fukara i ostali dušebrižnici kolika će biti cijena na otvaranju.Spreman sam
kupovati po 11.Znaći da prodajem tek na 12 i više.
A što ster čekali_Godoa.Pojma nemate jer niste unutra.

Kolega Lopina čestitke na kupnji ali i svima koji su prije kupovali po sličnim cijenama.Mislim da će vlasnici dionica lijepo omastiti brk,izgleda da vam se božica fortune nasmiješila.U svakom slučaju biti će zanimljivo na otvaranju počekom slijedećeg tjedna [thumbsup]


Kako vas nije sramota ovo tumačiti kao lošu vijest.

džizus! kako tebe nije sram prodavati ljudima muda pod bubrege?!? cijelo vrijeme lažeš da će VABA otići po 120-150 kn, a ponuda je ISPOD TROMJESEČNOG PROSJEKA NA BURZI!!!
ako je i od tebe, starog navlakača i drukera, PREVIŠE JE!!!!

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close