VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




S obzirom da Kosor drzi cca 160 – 170 000 kn u Validus dionicama, taj zna sta radi. Njemu nije dosta da za burek ih proda, odnosno da izgubi novac jer moja je pretpostavka da je usao po daleko vecoj cijeni. Ako on ceka, onda sigurno zna sta ceka jer oni svi imaju itekako insider-ske info pa mislim da dobro zna sto radi. To cista logika svakom nalaze da shvati.

Ako ti je to insajderska evo ti onda još jedna, samo psssst ne širi dalje. Utilis se utovara na HTPK !!!
[lol]
[/quote]

Vi kolega mislite da Kosor drzi ovu dionicu iz nekog hira? Joj dajte kolega.
[/quote]
Možda ju drži da zaradi ili da na njoj ne izgubi. Kaj Vi mislite?

who dares, wins




Cijena VLDS-a pala je s 213 Kn na 5 Kn (na 5kn bila samo jednom cca 10-15 sekundi) da bi sa 5 Kn ponovo došla na cca 200 Kn… te time netko srednje/dugoročno strpliv i mudar zaradio na VLDS cca 4000% profita…:-))))

Svaka čast, umeš da sračunaš procente… samo su ti procene veoma loše… Neće ovo da bidne ni dve hiljade para, a nekmoli dvesta dinara… no neću ja da budem zloguk prorok ovde…

Ne kaže narod bezveze da se reči kupuju, manje bi se govorile…

[/quote]

Curiosity, o tome cijelo vrijeme pricam. nemora doci na te razine ali sigurno ce doci na jako dobre i donijeti strpljivima dobru korist. Tko ima psihu u glavi taj ce to i docekati. A ti brekavac Fotije, uistinu si dezuran klaun ovdje u vrijeme ovog vremena karnevala!
[/quote]

Ma gledaj druškane, ne treba biti osobito pametan pa dokučit da će uskoro ovo jada da napuste i najokoreliji zagovornici koji se motaju oko akcije. Vidiš da svakoga dana iskaču nove "zaboravljene" akcije, OPTE, LANT, ZLTO, DIOK i slične (koje su uzgred rečeno u mnogo boljoj situasiji nego Validus)…. Stvar je daklem osobne preferensije, naduvane priče i dovoljne količine pa da započme nova igranka…. i da poslednje laste otperjaju u smeru novih prilika. Kad se to dogodi, ti lepo očisti opanak i put SKDD pa nek ti materijalizuju hartije, čista da nešta kod "Unije" (odma preko puta SKDD) ušićariš kad ih staviš na vagu i prodaš pod brikete za potpalu.

Ponesi i Alibabinu količinu, na dva svežnja daju navodno premiju.

Možda je tako i bolje, barem neće biti toliko lelekanja kad i poslednji naivci svate da su prevedni zedni preko vode…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...




S obzirom da Kosor drzi cca 160 – 170 000 kn u Validus dionicama, taj zna sta radi. Njemu nije dosta da za burek ih proda, odnosno da izgubi novac jer moja je pretpostavka da je usao po daleko vecoj cijeni. Ako on ceka, onda sigurno zna sta ceka jer oni svi imaju itekako insider-ske info pa mislim da dobro zna sto radi. To cista logika svakom nalaze da shvati.

Ako ti je to insajderska evo ti onda još jedna, samo psssst ne širi dalje. Utilis se utovara na HTPK !!!
[lol]
[/quote]

Vi kolega mislite da Kosor drzi ovu dionicu iz nekog hira? Joj dajte kolega.
[/quote]

Osobno sam razgovarao s dotičnim gospodinom upravo u svezi velikog portfelja na svome računu VLDS, tada tražeči savjet, prodati ili ne. Dosta dugo smo komunicirali i mogu Vam reči da je doista jedan uljudan i komunikativan gospodin. Rekao mi je iskreno da se uopće ne obazire na VLDS i da mu u njegovom portfelju ne predstavlja ništa (razgovor je bio kada je VLDS bio oko 8-9 kn). Dobro ipak je to veliki ulog, veli za njega ne i da ima boljih pozicija na koje se koncentrira a za VLDS iskreno, baš ga doslovno briga hoče li na nulu, blokadu ili što drugo. Slobodno komunicirajte s gosp. Kosor, iskreno nikada ga do sada nisam vidio ali po zvanju, njegova tajnica me je spojila s njim i obavili smo razgovor koji je tada mene interesirao. Ako ovo čita pozdravljam ga i ovim putem !!
Lijep i srdačan pozdrav !! [bye]

I very much love INGRA !!

Mali podsjetnik:

"Radilo bi se, zapravo, o izmještanju Milsa s njegove sadašnje zlata vrijedne lokacije u Splitu koja je u prostorno-planskim dokumentima iz industrijskog prebačena u zemljište stambeno-poslovne namjene. Upravo radi vrijednosti lokacije godinama se spore suvlasnici splitske mljekare, navodno s dominacijom FIMA grupe iz Varaždina"
http://www.ferata.hr/teme/722-salford-dolazi-na-kukuzovac

"In addition, upon registering in Croatia, as of 2011 Imlek will operate a new entity that holds the Mils brand"
http://www.salfordcapital.com/invest_balkans.htm

http://www.mils.hr/
MILS, MLJEKARA SPLIT D.D./REDOVNA DIONICA MILS-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. VALIDUS D.D. 41.441 62,82 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. KIM D.O.O. 7.217 10,94 Osnovni račun KARLOVAC, HRVATSKA
3. MARIJANOVIĆ TINO 2.162 3,28 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ZIF BREZA-INVEST D.D. 1.184 1,79 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. MIMICA LUCIĆ MILEVA 1.032 1,56 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
6. CICVARIĆ PETAR 264 0,40 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
7. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 166 0,25 –
Ukupno: 81,05

procjena kretanja cijene dionice ?
dobra vijest gore , losa vijest dole, nikakva vijest gore – dolje
prodaja Vabe sigurno gore
ja jednostavno neznam kud ce [yawn]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Treba pitat onih 6 novozaposlenih brokera. Bila je potražnja za njih 160, javilo ih se 16 a ostalo ih samo 6…


procjena kretanja cijene dionice ?
dobra vijest gore , losa vijest dole, nikakva vijest gore – dolje
prodaja Vabe sigurno gore
ja jednostavno neznam kud ce [yawn]


Ja cu vrlo rado podebljati ako još padne, sutra sam na asku ispod 11kn, a ako padne ispod 10 ulazim sa 50% portfelja i cekam na prodaju,Vabe deblokadu racuna i dignem bar 100% ili cekam stecaj i kupujem na 5 i opet dignem 100%, kad se DKVS trži na 10, to je više manje i realna cijena VLDS posle bežanije i stabiliziranja cijene. VLDS je raj za trejdere, samo treba imati živce. Ako se sve kockice poslože VLDS je za čas na 30 kn, ak ne 5 bi trebala biti brana… Svako treba sam da se odluci… [rolleyes]



procjena kretanja cijene dionice ?
dobra vijest gore , losa vijest dole, nikakva vijest gore – dolje
prodaja Vabe sigurno gore
ja jednostavno neznam kud ce [yawn]


Ja cu vrlo rado podebljati ako još padne, sutra sam na asku ispod 11kn, a ako padne ispod 10 ulazim sa 50% portfelja i cekam na prodaju,Vabe deblokadu racuna i dignem bar 100% ili cekam stecaj i kupujem na 5 i opet dignem 100%, kad se DKVS trži na 10, to je više manje i realna cijena VLDS posle bežanije i stabiliziranja cijene. VLDS je raj za trejdere, samo treba imati živce. Ako se sve kockice poslože VLDS je za čas na 30 kn, ak ne 5 bi trebala biti brana… Svako treba sam da se odluci… [rolleyes]
[/quote]
Kolega, ništa vas nisam razumio. Biti će te na ASKU ispod 11 kn? I onda pada ispod 10 kn?
Probajte preformulirati, da ne moram rano ustajati. Hvala

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




procjena kretanja cijene dionice ?
dobra vijest gore , losa vijest dole, nikakva vijest gore – dolje
prodaja Vabe sigurno gore
ja jednostavno neznam kud ce


Ja cu vrlo rado podebljati ako još padne, sutra sam na asku ispod 11kn, a ako padne ispod 10 ulazim sa 50% portfelja i cekam na prodaju,Vabe deblokadu racuna i dignem bar 100% ili cekam stecaj i kupujem na 5 i opet dignem 100%, kad se DKVS trži na 10, to je više manje i realna cijena VLDS posle bežanije i stabiliziranja cijene. VLDS je raj za trejdere, samo treba imati živce. Ako se sve kockice poslože VLDS je za čas na 30 kn, ak ne 5 bi trebala biti brana… Svako treba sam da se odluci… [rolleyes]
[/quote]
Kolega, ništa vas nisam razumio. Biti će te na ASKU ispod 11 kn? I onda pada ispod 10 kn?
Probajte preformulirati, da ne moram rano ustajati. Hvala
[/quote]

Bidu, pardon, bidu….težak je bio dan danas… [rolleyes]

@freelancer
A, tako već ima smisla. Hvala na brzom odgovoru. I meni je bio težak dan. Lijep pozdrav.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

U Mirni ode čovjek iz NO. Jel ima kakvih vijesti, konotacija vezanih uz ovo? Up ili down?

manje je više, a više još više


U Mirni ode čovjek iz NO. Jel ima kakvih vijesti, konotacija vezanih uz ovo? Up ili down?

Nije bitno tko odlazi tko dolazi… bitno je zemljište (a ne tvornica/pogon) Mirne Rovinj koje ni vatra, poplava ni potrez ne može izbrisati. Bitna je vrijednost 55.000 kvadratnih metara zemlje Mirne Rovinj, a ista vrijednost vam je cca 25.000.000 € (400-500 € po m2)…

Vaš link



U Mirni ode čovjek iz NO. Jel ima kakvih vijesti, konotacija vezanih uz ovo? Up ili down?

Nije bitno tko odlazi tko dolazi… bitno je zemljište (a ne tvornica/pogon) Mirne Rovinj koje ni vatra, poplava ni potrez ne može izbrisati. Bitna je vrijednost 55.000 kvadratnih metara zemlje Mirne Rovinj, a ista vrijednost vam je cca 25.000.000 € (400-500 € po m2)…

[/quote]

ne baljezgaj!!!! vrijednost zemljišta je pola iznosa koji navodiš!!! a i to je nebitno jer SVE zgrade i zemljišta MIRNE imaju HIPOTEKE banaka, negdje i višestruke!!! da se sve to proda, MIRNA ne bi dobila niti lipe!!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

luckyluke@
preuzimanje Mils-a od Salforda već riješeno:
SUBJEKT
MILS MLJEKARA SINJ d.o.o.Članovi društva – osnivači
BALKAN DAIRY PRODUCTS B.V., društvo s ograničenom odgovornošću, Nizozemska, Broj iz registra: 34318662, Naziv registra: trgovački registar, Nadležno tijelo: Trgovačka komora u Amsterdamu, OIB: 99885374362

SUBJEKT
MILS MLJEKARA SINJ d.o.o.TEMELJNI PODACI
Matični broj
060263883
OIB
03468580409
Registarski sud
Trgovački sud u Splitu
Tvrtka
MILS MLJEKARA SINJ d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Skraćena tvrtka
MILS MLJEKARA SINJ d.o.o.
Sjedište
Sinj, Kukuzovac bb
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću

New Report

Close