VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ha ha idealno za slomit kičmu…alabama svaka čast

Ovo je presmiješno kako se zajebaju s vijestima, odnosno kako ih objavljuju!!!!!

povučen stečaj obavjest na zse


sada

Bravo, bitka na Neretvi je mala šala za ovo!



sada

Bravo, bitka na Neretvi je mala šala za ovo!
[/quote]
Pa, obećao sam to……

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

A kako ste nas samo pljuvali a mi pokušavali spasiti vama vaše novce. Cerclage,još jednom ti do neba HVALA,hvala i prodavačima na ovih ukupno 12783 dionice [lol] . Vidimo se tamo gdje sam prije naveo [lol]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

ha ha ha
ovo je za anale…

Uglavnom: Ili je netko danas dokupio toliko (greškom? stajajući na bidu?) da bi se pojavio u ponedjeljak u TOP10 da nije prodao ovih 17.425 komada, ili pak ovo samo potvrđuje nagađanje da ćemo već danas vidjeti promjenu u TOP10 od prošlog petka, ali u vidu smanjenja dionica.
U svakom slučaju, dosade ovdje ne manjka…

P.S. Ne mogu se oteti dojmu da su neki lupali Ingru po bidu samo da bi se u ovih 10ak minuta ukrcali u Validus. Ako je tako, mislim da su mašili ceo fudbal, kao što bi fotije rekao. [lol]

kakav dernek…ljudi svaka vam čast….

Walter33@
I… ste naučili danas konačno nešto? Ste uhvatili vlakić na 9 Kn….
Znam, znam da jeste… u zadnji čaš, jelda?

Tu je vrhunska zabavao. Ovo TV treba direktno prenositi [thumbsup]

who dares, wins




sada

Bravo, bitka na Neretvi je mala šala za ovo!
[/quote]
Pa, obećao sam to……
[/quote]

Heh, sad bi bilo lepo da berza i Hanfa obustave trgovanje ovom hartijom na recimo koji mesec ili godinu, dok se ne rasčisti koliko će se još naći verovnika spremnih da pokrenu zahtev za bankrot… Ovako, nema ovo mnogo smisla jer se nazovi "ozbiljnim ulagačima" dopušta bezvezno napucavanje cene gore dole u ovisnosti o makinacijama Selebaja i povezanih osoba… Baš bi vas video kakve bi reakcije bile da se jedno jutro probudite pa vas dočeka ovako nešta… ko u Vupiku recimo od pre dve, tri godine, pa da blokada potraje koji mesec, ako ne i godinu dok se stvari ne rasčiste…

Razmišljate li vi i o ovoj opsiji kad bacate ovde pare u vetar?

Prilicno sam siguran da će ovo neko da uradi… za dobrobit svih onih kojima se ovde mainpulira i tržišta kapitala u celini.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

http://img97.imageshack.us/img97/1365/vlds1.png
no coment samo sličica
pozdrav

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

Evo kako ja vidim sve ovo. Povućen zahtjev za stečajem onog tipa. Onaj na 11 je unaprijed znao za sve i stao na bid. To mi je bilo jako sumnjivo ali sam svejedno ušao. Prodao 70% kad sam vidio šta je djelu. Iskrcaj veći od Neretve, Sustjeske i Normandije zajedno. Ostavio ipak 30% za svaki slučaj ako griješim ali instinkt mi je odmah govorio da je ovo smišljeno. 15 min prije zatvaranja burze oni dostavljaju dokumente, može ih biti sram.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Šta sad vam opet neodgovara što cijena ide gore..tko bi vama ugodio [lol]

u sekundu tempirano i idealno rasklađeno……….
Poz. od Alabame

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close