VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vjerojatno si i ti poslan hanfi sa ispisom naloga za validus ,pa se brineš.a kad si bio prosvijetljen na 7 kuna da je validus dobio ponudu za prodaju vabe onda si požurio dati nalog na kupnju .
to ti prolazi kod nas,a vani bi pravio društvo dr.ivi na par godina pa se ne bi sjetio zaraditi na insajderskoj informaciji.

daj bože da uvedu short selling pa da se može zaraditi i kad pada.



baš me zanima hoće li hanfa poništiti sve transakcije koje su se desile od kad je počeo rast sa 7 kn.
ovo se samo na našoj burzi može dogoditi,u americi bi neko dobio 10 godina zatvora za upozorenje drugima.
ali šta reći o njima kad nisu čoviću zbog plive ništa napravili i kod masu drugih slučajeva.
bitno da su tlm držali blokiran 2 godine i vupik.

Da? To bi baš bilo zanimljivo, poništiti samo rast, pad nema veze, pa ako je netko kupio po 13 i prodao opet po 13 prodaju mu treba poništiti a kupnju ne? Zbilja pravo rezoniranje, možeš samo izgubiti a hanfa je tu da spriječi dobitak, lol.
[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


Imate još pola sata,kupujte,drugi tjedan vam neće biti 1 prvi broj

Nego koji? Nula, nula za pozivni….
[lol]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

@fotije
Pa jel ti ne kužiš ili ti noge smrde?.Počeo si pljuvat dok je bila 8k,sad je skoro 14,samo nastavi i slijdeći tjedan molim te. [wink]

pitanje: koliko će biti BVPS kad prodaju Vabu, a njome namire sve dugove i očiste predstečajnu bilancu? pa validus i jest Vaba. [lol] ostalog kao da i nema.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kad ti tako kažeš…staviću i jedan nalog na 2 kn [lol]



kad i ako prodaju VABU (koja im realno jedino vrijedi u portfelju)

Možda je ovo već pisalo, ali mi se ne da čitati postove unatrag: Vaba se tiho prodaje i nema baš nekog interesa… [sealed]
[/quote]
Trebalo je pisati "Vaba se VEĆ NEKO VRIJEME tiho prodaje… tek sad vidim da to fali. Sorry.

čisto napuhavanje kao i sve na ZSE

Vlds u portfelju ima: Helios, Mils, Mirnu, Varteks, Vis d.d., Vabu i Fimu? Ogromne dugove koje zelu podmiriti prodajom ofih firmi? Kakva je to danas vijest da se nudi prodaja Vabe za podmirenje dugova da bi ova dionica skocila cca 40 posto u zadnjih par dana? Pa oni moraju rasprodati imovinu da bi namirili dugove. Raditi ce kasnije sa cim?

pozdrav kolegama Mrgudu i Lopini … glasnogovornicima VLDS-a iz najtežih dana koji su i opet pokazali zašto na burzi zarađuje samo 10% ljudi … uh kako je lijepo gledati troznamenkasti % zarade

već smo zaboravili rolerkoster DKVS

G. Lopina može neki novi prijedlog, vidim da Vas ide brutalno

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Kada gledam Selebaja na slici, vidljivo je koliko se voli naslikavati. Mislim, zauzima bas onako zavodnicku pozu. S druge strane, krajem 12 mj njemu su zaprijetili i zatvorom (detalje znamo) pa se pitam da li su ove "vijesti" o prodaji Vabe, o podmirenju vjerovnika kroz ovo tromjesecje etc., samo pricice da se on sam izvuce iz gliba u koji mozda upada?

Selebajove rijeci u clanku: "Kroz tri mjeseca uspjet ćemo postići dogovor sa svim velikim vjerovnicima" – Radi li se o prodaji dionica iz portfelja ili prodaji nekretnine?
– Za sada vam ne mogu na to odgovoriti.

Stoga da li se u ovo zadnje vrijeme radilo o pumpanju ove dionice kako bi ih vlds prodavao i namirivao dugove?

Da li je doslo do promjene u top 10? Ja ne vidim.

gotovo 115.000 dionica i preko 1,5 milje kuna prometa… ne bi me čudilo da idući tjedan probije 20 kn….kad idu KSSS svaki dan po +25%, a njima se trguje 1 sekundu na dan, što ne bi i ovo čudo na 20 kn za par dana [cool]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Šta će tek biti kad se sazna cijena za koju su se pogodili i kad slijedeći tjedan grunu još dvije fenomenalne vijesti…

E, šta bi kolega fotije dao da zna koliko talijani nude validusu i plurisu za 672171 dionicu vabe [lol]
A [lol] se kada sam rekao da punim bid….po njemu propale firme.
Preporuka onima slabijih živaca: prodajte, cijena je odlična [thumbsup]
Do idućih novosti
LP

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


pozdrav kolegama Mrgudu i Lopini … glasnogovornicima VLDS-a iz najtežih dana koji su i opet pokazali zašto na burzi zarađuje samo 10% ljudi … uh kako je lijepo gledati troznamenkasti % zarade

već smo zaboravili rolerkoster DKVS

G. Lopina može neki novi prijedlog, vidim da Vas ide brutalno


Pozdrav i vama Pinball.
Bolje od Validus na 13 do 14 teško je naći na ZSE.To bi trebalo do 20 u slijedečih desetak dana ,
a kada se dobre najave i potvrde i realiziraju i 30 je lako dostupno.
A kada budemo na 30 eto nas tek na 30% NAV ili BV.
Ali u rasponu od 13 do 14/možda se zaleti kratkoročno i malo niže,ispod 12 nebi smjelo jer
sa današnjim probojem 13 i zadržavanjem iznad,izgleda da 13 postaje podrška,a do danas je to bila
brana za rast.
S obzirom da sam bio jako izložen Validusu kada je bio na 6-7 ,morao sam malo skratiti da mi portfelj
ne postane visoiko rizičan sa izloženošću jednoj dionici.
Validus, ljubavi moja,oprosti.U ovom poslu moramo se držati pravila iako kažu da u ljubavi i ratu
pravila nema i da je sve dopušteno.

U Validusu teče med od kadulje i alpsko mlijeko u potocima.

nemojte se zaletavat previše, ok imamo promet, ali je bid prilično šupalj bio dakle mogli bi malko natrag…

ps. nisam prodao niti jedne [proud]

slijedi nam precesija

New Report

Close