VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ovdje 27000 komada u cugu znači definitivne promjene u top10.

još ne . organizirana akcija se nastavlja bez promjena u top 10.
[/quote]

akcija gore, akcija dolje… nije bitno tko je u top 10 ili down 10, jer sve u svemu, suma sumarum… za sve – onih i dalje in – je, sve za 5!!

Gledam ovog sa 450 komada kako se muči za zaraditi doslovno burek.
Kupio prije 15 minuta, pa se gurka na prvi ask, a cijena sve niža i niža.
Progutaj g…o čovječe i zalupaj, nije velik gubitak [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Gledam ovog sa 450 komada kako se muči za zaraditi doslovno burek.
Kupio prije 15 minuta, pa se gurka na prvi ask, a cijena sve niža i niža.
Progutaj g…o čovječe i zalupaj, nije velik gubitak [thumbsup]

heheh i ja ga zapazio, to je naš kolega split, kupio po 7,62 pa prodaje po 7,79 minus brokerska naknada
[lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Jeli sada bar malo sram ovu ekipu od jutros ???

Ne razumijem kolega.
Na što ste mislili?
Nitko od nas nije nikoga prozivao na osobnoj razini niti vređao!!!
Pozdrav

Samo jedan običan graf !! Nadam se da ga pojedinci razumiju pročitati !!
Lijepi pozdrav ekipi !! [bye]

I very much love INGRA !!


Samo jedan običan graf !! Nadam se da ga pojedinci razumiju pročitati !!
Lijepi pozdrav ekipi !! [bye]

Kolega Mrgud28,
ne kuže svi grafove, pa nek skuže po osnovi vašeg nedavnog donjeg posta:

09.11.10. | 08:24 Mrgud28 | profil | blog | korisnik je na listi ignoriranih korisnika | pogledaj poruku
korisnik od: 30.08.2007.

ocjena poruke
40%
zajednica –
moderatori
malibu
Mrgud28Davno sam Vam govorio da izađete van, rekao sam čak da sam ja izašao, nadam se da niste zaboravili. Je izašao sam na 84x kn prem da je otišlo i višlje, no znao sam da to ide k vragu dole i da će završiti tamo gdje vam i "gospa" govori. Bez obzira na fundamente i druge čari, nadam se da niste zaboravili .. ovo je HR tržište !!
LP.
P.S: osobno ulazim sa svim novcem ali tek kada cijena bude ispod 700 kn !!

Kolega Mrgude izašli ste van iz Atpl i ušli u Validus,stavili ste print screen od vaših transakcija iz kojih se vidi da ste ste ulupali 85k,i ako ih niste prodali danas vam te dionice vrijede 57k,mislim da vam je bilo pametnije ostati u Atpl,mrgudski pozdrav

Je istina prijatelju da sam ušao u VLDS i još ulazim.. nadam se uskoro biti u Top 10 ako Bog da ali se isto tako nadam i dobroj zaradi. Ovo stvarno mislim ozbiljno…a po izlasku iz VLDS opet povratak u dragu mi ATPL.
LP i Vama !!
Zadnja izmjena: Mrgud28 (09.11.2010. 08:25)

ipak nije Šelebaj prodavao Varteks zadnjih dana već je onaj rasprodaju po 14,00 obavio RBA skrbnički iz top10. I što sad sutra ujutro u 10:00? [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ipak nije Šelebaj prodavao Varteks zadnjih dana već je onaj rasprodaju po 14,00 obavio RBA skrbnički iz top10. I što sad sutra ujutro u 10:00? [lol]

Što si htio reći. Ne vidim tu činjenicu kao nešto bitno. Meni je to pno bolje nego da prodaje VART po 14. Na 25-30 ima moju dozvolu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


ipak nije Šelebaj prodavao Varteks zadnjih dana već je onaj rasprodaju po 14,00 obavio RBA skrbnički iz top10. I što sad sutra ujutro u 10:00? [lol]

lijepo sam predložio da trgovina starta u podne ali bez limita [lol]


ipak nije Šelebaj prodavao Varteks zadnjih dana već je onaj rasprodaju po 14,00 obavio RBA skrbnički iz top10. I što sad sutra ujutro u 10:00? [lol]

Zar se nije čitav ovaj rast-tobogan temeljio na nečijem forumskom scenariju o tome kako je super kako vlds prodaje taj čuveni varteks po 14 naku?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Zar se nije čitav ovaj rast-tobogan temeljio na nečijem forumskom scenariju o tome kako je super kako vlds prodaje taj čuveni varteks po 14 naku?

ne, nego na pregovorima Šelebaja s vjerovnicima oko deblokade računa…..



Zar se nije čitav ovaj rast-tobogan temeljio na nečijem forumskom scenariju o tome kako je super kako vlds prodaje taj čuveni varteks po 14 naku?

ne, nego na pregovorima Šelebaja s vjerovnicima oko deblokade računa…..
[/quote]

Upravo tako kolega… Šelebaj mora samo još malo popustiti Ljubi Jurčiću… tj. novi prijedlog riješenja – za čiju raspravu je NO Podravke navodno već dao zeleno svijetlo, bit će Podravci prezentiran ovaj tjedan…
"Validus pred dogovorom s vjerovnicima, najtvrđi orah Podravka"
http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Validus-pred-dogovorom-s-vjerovnicima-najtvrdi-orah-Podravka

New Report

Close