VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


KOlega vjerujte da ste vi zadnji koji može govoriti koliko nešto vrijedi,da li je vrijednost Validusa 10 ili 50 kn jer ima stvari koje ne znamo koliko se mogu prodati. Ne zaboravite Lucidus koji se tržio na 15 kn godinama i bio neatraktivan i onda kad je uletio onaj grčki fond is 150 milja eura onda je išla ponuda za preuzimanje po 50 kn. Ukoliko Šelebaj kao čovjek banaka uspije skinuti blokadu računa onda ćemo vidjeti što ćete pisati , a to o INGRI neću komentirati jer koliko je ona dužna i šta ima za prodati te koliko VLDS ima duga i imovine (Čak i u najcrnjem scenariju) mislim da bi VLDS trebao bit na njihovoj cijeni a oni na našoj.

U Lcds ima para da ne stignu sve posakrivati, a tu su neke blokade računa aktuelne. Toliko o usporedbi.

who dares, wins

Kolega verdi čestitam na iscrpnom i jasnom objašnjenju.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Poz. svima,
kako ste vrlo aktivni ovdje da se uključim; koliko iznosi blokada VLDS-a u odnosu na godišnji promet ili dobit, i koji je njihov core biznis ?
Hvala

Imovina,
-imaju dionice najveće hrvatske tekstilne indutrije VART
– udio u najpoznatijoj dalmatinskoj mljekari MILS(njihovi jogurti odlično sjednu ujutro za triježnjenje uz burek u Prerade)
– udio u jednoj od najvećih hrvatskih banaka VABA
– udio u jednoj od najvećih banaka na prostoru biše Jugoslavije(neka banka u Bosni)

Samo što sve to trebaju prodati da bi podmirili dugove, pa je njihov core biznis prodaja imovine.
Ali oni imaju imovinu iako je prodaju.

na kolko stojiš Antiša, priznaj … [thumbsup] za jutarnji burek

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

A šta ako recimo dođe vijest da je prodan MILS?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Slabo, premalo puta je napisana riječ "stećaj", ajmo malo se bolje potrudite, jučer sam malo tiskao na asku, stajao na bidu, moram priznati prilično nisko, i naravno ništa protrgovao, a vi protrgovali samo par tisuća, slabo, potrudite se bolje danas, evo možda i podignem koju kunu na bidu.


A šta ako recimo dođe vijest da je prodan MILS?

Ništa, koliko uopće mogu dobiti za tu socijalističku mljekaru?
5-10 mil kuna?


@Pinball

Ne stojim nigdje, ne zanima me ovaj škart. Iako bi od 13 kn mogao ići odbijanac, ali kakve sam ja sreće da uđem vjerovatno bi proglasili stečaj drugi dan.
Previše je riskantno za sada, jedino razmišljam da uđem na objavu stečaja ali pitanje je kakva će biti cijena.




Iskreno ne vjerujem baš u tehničku, već u stvarnu imovinu i fundamente, jer šta će tehnička kad su fundamenti loši, međutim uvjeren sam da imovina Validusa opravdava cijenu daleko veću od ove i treba vidjeti kako će se razrješiti sudužništvo, odblokirati račun pa će sve doći na svoje.

Nije to stvar vjere nego znanja, tvoj problem je što vjeruješ raznim šarlatanima koji glume znalce u TA pa su sve uvjeravali da treba kupovati VLDS na 18-20 kn i time mnoge forumaše navukli u propast.

MEĐUTIM

…postoji jedan forumaš koji je OPET kirurškom preciznošću pred cca mjesec dana odredio današnju cijenu Validusa, pa pročitajmo još jednom kako zvuči pravo znanje pravog znalca!
Moj naklon do poda kolegi voleyu:


VA daje target VLDS na oko 13-15 kn

Današnja cijena VLDS: 13,07.-14,50 kn

Koliko pratim, to je već 5. ili 6. pogodak za redom kolege voleya! BRAVO!
[/quote]

Naravno, VA je znala da Mimović neće naći jamce . [lol] [lol] …A Vidoviti Milan je pogodio 9 puta zaredom…
[/quote]

Ma pusti ga…taj voley je na hgspotu, dok je bio na 60tak kuna "po VA" prognozirao pad na 35-40…a gledaj gdje je sada.
I pokvaren sat pokazuje točno vrijeme barem jednom na dan.

Poslovni dnevnik , 08.06.2010 .

Imovina Validusa vrijedi dvostruko više od dugova.


Poslovni dnevnik , 08.06.2010 .

Imovina Validusa vrijedi dvostruko više od dugova.

Vrijedila je nekad knjigovodstveno, a koliko vriijedi danas kad je prepoterećena hipotekama i to u doba najžešće svjetske krize, veliko je pitanje.
mislim da je u najboljem slučaju: imovina=dugovi

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Kolega fajrunt ne bojim se ja za vas da ćete ponovno kupiti Validus.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

ekipa ocemo konstruktivno? gdje se pocinjemo slagat na bidu?

slijedi nam precesija

New Report

Close