VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto što ti je burza…uložiš lovu i čekaš šest godina da dođeš na nulu. U šest godina imao bi 40% kamate. Misliš da će ovo rasti još 40%?? Pa i da hoće,kako znati kad izači?? [sad] Opet bez zarade,samo kamata [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




samo mogu reći

KONAČNO [rolleyes]

Kaj konačno? [sad]
[/quote]

konačno:
– milja kn prometa na ovoj dionici
– se nešto počelo događat
– počela rasti cijena
– …. konačno je iznad 27kn po koliko sam ja ušau prije 6 godina [rolleyes]
[/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=fHqN1FiIMVs [thumbsup]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Vidim da su neke kolege prodali, al takvi nisu niti znali što su imali.
Daleko je ovo još od targeta – živi bili pa vidili.
Netko napisao da treba suprotno raditi od onoga što novinari napišu, al ovdje je problem što novinari malo pišu a glavne informacije dobivene su od ZSE, odnosno onih koji sudjeluju u preuzimanju – čeka nas ovdje još mnogo, mnogo lijepih trenutaka.

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Htel bi napisati nekaj pametno ali vidim da nemam kaj. Sve je to jako jednostavno, zbrojite kupnju – prodaju, dodate tomu "promet – vrijednost protrgovanih dionica" i broj postova na poslovnom i to je to, kak bi rekli naši kuhari. E, sad to stavite u pečnicu da se peče. Tu je sad najveći problem, ako se peće prekratko nije dosta pečeno, ako predugo zagori. Ja mislim da se razmemo. Sretno!! [cool]

http://naslovnica.info/biznis/865934/ranko_mimovic_kupio_sam_106_podravke_zelim_i_drzavni_udjel

slijedi nam precesija


Htel bi napisati nekaj pametno ali vidim da nemam kaj. Sve je to jako jednostavno, zbrojite kupnju – prodaju, dodate tomu "promet – vrijednost protrgovanih dionica" i broj postova na poslovnom i to je to, kak bi rekli naši kuhari. E, sad to stavite u pečnicu da se peče. Tu je sad najveći problem, ako se peće prekratko nije dosta pečeno, ako predugo zagori. Ja mislim da se razmemo. Sretno!! [cool]

Ne razmemo se do kraja.Na kolko stunjeva se treba peči?? Mora biti pokrito s folijom ili vlažnom krpom?
Pital sam baku pa mi je rekla-peči kak navek [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ja nazalost nisam izdrzao danas, prodao sam oko četvrtinu dionica.. ako nastavi gore super,
ako ćemo punit gap opet super jer osim love od prodaje stiglo mi i svježega kapitala danas…

jedino ce mi bit zao onih malih neiskusnih koji tek ulaze ako je sve skupa patka.. been there..
ali po količinama koje su se skidale sa aska izgleda da je ipak više malo većih 🙂

jedan kolega je tu neki dan dao teoriju po kojoj nikomat neda cijeni gore jer ima deal s preuzimačem koji će mu nadoknaditi razliku ili tako nešto.. zaista me zanima kakve teorije imate danas jer analizom svih mogućih scenarija mozda dodjemo do nečega kad nam već fali inside info.. stoga be my guest

slijedi nam precesija

Ako je mogao HGSP od 20kn do preko 100kn,zašto nebi i VLDS pogotovo sa ovakvim strateškim partnerom!? [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(



Htel bi napisati nekaj pametno ali vidim da nemam kaj. Sve je to jako jednostavno, zbrojite kupnju – prodaju, dodate tomu "promet – vrijednost protrgovanih dionica" i broj postova na poslovnom i to je to, kak bi rekli naši kuhari. E, sad to stavite u pečnicu da se peče. Tu je sad najveći problem, ako se peće prekratko nije dosta pečeno, ako predugo zagori. Ja mislim da se razmemo. Sretno!! [cool]

Ne razmemo se do kraja.Na kolko stunjeva se treba peči?? Mora biti pokrito s folijom ili vlažnom krpom?
Pital sam baku pa mi je rekla-peči kak navek [undecid]
[/quote]
Ote pojedinost nemaš ni u receptima za kolače a kam na burzi! [lol]


Ako je mogao HGSP od 20kn do preko 100kn,zašto nebi i VLDS pogotovo sa ovakvim strateškim partnerom!? [thumbsup]

Strateški partner (Polančec) je u zatvoru, a ove mutikaše što mjesecima kao pregovaraju smiješno je zvati strateškim partnerima. Sutra se balon počinje ispuhvati, pa pazi da ne ostaneš zadnji magarac jer za ovu dionicu je karakteristično – nagli skokovi i onda nagli padovi [bye]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

http://www.jutarnji.hr/slovenski-tajkun-ranko-mimovic–kupio-sam-10-posto–a-zelim-preuzeti-cijelu-podravku/694812/ [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


http://www.jutarnji.hr/slovenski-tajkun-ranko-mimovic–kupio-sam-10-posto–a-zelim-preuzeti-cijelu-podravku/694812/ [thumbsup]

odlican clanak. ovo izgleda sve ozbiljnije u sto cemo se uvjeriti i sutra, nadam se 🙂 jedino mimovic nije odgovorio zasto je preplatio podravku…

Evo FIA grupe u srpskim registrima ako koga zanima: http://pretraga.apr.gov.rs

6 20381507 FIA AQUA Друштво са ограниченом одговорношћу Београд (град) Активно привредно друштво
7 20381442 FIA ENERGY Друштво са ограниченом одговорношћу Београд (град) Активно привредно друштво
8 20545119 FIA ELECTRICITY Друштво са ограниченом одговорношћу Београд-Савски Венац Активно привредно друштво
9 20327561 FIA INVEST Друштво са ограниченом одговорношћу Београд-Стари Град Активно привредно друштво
10 20545178 FIA HEALTH CARE Друштво са ограниченом одговорношћу Београд-Савски Венац Активно привредно друштво

Aha ,skužio…peklo se 45min na 180 celzijusa

http://www.vecernji.hr/biznis/srpski-tajkun-mimovic-nudi-spas-podravki-a-racuni-mu-blokirani-clanak-121766 [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Srbijanski tajkun Ranko Mimović, koji je bivšem potpredsjedniku Vlade Damiru Polančecu bio partner u saniranju štete od operacije Spice u Podravki, a koji je danas i u dopisu Zagrebačkoj burzi najavio ulaganje od 240 milijuna eura u Hrvatskoj, u ozbiljnim je poslovnim teškoćama. Na službenim stranicama Narodne banke Srbije može se pronaći podatak da je tvrtka Fia Invest, čiji je Mimović šef uprave, u blokadi više od 200 dana.
Također se doznaje da Mimovićeva grupacija Fia, koja je iskazala namjeru da sa 400 milijuna kuna isplati mađarsku banku OTP i postane vlasnikom 10,64 posto Podravkinih dionica, deponiranih na Malti, već devet mjeseci ne plaća najam za urede na elitnoj beogradskoj lokaciji na Dedinju pa joj prijeti – deložacija.
U mađarskoj banci OTP, podsjećamo, ništa ne znaju o Mimoviću, a to da bi ih predstavljao u Hrvatskoj, opovrgnuli su u talijanskome fondu Finest, suvlasniku Fia Investa.

Vaš link

New Report

Close