Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Nepouzdane misli
provjeravaju nas kćeri moja
Tvoj i moj alibi.

Nude čašu samaritanstva
a zbunjuje nas tijelo
ubijena Čovjeka.


draga ludwigova muzo……….drago mi je sto si dosla na ovu stranicu
pofuk

keka prijateljice jedina vratiiiiiiiii se

Drago mi je što Ludwiga prepoznaju – ne samo po bernardincu…..


Drago mi je što Ludwiga prepoznaju – ne samo po bernardincu…..

…ah sta da Vam kazem……makar mislim iskreno da je taj ludwig precijenjen ipak ga se sjetim
zasto precijenjen’???????…pa kako su samo one lopine iz eu uzeli njegovu stvar za himnu????
ako je itko uspio ujediniti ljude glazbom onda je to bio mendelson sa svadbarskim maršom ali eto……..
kako su birali himnu evropske unije i od koga tako ce im zavrsiti kroz dogledno vrijeme
pofuk

Tko obrazom plaća
ono što stječe, taj je loš trgovac…

I.Andrić

Tko obrazom plaća
ono što stječe, taj je loš trgovac…

I.Andrić

Samo što Faust neće shvatiti…ili ipak hoće?!

Tko obrazom plaća
ono što stječe, taj je loš trgovac…

I.Andrić


…hm….lepo…….nego ako smem da pitam d li to znači da onaj koji trguje sa njime je dobar trgovac???
pofuk

Gdje nedostaje kruha,
sve je na prodaju…

Francuska poslovica

Gdje nedostaje kruha,
sve je na prodaju…

Francuska poslovica


nego sta je sa lebom????
pofuk

Ja sam bolestan i moram bit doma, kao i obično na TVu ništa i surfam, ali mi nije jasno da vi koji ste zdravi, ne šetate se negdje vani, pijete kavu, rekrairate se umjesto da blejite u monitor… VAN! [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ja sam bolestan i moram bit doma, kao i obično na TVu ništa i surfam, ali mi nije jasno da vi koji ste zdravi, ne šetate se negdje vani, pijete kavu, rekrairate se umjesto da blejite u monitor… VAN! [thumbsup]

tu Vam se za rijetko koga moze reci na ovom forumu da je zdrav pocev od mene
pofuk

….jutro……
bako sorry kaj te budim ali samo da ti javim da su mi sad javili da je pobjednica u bacanju oklagije ove godine u Srbiji gospodja Ekser Fikete……sad su mi javili,,,,,,,,,,,cuj….betz obzira kaj je zena u fantasticnoj formi ja sam si mislio ak si za da joj javim da ces ti jedanput da zavrneš oklagiju pa da vidi kak ti bacaš……….ti sigurno neces obrukati našu zemlju a bogami imam dojam da ces gospodju Fikete sašiti i automatski si prvak balkana pa onda IDEMO DALJE…….po nove pobjede
pofuk

…dobro jutro pofuk,

ma samo ti mene prijavi,baš sam u fazi savladavanja vučenja tijesta i evo mi se brašno trusi na tipkovnicu…

…ima da Ekser Fikretu pobjedimo i u bacanju oklagije i u bureku… [proud]

Sreća je kao tržnica i često
ako samo malo možeš pričekati
cijena će pasti…

F.Bacon

Dobro jutro.
Tražim pacijente koji bi odvojili malo svojeg vremena i na jednom drugom forumu.
Vjerojatno neki od vas vole satove više nego ostale stvari pa neka navrate na:
http://sekunda.forums-free.com/


…dobro jutro pofuk,

ma samo ti mene prijavi,baš sam u fazi savladavanja vučenja tijesta i evo mi se brašno trusi na tipkovnicu…

…ima da Ekser Fikretu pobjedimo i u bacanju oklagije i u bureku… [proud]


…dobro jutro…..
eto sad sam promatro i analiziro sa najvecim zivucim strucnjakom za oklagiju na podrucju balkana kojim stilo i kako igra gospodja Fikreta pa sam mislio draga bako da ti javim na sta trebas obratiti paznju da te ne iznenadi

1. odlicna je u igri 1 na jedan
2. odlicna je u transformaciji igre napred nazad i nazad napred sa oklagijom
3. ona odlicno barata oklagijom i na suho i na polusuho
4. levak je sto znaci da ima kontragard drzanja oklagije tako da je tu jako nezgodna
5. ne ostavlja nikakve repove sa oklagijom za sobom tako da je tu mozda i najopasnija
6. cak je gotovo i rijesila kako sama kaze njezinu mozda i najvecu manu—-ZGLOB…. pa sad oklagiju cvrsto drzi tj.ne pusta je iz ruku
7. PUNA JE SAMOPOUZDANJA JER REDA POBJEDU ZA POBJEDOM
8. OVO JE MOZDA I NAJVAZNIJE …..GOSPODJA FIKRETA NEMA PASOŠ A BOGAMI NI PUTOVNICU TAKO DA CES MORATI IGRATI SA OKLAGIJOM PROTIV NJE NA STRANOM I NEPOZNATOM TERENU
pofuk

New Report

Close