Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…….opet ja ….ispricavam se …..ako nije tesko molim pofuk sa malo p…….znate na to sam jako osjetljiv
unaprijed hvala
srdacno Vas
pofuk

" Iza svakog velikog bogatstva krije se zločin…"

Balzak

….evo me……ja sam za danas završio sa trzenjem
kupio sam med i voće i sad se idem dalje toviti……ko medved jer uskoro ce zima
pofuk


….evo me……ja sam za danas završio sa trzenjem
kupio sam med i voće i sad se idem dalje toviti……ko medved jer uskoro ce zima
pofuk

..stavi malo meda u tanjurič..na prozor…..možda ti kakva medvjedica dođe da te grije [wink]

OSNOVE EKOMIJE

dionicarstvo
25 posto dionica plus 1 dionica je 26 posto dionica
B.K.

novac
para uvek nadje dupe bez celuluta
pofuk

pofuk

…..bako…….ja sam ……..si tu??????
…..ajte molim te javi se sa nekom prigodnom od krleže,andrića …..ma može i miroslava škore samo se javi molim te da vidim da li je sve ok
tvoj najdrazi unuk pofuk
pofuk


…..bako…….ja sam ……..si tu??????
…..ajte molim te javi se sa nekom prigodnom od krleže,andrića …..ma može i miroslava škore samo se javi molim te da vidim da li je sve ok
tvoj najdrazi unuk pofuk
pofuk

……I ja se brinem za bakicuuu, nema njenihmisli od 13. (znakovito)…..srećomnije bio petak pa je valjda sve ok. …
…dok se ne vrati bakicaaa, evo jednog citata u atmosferi serije 1001 noć

GDJE JE JEDNA LJUBAV, TAMO DRUGOJ NEMA MJESTA.
Turska narodna izreka

[thumbsup]



…..bako…….ja sam ……..si tu??????
…..ajte molim te javi se sa nekom prigodnom od krleže,andrića …..ma može i miroslava škore samo se javi molim te da vidim da li je sve ok
tvoj najdrazi unuk pofuk
pofuk

……I ja se brinem za bakicuuu, nema njenihmisli od 13. (znakovito)…..srećomnije bio petak pa je valjda sve ok. …
…dok se ne vrati bakicaaa, evo jednog citata u atmosferi serije 1001 noć

GDJE JE JEDNA LJUBAV, TAMO DRUGOJ NEMA MJESTA.
Turska narodna izreka

[thumbsup]
[/quote]
hvala najljepša
lijepo se sjetiti turaka barem i njihovom narodnom izrekom
neki dan sam bas sazno od turskog ambasadora da ima svega 40 do 50 turaka u hrvatskoj….nevjerojatan podatak,,,,,,,kaj taj moj turčin ima lepi posao…….prekrasno…….moja sekretarica je rekla da je jedino bolji posel od njegovog biti kulturni ataše hrvatse u portugalu…..tam nema ni toliko hrvata a jos nisi ni ambasador a i dobra je klima……ak ima koja forumasica da je neudana nek ode u tursku ambasadu i vidi frajera kak izgleda….tip je fakat pojava…..neverovatan muskarac ,jako dobro zgleda a bogami je i dobra prilika………….doduše bilo bi dobro da pri susretu sa tim mojim novim prijateljom mene ne spominje jer sam se normalno zaletio pri rastanku jer mi rastanci tesko padaju pa sam se rastao sa rijecima RUKU RUCI NISMO TURCI…………ali vec cu ja to ispraviti i izglditi tako da mislim da sam si naso novog dobrog prijatelja………frajer je ko bombon zgodan i drag covek stoga forumasice navalite
pofuk

Suze mi teku od smijeha.
Ako prestanem da se smijem,ostaće samo suze…

Tvrđava, Meša Selimović

[smiley]

…ja se nesmijem puno smijati , onda mi se napnu trbušni mišiči…pa mi drob uđe use …….a onda mi mudante skliznu ispod kolina ……..a onda Anđa zavari od smija [rolleyes]
..pa kud svi turci …tud i moj mali [smiley]

A šta je to točno Anđi smišno? Ti trbušni mišići ili mudante šta su skliznile? [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Seks je poput snijega:
nikad ne znaš koliko ćeš centimetara dobiti
i koliko će dugo trajati…

Murphyjevi zakoni o seksu
[lol]

..e sad ,…..smije li se Anđa zbog Meše Selimoviča ili Murphyevih zakona ?????
…i može li deda iznenaditi baku …….vrag če ga znati [rolleyes]


Seks je poput snijega:
nikad ne znaš koliko ćeš centimetara dobiti
i koliko će dugo trajati…

Murphyjevi zakoni o seksu
[lol]


Gospodin MURPHY je stosta toga znao ali da je bas imo imalo veze o seksu…….
….hm jedinio sto od toga mozemo zakljuciti je da je bio velik covek ……..petljao se tamo i gde mu nije mesto……..mora da je bio neki nas balkanac……

da……
Murphy je balkanac
pofuk

pofuk




…..bako…….ja sam ……..si tu??????
…..ajte molim te javi se sa nekom prigodnom od krleže,andrića …..ma može i miroslava škore samo se javi molim te da vidim da li je sve ok
tvoj najdrazi unuk pofuk
pofuk

……I ja se brinem za bakicuuu, nema njenihmisli od 13. (znakovito)…..srećomnije bio petak pa je valjda sve ok. …
…dok se ne vrati bakicaaa, evo jednog citata u atmosferi serije 1001 noć

GDJE JE JEDNA LJUBAV, TAMO DRUGOJ NEMA MJESTA.
Turska narodna izreka

[thumbsup]
[/quote]
hvala najljepša
lijepo se sjetiti turaka barem i njihovom narodnom izrekom
neki dan sam bas sazno od turskog ambasadora da ima svega 40 do 50 turaka u hrvatskoj….nevjerojatan podatak,,,,,,,kaj taj moj turčin ima lepi posao…….prekrasno…….moja sekretarica je rekla da je jedino bolji posel od njegovog biti kulturni ataše hrvatse u portugalu…..tam nema ni toliko hrvata a jos nisi ni ambasador a i dobra je klima……ak ima koja forumasica da je neudana nek ode u tursku ambasadu i vidi frajera kak izgleda….tip je fakat pojava…..neverovatan muskarac ,jako dobro zgleda a bogami je i dobra prilika………….doduše bilo bi dobro da pri susretu sa tim mojim novim prijateljom mene ne spominje jer sam se normalno zaletio pri rastanku jer mi rastanci tesko padaju pa sam se rastao sa rijecima RUKU RUCI NISMO TURCI…………ali vec cu ja to ispraviti i izglditi tako da mislim da sam si naso novog dobrog prijatelja………frajer je ko bombon zgodan i drag covek stoga forumasice navalite
pofuk
[/quote]

E moj turčine [tongue]

New Report

Close