Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


Prvo, drago mi je vidjet da si se vratil, mnogi su primjetili da fališ iako te ovaj silvestre uspješno mijenjal [lol]
Severinu niti gledam niti slušam, to ostavljam muškima da procjenjuju razne njene kvalitete i vještine [tongue]
Urlam , veliš [lol] ..da jednom čuješ moje milozvučno pjevanje ne bi to tak zval. [rolleyes]

Prvo, drago mi je da ti je drago.
Drugo, onda ili ja nisam muško ili je Seve daleo ispod mojih kriterija. Sigurno je ovo drugo.
Treće, Karlek, ak to milozvučno popevanje kak veliš, uključuje i ples v krilu … zovem ja to kak god oćeš. …. Je , i zovem te v Quattro na kara-oke ili kak se već to zove.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


lol..možda ti poznaš kakvu karlu a ta sigurno nisam ja jer u vrijeme dok sam ja ganjala prve plesne točke po podiju tebe je još mama s kuhačom ganjala po dvorištu radi pisanja prvih slova [wink] [lol]

evo ti jedna lepa pesmica za povratak

Vratija se barba iz Amerike…
http://www.youtube.com/watch?v=NKAJaxhLOnM

jezoš…pa kak znaš za mamu i kuhaču…. ti majke, kak da je šćera bilo se zmislim dok me skoro zatukla z onom za pekmez mešati dok sam na velki petek 40 jejci spotrl i skoro celu špajzu sporušil..
[cry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

[lol] … znaš kak veli moj mali sin da prestanem već jednom s tim popevanjem po kući jer imam loš izbor pjesama, on bi recimo ovo da mu skidam [lol]

Kad bum sljedeći put išla u Varaždin i prolazila kroz sračinec spila bum jednu kavu na tvoj račun u tom tvom Quatru(valjda nisi tam dužnik pa da ne budu hteli zapisati na tvoje ime [lol] )…ostale aktivnosti prepuštam tvojoj dragoj ženici. [wink]


[lol] … znaš kak veli moj mali sin da prestanem već jednom s tim popevanjem po kući jer imam loš izbor pjesama, on bi recimo ovo da mu skidam [lol]

Kad bum sljedeći put išla u Varaždin i prolazila kroz sračinec spila bum jednu kavu na tvoj račun u tom tvom Quatru(valjda nisi tam dužnik pa da ne budu hteli zapisati na tvoje ime [lol] )…ostale aktivnosti prepuštam tvojoj dragoj ženici. [wink]

…a ti sineku lepo zapopevaj kak časna sestra milosrdnica

[cool]

Sam mi kavu naj slučajno na račun metati… ni pod razno! [angry]
očeš kaj me "preglasiju"?!?!
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



lol..možda ti poznaš kakvu karlu a ta sigurno nisam ja jer u vrijeme dok sam ja ganjala prve plesne točke po podiju tebe je još mama s kuhačom ganjala po dvorištu radi pisanja prvih slova [wink] [lol]

evo ti jedna lepa pesmica za povratak

Vratija se barba iz Amerike…
http://www.youtube.com/watch?v=NKAJaxhLOnM

jezoš…pa kak znaš za mamu i kuhaču…. ti majke, kak da je šćera bilo se zmislim dok me skoro zatukla z onom za pekmez mešati dok sam na velki petek 40 jejci spotrl i skoro celu špajzu sporušil..
[cry]
[/quote]
[lol] …kak ne bi znala,večina dečki ne voli sjediti za knjigom, imam ja sinove, znam iz prve ruke, al vi to kompenzirate inteligencijom i rezultat dojde na isto.




lol..možda ti poznaš kakvu karlu a ta sigurno nisam ja jer u vrijeme dok sam ja ganjala prve plesne točke po podiju tebe je još mama s kuhačom ganjala po dvorištu radi pisanja prvih slova [wink] [lol]

evo ti jedna lepa pesmica za povratak

Vratija se barba iz Amerike…
http://www.youtube.com/watch?v=NKAJaxhLOnM

jezoš…pa kak znaš za mamu i kuhaču…. ti majke, kak da je šćera bilo se zmislim dok me skoro zatukla z onom za pekmez mešati dok sam na velki petek 40 jejci spotrl i skoro celu špajzu sporušil..
[cry]
[/quote]
[lol] …kak ne bi znala,večina dečki ne voli sjediti za knjigom, imam ja sinove, znam iz prve ruke, al vi to kompenzirate inteligencijom i rezultat dojde na isto.
[/quote]

Koje knjige …. napolitanke od lešnjaki su bile preveč visoko
[cry] [cry] [cry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Sam mi kavu naj slučajno na račun metati… ni pod razno! [angry]
očeš kaj me "preglasiju"?!?!
[wink]


No dobro i čašu vode s kavom tak to ja obično pijem, to bu vredu valjda, ili misliš plačati i za moga pratitelja? [huh] [lol]


Sam mi kavu naj slučajno na račun metati… ni pod razno! [angry]
očeš kaj me "preglasiju"?!?!
[wink]


No dobro i čašu vode s kavom tak to ja obično pijem, to bu vredu valjda, ili misliš plačati i za moga pratitelja? [huh] [lol]
[/quote]

Kava i Martini može… more i prijatel pivu-dve mahnuti….ali ovu sramotu z kavom mi naj delati.
Prosim te kak se božek prosi… [pray]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Kava i Martini može… more i prijatel pivu-dve mahnuti….ali ovu sramotu z kavom mi naj delati.
Prosim te kak se božek prosi… [pray]


[lol] mislim da bi se moj muž pivu-dve na tvoj račun mogel bez problema žrtovati poradi tvoga dobra glasa. [lol]


Kava i Martini može… more i prijatel pivu-dve mahnuti….ali ovu sramotu z kavom mi naj delati.
Prosim te kak se božek prosi… [pray]


[lol] mislim da bi se moj muž pivu-dve na tvoj račun mogel bez problema žrtovati poradi tvoga dobra glasa. [lol]
[/quote]

dobar glas ide pod navodnike…. ili još bolje…treba ga nagnuti
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…a ti sineku lepo zapopevaj kak časna sestra milosrdnica


uh tek sam sad ovo otprala ( ne stignem na sve strane pisati [wink])…ovo spada u pjesme koje iz samo meni znanih razloga spadaju u škodljive stvari [huh]


…a ti sineku lepo zapopevaj kak časna sestra milosrdnica


uh tek sam sad ovo otprala ( ne stignem na sve strane pisati [wink])…ovo spada u pjesme koje iz samo meni znanih razloga spadaju u škodljive stvari [huh]
[/quote]

Karla, zgleda da tebe neko nebre smislit…pa poglej si na kolko "topi" imaš.
A kaj fali časnim sestrama…pogotovo onima z Crikvenice?!
[wink]

…og, gle čuda, pa i meni je opizdil “čopera”. Divno, taman pred ferje

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



…a ti sineku lepo zapopevaj kak časna sestra milosrdnica


uh tek sam sad ovo otprala ( ne stignem na sve strane pisati [wink])…ovo spada u pjesme koje iz samo meni znanih razloga spadaju u škodljive stvari [huh]
[/quote]

Karla, zgleda da tebe neko nebre smislit…pa poglej si na kolko "topi" imaš.
A kaj fali časnim sestrama…pogotovo onima z Crikvenice?!
[wink]

…og, gle čuda, pa i meni je opizdil "čopera". Divno, taman pred ferje
[/quote]
imam ti ja vlastito -osmišljenu izreku…"DA BI ME MOGEL UVRIJEDITI, PRVO MI MORAŠ NEKAJ VRIJEDITI" [lol] …ajd pozz, čitamo se [smiley]

Molim sve članove ove virtualne zajednice da daju svoj glas za video uredak moje obitelji Knežević u finalu Peugeot-ove nagradne igre

http://www.obiteljskialbum5008.com.hr/#/natjecaj/drugikrug

jedna e-mail adresa -jedan glas,pa ko ima više neka glasa i sa njih.
unaprijed hvala od mnogobrojne obitelji Knežević!!!

Obrazovanje je u sreći nakit,
a u nesreći utočište…

Aristotel

New Report

Close