Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

"Dobri i mudri žive tihim životima."

~ Euripid

[emo_cool]

…razuman uzmak,bolja polovica hrabrosti…
Ivan Slamnig

Ante Pavlović u Ćiroskopu na Z1 koma [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kako nastaju ratovi

– Tata – upita Klaus – kako, zapravo, nastaju ratovi?
– Pa, momče moje, stvar ti je ovakva! Uzmimo, primjerice, Engleska se svađa s Amerikom oko nečega…
Majka prekine: – Ne govori gluposti, Engleska i Amerika se neće nikada svađati.
– To uopće ne tvrdim! Hoću samo navesti primjer.
– S takvim besmislicama napravit ćeš mu samo zbrku u glavi.
– Štooo?!? Ja ću mu napraviti zbrku u glavi? Kad bi bilo do tebe, ne bi mu u glavi ništa ni bilo!
– Što govoriš? Zabranjujem ti da ti …
– Tada povika Klaus: – Hvala, tata, sad znam kako nastaju ratovi.


Ante Pavlović u Ćiroskopu na Z1 koma [lol]

..da ga nema trebalo bi ga zmisliti [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Ima jos ili je show gotov? [img]http://www.33smiley.com/smiley/everyday/34.gif[/img]

Game over…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

baš i mi mislimo da li ima i druga epizoda …..ima li glavni glumac još metaka…ti bi to možda mogel znati…ti si mu prijatelj [wink]


He he he…patetično…isprazno…

Evo jedna za vas: Bolje vidite trn u tuđem oku nego balvan u vlastitom…narodna…

Zapravo i ne znate o čemu pričate…barem se meni tako čini…

"Oholost
Ohol je onaj koji je tašt, koji traži časti, koji hlepi za veličinom, ljubomoran je na druge, drzak, naduvena pogleda, bahati bogataš koji se razmeće svojom raskoši, licemjer koji čini sve da bude viđen, onaj koji se puzdaje u svoju navodnu pravednost i prezire druge.
Postoje i oni koji su vrhunac oholosti- umišljaju sebi da su jednaki Bogu, ne vole dobronamjerne prijekore i odvratna im je poniznost, drsko griješe i smiju se Božjim slugama i Božjim obećanjima.
"

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!



Ima jos ili je show gotov? [img]http://www.33smiley.com/smiley/everyday/34.gif[/img]

Game over…
[/quote]

Pih, a ja mislio po kokice otici.

Ok mozete mi dalje nastaviti piciti jedinice vi sitne duse koje pale ocjene na nekakvom forumu. Nadam se da se zapljujete od uzbudjenja dok keljite kolce [tongue]

@Asko
Ne znam zašto ali imam osječaj da si se ti sam našao u tim citatima o oholosti…

[emo_cool]

Pih, a ja mislio po kokice otici.

Ok mozete mi dalje nastaviti piciti jedinice vi sitne duse koje pale ocjene na nekakvom forumu. Nadam se da se zapljujete od uzbudjenja dok keljite kolce [tongue]


Majstore…kako ide ono…sitne duše, mogu da mi…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

…nadam se da na ovom forumu postoje muškarci koji bi nas zaštitili od ovakovih seksističkih napada…,jedino ako mislite da su žene suvišak na ovom forumu..,bez obzira što je ovo tema ležerno mislim da imamo na to minimum prava…


Aha vrijeme je za mudrosti. Ok evo jedna moja:

Lakse je stati u tudje govno nego u svoje. [wink]

aliene…nemoj se ni ti mazat govnom koje nije tvoje….iako sam te ocijenila da ti popravim jedinice…to naravno uopče nije važno…važno je ne gaziti drugoga …a tebe niti ne vidim kao takvoga.

New Report

Close