Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Sretna Vam N.G.! Naročito onima koji su uživali u maštovitom i
kreativnom NG programu. Nisam mogao pratiti sve programe HRT
ali znam da je Dnevnik 2 počeo na 4. programu ali ne sjećam se da je gledateljima netko čestitao 2017 god. i zahvalio na obilnim pretplatama koje plaćamo!?
Da li je netko pažljivije gledao, možda sam ja u krivu?
Prve ocjene su kod mene bile: “Sramota”!!!!

marcello

http://balkans.aljazeera.net/video/regioskop-gazda

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

pofuk, si budan!? Nemrem spati…..

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Sretan rođendan Iva!

99,4 se Totalno odjavljuje.

Lp

ps. Pozdrav LO i Andrejić.

Ono što sam primjetio u Hrvatskoj da trenutno u Hrvatskoj ima više političara nego radnika.

Zbog toga predlažem da se na prihode političara uvede porez od 50%.

Da ih se destimulira od bavljenja politikom, i da se počnu baviti nečim korisnim i konkretnim.

Razmišljam da pokrenem peticiju za referendum za tu inicijativu.

ZA Hrvatsku s više dobro plaćenih radnika, a s manje političara.

Dragi Zagrepčani, braćo i sestre moje!

Došlo je vrijeme da izađemo na ulice!

Pokažimo lopovima da još ima purgera u gradu!

Izađite sutra na Trg Republike, Jelačićev plac da vide lopovi i mafija da mislimo ozbiljno.
Da nas još živi u našem gradu.

Izađite na ulice da istjeramo korupciju, lopove, korumpirano sudstvo i političare.

Pokažite tim degenericima društva da ćemo se boriti za poštenu Hrvatsku, Hrvatsku pravice i jednakosti za sve.
Hrvatsku znanja, novih tehnologija, kulture umjetnosti i rada!
Za Hrvatsku u kojoj je 90 % posto bogati srednji sloj.

Krenimo s Zagrebom.

Izbacimo mafiju iz Zagreba!

Više nije dovoljno da imamo državu!

Borite se za Hrvatsku koja Vam je na srcu, i u srcu.

Borite se za nju s glavom!

I zapamtite.

Navik živi onaj tko zgine pošteno!

Vaš link …

I purgeri izašli na ulice.

Sada treba smijeniti i glavnog kuma mafije u Hrvatskoj.

Kriminal i korupciju, zagrebačku odvjetničku i građevinsku mafiju treba protjerati iz Zagreba.

Ako neće milom, morati ćemo silom.

E, da. Za one koji su me u siječnju nagovarali da kupim dionice da ne zakasnim na vlak….

Jedna s Vlakom.
Vaš link …

Bila kakva sličnost sa sadašnjim stanjem na burzi (AGrokOR) i u Hrvatskoj (kolodvori) je posve slučajna.

Na kraju krajeva, uvijek Vam ostane ljubav ma gdje bili.

Lana Jurčević izjavila za novine:” Muškarci me vide kao seks-simbol, a žene me vole”.

G. Maras nakon izjave u Saboru:”Radije bi nosio godinu dana u Saboru haljinice na šljokice nego ušao u hrvatsku Vladu.”

“Žene me vide kao seks-simbol, a muškarci me se boje.”

HDZ-ovci nakon ulaska HNS-a na stražnji otvor u njihovu Vladu i promjene boje iz plave u ROZU.

“Muškarci nas vide kao seks simbole (bilo s krvavim gaćama,bilo bez gaća), a žene nas se boje.”

Poruka za Bandića, Medića i ostale Ercegovce koji su bacili moj Zagreb u treću ligu da bi građevinska mafija tamo gradila stanove.

Neće proći LOpovi.

Znate zašto?

Zato Vaš link …


Lana Jurčević izjavila za novine:" Muškarci me vide kao seks-simbol, a žene me vole".

G. Maras nakon izjave u Saboru:"Radije bi nosio godinu dana u Saboru haljinice na šljokice nego ušao u hrvatsku Vladu."

"Žene me vide kao seks-simbol, a muškarci me se boje."

HDZ-ovci nakon ulaska HNS-a na stražnji otvor u njihovu Vladu i promjene boje iz plave u ROZU.

"Muškarci nas vide kao seks simbole (bilo s krvavim gaćama,bilo bez gaća), a žene nas se boje."

Nakon prošlotjednih izjava oglasila se i Lidija Bačić.
“Mene ljudi stvarno vole. Nakon kratke glumačke karijere odlučila sam se da ću se kandidirati za predsjednicu Republike. Mislim da imam veeeeeeeeelike šanse da pobijedim.
Obećajem da ću sama pjevati na svojoj inaguraciji, kao i na svim domjencima i turnejama.
Time ću značajno smanjiti troškove predsjedničkog ureda.”
Vaš link …

Gospodična Bačić moj glas imate- Hasenfefer.

Gospodin Karamako nije ništa izjavio na tu temu.

Jedino je za predsjednika Plenkija i predsjedništvo HDZ-a nakon koalicije s Titovim pionirima naručio pjesmu.
Vaš link …

Povijest je majka mudrosti.

Isprika g. Karamarku.
Izgleda da je greškom emitirani krivi spot.
Ili nije bilo greške već je opet UDBA na vlasti.

Zbog toga ponavljamo glazbenu želju g. Karamarka Plenkiju, još jednom uz naše isprike.

Vaš link …

Povijest je majka mudrosti.


Poruka za Bandića, Medića i ostale Ercegovce koji su bacili moj Zagreb u treću ligu da bi građevinska mafija tamo gradila stanove.

Neće proći LOpovi.

Znate zašto?

Zato Vaš link …

Dečki iz Remetinca su za dobrodošlicu Mediću, Bandiću, Mamiću i ostalim LO.povima iz HNS-a (odnosi se na nogometni savez a ne na stranku koja se je uništila) poželjeli:

Vaš link …

Tulum se sprema.

….smiri se…
pofuk

New Report

Close