Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…jutro…
kakav prekrasan dan
kad se samo sjetim kad je bilo ljeto kako ste kukali
pofuk meni je vruće,pofuk kaj da radim….klima mi ne radi…meni je vruće
e pa uživajte u vremenu…užas
pozdrav

pofuk



DINAMO
juče ja sa sekretaricom gledo utakmicu dinama
kažem ja njoj…problem sa dinamom je šta neznaju igrati utakmice po skupinama
dinamo je momčad za nokaut fazu natjecanje
veli meni sekretarica…da …makar bih prije rekla da krivo tempiraju formu
utakmica je završila i pošli smo zajedno slušati muziku da se lagano opustimo
krenuli smo sa ovom

pofuk

Dobra dobra
[/quote]
hvala najljepša….nego izvinte ako smem da pitam ko ste Vi???
molim Vas predstavite se u dve,tri crtice…onako kratko…ne mora ni da bude iskreno do kraja….vidim da po temama na kojim pišete da ste samozatajni ali se polako otvarate jer ste došli na virtualku i bogami moram da priznam da Vam je ovaj prvi post na ovoj stranici fantastičan da ste me čak malo zbunili
unaprijed hvala
pofuk

…pa ja se čudim kako nas uopće ovdje netko i nađe…a vidim da nam se pojavljuju nickovi iz arhaika…eh,ta dobra,stara vremena…[emo_smijesak][emo_namigusa]

Oporuka Pavla Vuisića

Oporuka Pavla Vuisića, rođenog od majke Radmile i oca Miša, koji dana prvog novembra 1982. godišta, pri čistoj svjesti i zdravoga uma sastavljam ovu poruku.

Mirjani, ženi mi, sve što imam za slučaj da odapnem, ostavljam, s tijem da razumno rasproda ili otuđi imovinu moju, odnosno svoju, a ako ne bude u stanju da imovinom raspolaže, da to samo sud može uradit. Mirjana, ako posle mene ostane, ima me sahraniti sa svijem adetima i čestima crkve pravoslavne, sa šest popova da se pred mojijem telom vide i čuju.

Sahraniti me ima u grobnicu našu, govor posmrtni ili slično da se čuo nije. Ovijeh šest popova, koje za inat hoću, da se ono što se oko groba radi, rade i šute.

Neka u sebi pjevaju. Pošto mnije mrijeti, što bih i onako sve ovo pisao, još da vas zamolim da mi nikakva ni govora niti jedne riječi ne progovori, jerbo u grobu ću se prevrnuti i ne samo prevrnuti, već i ustati iz groba da ga noću morim i da mu, njemu i svima, koliko ih je na svijetu, jebem mater…

http://www.6yka.com/novost/44751/oporuka-pavla-vujisica-

OGLAS
svježi političar u usponu, srednjih godina…kupuje baraku
može i rabljena
pofuk

trebaš najprije u zatvor pa onda u baraku

OBAVIJEST
polupohabani političar na vrhuncu karijere,zrelih godina…..odustaje od kupnje barake
..kako nove tako i rabljene
pofuk

Nevolja s političarima je u tome
što previše govore,premalo slušaju i uopće ne stižu da misle…

Publius Cornelius Tacitus

..dan..
http://www.youtube.com/watch?v=XV6iESJG4Yg
pofuk

veče…

mijaoouuu…..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Pijanac, sav zapušten, uznojan, neobrijan, sa špilom karata u ruci, pušeći cigaretu, zvoni na vrata jednog doma. Vrata otvara dobrodržeća sredovječna dama:

– Izvolite!
– Oprostite što dolazim ovakav i u ove sitne sate. Da li vi, isključivo, glede braka, putem interneta, tražite muškarca koji je pedantan u svemu, koji ne pije, ne puši, koji se ne kocka, ne dolazi doma u sitne sate…?
– Da, upravo tako!
– E, ja sam došao samo da Vam kažem da na mene uopće ne računate…[emo_smijeh][emo_namigusa]

„Ove teškoće su privremene, kao i mi,
i nešto mora proći – ili mi ili teškoće…“

Duško Radović

i jučer petak

OSVRT NA JUČERAŠNJI DAN
bilo bi lijepo da se uredništvo portala ili barem Vjeko oglasilo o tome zašto juče forumaši nisu mogli pristupiti stranivi PD-a a ne da se ja čitav današnji dan zajebavam sa odgovorima mojim zabrinutim prijateljima sa foruma šta se juče desilo…pa tolks panika je nastala…zatrpanim mi je sandučić sa porukama izbezumljnih forumaša da šta se juče desilo
pofuk

AKO IMAŠ SERVIS NIJE TI BITNO KOJA JE PODLOGA U PITANJU

pofuk

New Report

Close