Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Nekad se svi prave pametni, a nekada se svi prave g lupi.

Valjda je u ljudskoj naravi da pametuju kad je već kasno i šute dok se nešto još može napraviti…[emo_zloban]

a.n.

Mujo radio u nekoj firmi i jedan dan ode kod direktora i požali mu se:
“Gospodine direktore, potrebno mi je nekoliko slobodnih dana”
“Zašto?”
“Imam obiteljskih problema” – Mujo će snuždeno.
“Pa što se dogodilo?” – zabrinuto će direktor.
“Ženim se!”

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Jadni Mujo. Nemre ni pet minuta biti na miru.

A sad ga više ne bu mogel ni izvadit, a da mu policajac odmah ne prilijepi kaznu.

Do sada je vic išao koliko policajaca treba da promijeni žarulju (ove živine svake dvije godine).

Koliko policajaca treba da ga Muji vrate u gaće?

a)
b)
c)

Meanwhile, šef policije piše kaznu.

Ne znam da li će kazniti i svoje policajce jer drpaju Muju na javnom mjestu.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

…hallo…ima li živih…ne vidim… ne čujem…avaj[emo_vrtimise][emo_beztona]

tu je deda…čim baka pita,

nego baš nešt nisam puno online, već sam u gljivama,

pa se nadam da ću pronać onu koja potče rad mozga, fakat sam postal zaboravan u zadnje vrijeme…..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

…dobro jutro dragi korisnici…nadam se da uživate u igri skrivača na forumu,tko se nije skrio,magarac je bio…[emo_smijeh][emo_cool][emo_zloban]

Bakice i bolje da me ne vidiš, da te ne preplašim.

Počela me je hvatati moja mračna strana,s kojom se baš ne ponosim.

Ponekad mi je žao što nisam odabrao tamnu stranu, biti loš je tako lako.

S druge strane bojim se te tame u sebi jer bi bio 1000 puta uspješniji krimi…znalac nego pošten čovjek.

Nadao sam se da toga neće doći, ali drugi tjedan će te upoznati moju tamnu stranu, i vjeruj mi ona nije ni dobra ni simpatična.

Možda da sljedeći tjedan apstiniraš, bar do petka.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Gosn Marsovac,

ajd nemoj baš u petak, ajd nemoj nam pokvarit još ono malo kaj nam je ostalo,
mislim baki i dedi…
baš mi sad trebaju još i marsovci, kad je sve prepuno zombija u lijepoj našoj…
nisam mislio da ću ikad ikojeg sresti, pogotovo na burzi, forumu…
ipak su znači među nama…..a možda, možda su stigli prije cca mjesec dana, kad sam ih i osobno snimio, mada ne volim o tome pričat…
mislio sam filmić uploadat, ali čemu pa da netko stavlja neke komentare, a koji nemaju veze sa stvarnošću i da se preispitiva vjerodostojnost….

stoga gosn marsovac, molim Vas ko B…, ne molim Vas ko Marsovca,

pustite nam PETAK na miru….

HvalAAaaaaaAAaAaaaaaaaaaaAA!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Mrak čarobnjak

Tama njime vlada, nema savjesti, nema srca, samo o sebi brine, prevariti će Vas čim stigne,
Hrvatski nacionalist nije, uz određenu novčanu naknadu sa svima se dogovoriti smije.

Hrvat, Mađar, Turčin, Poljak, Katar, strani bankar njemu važno nije.
Ruka ruku mije, više mu se nitko ne smije.

Ni slučajno ne kupujte dionice koje spominje, koliko sam shvatio to se ne smije. Prevariti će Vas, lisica i jazavac nije.

U parku radi ono što se po zakonu ne smije.
Petak u tjedan pretvoriti smije.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

Gospon TarzanZ

nemojte danas ić’ zrakom da se ne poskliznete, znate pada kiša,
a ozirom na štednju, čisto sumnjam da imaju gipsa na traumatologiji…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

i kaj sad!!!!!!

navečer je tekma, a ja neznam na koga da tipujem…????
dok je pOFUK, bio glavni za kladu na forumu i ja sam bio pun para….sada su to neka prošla vremena!!!!

dionice mi ne rade, a iskreno dok je on komentirao, išlo me, sad sam ko ona gorila u ….. .

pustite čoveka, da mi da komentar fudbala, pa da odigram kontra i pokrijem ovaj burzovni minus…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Kad mene ne bude

Kada mene ne bude, kada se sve što sam bio ja raspe u prah – o ti, moja jedina prijateljice, o ti, koju sam tako jako i tako nježno volio, ti, koja ćeš me zacijelo nadživjeti – ne dolazi na moj grob… Što ćeš ondje?

Ne zaboravi me… Ali i ne sjećaj me se sred svakodnevnih briga, zadovoljstava i potreba… Ja ne želim ometati tvoj život, ne želim priječiti njegov mirni tok. Ali u časovima samoće, kada te obuzme ona stidljiva i bezrazložna sjeta, tako poznata dobrim srcima, uzmi jednu od naših najmilijih knjiga i nađi u njoj one stranice, one retke, one riječi od kojih su nam ponekad odjednom – sjećaš se? – oboma udarale na oči slatke i nijeme suze. Pročitaj ih, sklopi oči i pruži mi ruku…

Nenazočnom prijatelju pruži ruku svoju. Ja je neću moći stegnuti svojom rukom; ona će ležati nepomična pod zemljom, ali sada mi godi misao da ćeš možda na svojoj ruci osjetiti lagan dodir. I prikazat će ti se moj lik, a ispod sklopljenih vjeđa tvojih poteći će suze, slične suzama kakve smo nekoć, opijeni Ljepotom, zajedno ronili, o ti, jedina moja prijateljice, o ti, koju sam volio tako snažno i tako nježno…

Turgenjev

Blagi Bože;

ništ’ od para ni danas,
predosadno na burzi, odoh farbat kuhinju….

prikupljam dobrotvorne priloge u smislu kanti punjenih bojom…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close