Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Sreća je lijepa , samo dok se čeka

?

.

Sreća je lijepa , samo dok se čeka
?


Koje su dvije najbolje stvari u životu?
– piće prije…i cigareta poslije…[rolleyes] [wink]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)



Evo upravo mi pristigo SMS

citiram;

pošto ste danas bili očajno loši na burzi, šic na poso….u 16:01 da vas vidim vani kod drške one nove suvremene mašine daklem znači samo jedno….čak i upotreba nužde u prirodi…
e, pa, da ne bih bio gladan idu samnom i one pikse….


možda da pripazite, gospodine silvestre, da se ne fulate dršku. da to ne bi bila drška od one mašine koju potegnete, pa pojuri voda. doduše, gladni ste i imate pikse sa sobom, pa će biti potrebno. o drugim drškama neću govoriti, jer ne bi bilo primjereno… a doduše to nisu suvremene mašine….

[/quote]
vidim da smo upućeni [cool]
samo da ne bi bilo zabune kod drški….IMA itekako suvremenih mašina, no guglanjem ih je malo teže pronaći….
došlo vrijeme za posjetu, al ne supermarketu…he, he…
NHF….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Miroslav Mika Antić – Ušunjam se u tvoj jastuk

Aleksa Šantić – Kradem ti se

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

bakice nema pa cu ja

i škrtost dobro stoji ako je iskrena
b.t.

pofuk

Ima ljudi čiji je život trag u vodi.
Nevidljivi su, nečujni, nestvarni, bez otisaka u pješčanoj pustinji čovječnosti.

Ne znamo odakle su među nas došli, a kad odu, zašto su i kuda otišli.
Dok su bogovi zemljom grijali, tako smo ih prepoznavali.

Kad nas napustiše, od njihove moći ljudi naslijediše jedino sposobnost da žive,
ali ne da budu…

Ivo Andrić

Srušio mi se svijet na glavu pomislih, a zatim prepoznah tek mali i beznačajni životni problem u mrzovoljno i oblačno jutro.
Krepala je «vešmašina», timer na plinskom bojleru više ne radi, a skurio sam i kosilicu za travu. Smetlari zeleni otpad odvoze samo u posebno označenim vrećicama pa moja crna ostade kraj kante. Ehhhh…
Burza je divna i minusi da gotovo ne bole.
Poželjeh da nam svima novi dan bude prilika za pobjedu.
Pripremio sam užinu, provukao češalj kroz dječju kosu i shvatio da sam i ja pobjednik.
Živjeli!

…hm…nikakvo čudo marcelius…petak je i to još 13-i… [smiley]

da , petak je , trinaesti , i još mi je jutros crni g.silvestre prešao cestu

.

išel sam danas kupit maslinovo ulje jer sam juce bio na predavanju sa nekim tipom koji se predstavljo kao kralj……predavanje je drzo neki čiča oko kojeg su bili novinari…..taj čiča mi je izgledo ko kralj….govorio je nesto o maslinovom ulju…..odma sam juce zvao u milano paola maldinija da mi preko totija iz rima ,koji lako preko svojih rimskih veza nabavi bnajbolja jaja u šćitarjevu …nabavi 10 jaja iz šćitarjeva…..sad sam to spekel na maslinovom ulju……..fakat ni loše …..ali mislim da bum se zbljuval
pofuk

ako su jaja preko maldinija i totija trebalo ih je speći – 11 [smiley]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Gospon pofuk ,

najbolje je jaja peći na pršutu i slanini .

A maslinovo ulje na jaja staviti samo kod sunčanja .

.

moze biti….ne da moze biti nego ste svakako kao i uvijek u pravu…….nego da nastavim……juce sam se slucajno zatekao u muzeju mimara kako bi malo odmorio oci od ovih fejk dionica na zse i nauzivo se pravih laznjaka……srel sam nekakvog simpaticnog mladog gospona…..cinio mi se dosta obrazovan….mislim da se zval jasen…verovatno je neki botaničar u pitanju……i ….jako mi se taj mladic dopao……nisam znal i ni sam zakaj jer inace ne volim pametne iu obrazovane ljude…….pored njega je prosla neka srednjovjecna zena kaj se predstavljala ko kraljica…..veli taj mladi botanicar…joj kak ona sasvim normalno zgleda…….sve vise mi se dopada taj botaničar…..pa taj živi u bajci više nego ja……
pofuk
p.s. idem sljedeci tjedan u pariz jer sam gladan pravih umjetnina ……dokrajcit cu onu skulpturu kaj joj pola ruku i nogu fali……briga me kolko je kalorična

da , petak je , trinaesti , i još mi je jutros crni g.silvestre prešao cestu


Gosn. Pero7

zadivljujuce, naime obratite pozornost na svoj portfelj u 15:55…garant 10%,,,,ali….ALI
budete li se vracali istim putem i presjecete li put bijelom silvestru…komotno mozete zaboravit napisano ovo gore…

usput, jeste li se mozda zapitali ikad;
odakle Vam ideja da Vam je macak presjeko put????
mozda ste Vi njemu…

ko zna sto tek njega ceka tokom dana, kad mu neki covac presjece put….

mozda netko……………………………………….itko????????????????????????????

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close