Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

…hm…pa dal je to moj najdraži unuk postao moderator?

…Vjeko,pa jesil ti to na bolovanju?

..ne ….samo sam dobio privlegirani status pa mi sad objavljuju postove…doduše ne na temama kojim pisem,vec mi ih premjeste
pofuk


..ne ….samo sam dobio privlegirani status pa mi sad objavljuju postove…doduše ne na temama kojim pisem,vec mi ih premjeste
pofuk

…jel to ko u Big Brotheru …,na otpad… [smiley]

….pofuk i to je nekaj [lol] …..a zakaj Vi ne želite mene za prijatelja [cry]….je to pošteno?

pa kaj Vas ne bi zelio za prijatelja….pa Vi ste moj prijatelj
pofuk

noć

baka spava pa cu ja

i u najveceg junaka puška je slabija od pera kvalitetnog pregovarača
pofuk

…evo,sad sam čula jedan vic…

…Kako ćeš utvrditi dal ti je žena vjerna?

…Pošalješ je u Big Brother kuću… [lol] [lol] [lol]

Pofuk, Silvestre, Baakice, Zlatni i ostali iz virtualne zajednice, hoćete li se pridružiti Dalmatincima na druženju koje organizira Octopus?

odgovorio bi na sljedeci nacin….

nisam ginekolog, al’ mogu probat…

idem proucit "temu", a potom trazit da me puste…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

hvala lepo na pozivo
ja dolazim 90 posto sigurno ak cu imati vremena…..ja naprosto obozavam dalmaciju….toliko je obozavam da Vam moram napomenuti da sam ja pofuk sa malo p ,inace bi popi…..da ste me radi bilo cega drugog zbudili….odo ja sad nazad spavati
pofuk

premjesteno iz teme ddjh-r-a

evo da se i ja pohvalim konacno…..konacno sam nekaj na burzi zaradio….na djuri 1466,38 kn…
prekjuce sam prodo jer sam zvao jednog cijenjenog forumasa i reko mu da sam kupio djuru a on meni kazo…..pofuk….koju ce ti bozju mater djuro…pa ti si antimilitantni tip a oni sad ko mutavi proizvode oruzje…..interesantno je kaj mi je jos posle reko i to sam napiso na toj drugoj dionici samo čekam da Vjeko premjesti taj post ovde
pofuk

…dan……
pofuk

http://www.youtube.com/watch?v=9p_JQZDel-s&feature=related

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Prava umjetnost u nama pomiče nježnu strunu,
i uznemiruje nas u najintimnijim osjećajima…

Ingmar Bergman

..petak je , deda Jova čisti pištolj [tongue]

..jednometak [lol]

New Report

Close