VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

joda, 18.12.2020. u 18:46

master čičone, ako čitate, moze komentar na cijelu priču??

hvala i mazel tov

bez komentara

izgleda unaprijed dogovoreno

malo razvodnjavanje dionicara al kontrola je i dalje kod ZADRO-e

mislim da je ok na ovoj razini za uci u kontrolirani rizik , on trazi 190 neka se razvodni na pola ( a manje dionica ce biti izbaceno nego ih je trenutno ) to je 95 ( to on cijeni )

ja kazem da je i 70 sasvim ok, a 30 i vise nego ok

nadam se da sam zadovoljio komentarom

 

 

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

naravno da jeste.

hvala i gud lack!

 

ovdje se sve vrti oko 30 kn,valjda su investitori procjeni da je to startna cijena za novi reset,ili Zadro toliko misli isplatit dioničarima da ih skine sa dnevnog reda..ko zna..dosta je zamršena priča tu..dosta stvari je nejasno

kako mislite da će Zadro ikoga isplatiti? I to bas po 30kn??

ž

mislim da je puno bolje pitanje koliko će vrijediti Viro ako se izglasa predstečajna i kakav ce to utjecaj imati na sadasnju cijenu dionice?

Nije mi jasno zašto je Az profit prodavao do razine od 30 kn?Ovo je Hrvatska,ovdje je sve moguće,kako je Agrokor zavrnuo dioničare?Budemo videli,ali na 30 je neki limit,možda oni znaju nešto što mi ne znamo..vidit ćemo za mjesec ili dva

bas nezgodan tajming. šećerčić lijepo raste, valjda to vjerovnici prate :).

Bilo bi jako lijepo imati “šećernu ” dionicu. Može li se ikad povjerenje vratiti?

joda, 24.12.2020. u 18:24

bas nezgodan tajming. šećerčić lijepo raste, valjda to vjerovnici prate :).

Secer ne raste zadnjih dana,a osim toga dolar pada i to jako.

Osim toga,kakve to veze sada ima sa VIRO-m?

Secer je trenutno na dobrih cca 15 centi.

Ali buducnost Vira, kao i Djure i Dlkv, trenutno ovisi o vjerovnicima. Sto ce tu biti ne bih se usudila predvidjati. Za sada promatram izvana.

Marielena, 27.12.2020. u 20:44

Secer je trenutno na dobrih cca 15 centi.

Ali buducnost Vira, kao i Djure i Dlkv, trenutno ovisi o vjerovnicima. Sto ce tu biti ne bih se usudila predvidjati. Za sada promatram izvana.

Ovdje postoji još jedan veliki problem a to je što nema dovoljno repe, proizvođači sve manje sare šečernu repu. Ova sezona će biti jako izazovna jer su dosta malo ugovorili

 

bikići, na koliko vidite šećer u narednom periodu?

ljudi moji je li to moguće…hoće li nam se ponoviti 2016 ? 😀

svima sve najbolje zelim a pogotovo ekipi koja je ostala unutra!

kakse bi rekao mister Ardwirk, da ne padnemo u zaboraf, jer imho, ovo bi mogla biti godina šećera.  target za šećer se pomalo realizira, a nadam se da ćemo uskoro vidjeti na koji način i kako točno Viro profitira od HIS-a. I da li HIS profitira od ove cijene šećera

Ako malo pozornije pratite cijenu secera,mozete vidjeti da je porast cijene u korelaciji sa USD.Kako vrijednost dolara pada,raste cijena secera(CFD).

Ne vidim kako VIRO moze u ovim okolnostima (PSN)profitirati od HIS-a.

New Report

Close