VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakav Dalekovod? Pa lijepi Dalekovod.

Dalekovod pokazuje put kamo će i VDKT uskoro, svidjelo se to nekima ili ne.

Ovo danima tiskaju prema dolje, evo i sad ista priča. Samo ovdje prolazi bolje nego na optimi. Tamo su pokušali na isti način , ali nije prošlo.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


Kakav Dalekovod? Pa lijepi Dalekovod.

Dalekovod pokazuje put kamo će i VDKT uskoro, svidjelo se to nekima ili ne.

a onda velika večina opet će biti zatečena

Zašto ne prijeđeš manjini?


Kakav Dalekovod ??? Pa top 10 prodaje 25000 dionica, na kupnji par stotina dionica.

da neko iz top 10 šatro prodaje 25000 dionica na cjeni od 550 kuna i više

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/vlastite_dionice/1424/2017_02_14-387898_pdf.pdf

Ovdje se namjerno spušta cijena da bi se onih ca 25.000 komada na 550 kn prodalo po diskontnoj cijeni, 330 kn…..
Napominjem da je ovo samo osobno promišljanje….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Naći će se kupac ukoliko je stvarno zainteresiran za prodaju…tada će biti malo jasnije koliko je ozbiljan kupac.


Naći će se kupac ukoliko je stvarno zainteresiran za prodaju…tada će biti malo jasnije koliko je ozbiljan kupac.

“kupac” je trebalo biti prodavač?
ako je?
prodavač “ozbiljno” vrednuje vdkt >500 a to meni kao dioničaru nije nevažna informacija
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Tako je kolega migra…do kraja veljače je bilo najavljeno da će se odabrati investitori koji ulaze u najjuži krug za gradnju Pelješkog mosta.


Tako je kolega migra…do kraja veljače je bilo najavljeno da će se odabrati investitori koji ulaze u najjuži krug za gradnju Pelješkog mosta.

to je ono što čekamo.
teško mi je zamisliti da vdkt sa francuzima neće dobiti gradnju mosta?
vjerojatno s time i računaju i veliki prodavači koji prodaju >500 bilo da su stvarni prodavači ili “fiktivni”.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Evo još jedan dobiveni posao, 73 milijuna kuna.
Vaš link …

Samo još da i cijena na burzi poprati…

New Report

Close