VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oko vdkt još uvijek traju pregovori, a kako će se pregovori završiti -to ni sama uprava ne zna, a mi forumaši još manje.Nagađanja, nagađanja i samo nagađanja.Vjerujem u poz. ishod i spremna sam uložiti dio sredstava za ovu dionicu.Neki misle da smo na virtualnoj burzi, a najveće novce sam zaradila na virtualnom novcu, pa ću pokušati i na” virtualnoj dionici”

Ja pokupio prosli tjedan malo, pa nek i ode na nulu, čisto da vidimo kako ce se zavrsiti priča

sve se zna..ide stecaj..

ZABA, nakon povratka menagerčića s G.O. prodala dodatnih 700 komada

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Oko vdkt još uvijek traju pregovori, a kako će se pregovori završiti -to ni sama uprava ne zna, a mi forumaši još manje.Nagađanja, nagađanja i samo nagađanja.Vjerujem u poz. ishod i spremna sam uložiti dio sredstava za ovu dionicu.Neki misle da smo na virtualnoj burzi, a najveće novce sam zaradila na virtualnom novcu, pa ću pokušati i na" virtualnoj dionici"

S kim pregovaraju ?

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.


sve se zna..ide stecaj..

Može :). A može ko i dlkv 🙂



Oko vdkt još uvijek traju pregovori, a kako će se pregovori završiti -to ni sama uprava ne zna, a mi forumaši još manje.Nagađanja, nagađanja i samo nagađanja.Vjerujem u poz. ishod i spremna sam uložiti dio sredstava za ovu dionicu.Neki misle da smo na virtualnoj burzi, a najveće novce sam zaradila na virtualnom novcu, pa ću pokušati i na" virtualnoj dionici"

S kim pregovaraju ?
[/quote]

S potencijalnim investitorima.Još se radi na tome da se preuzme vdkt-ishod se zna-likvidacija ili preuzimanje vlasništva


sve se zna..ide stecaj..
[/quote
čitajući vaše postove kroz ovih par dana virujte mi da sad i ja dosta toga znam o vama!




Oko vdkt još uvijek traju pregovori, a kako će se pregovori završiti -to ni sama uprava ne zna, a mi forumaši još manje.Nagađanja, nagađanja i samo nagađanja.Vjerujem u poz. ishod i spremna sam uložiti dio sredstava za ovu dionicu.Neki misle da smo na virtualnoj burzi, a najveće novce sam zaradila na virtualnom novcu, pa ću pokušati i na" virtualnoj dionici"

S kim pregovaraju ?
[/quote]

S potencijalnim investitorima.Još se radi na tome da se preuzme vdkt-ishod se zna-likvidacija ili preuzimanje vlasništva
[/quote]

price za malu djecu.
nee pregovara se s nikim. nikim!

ide li u stečaj ?ili PSN ?

Status Quo: Roll Over Lay Down


ide li u stečaj ?ili PSN ?

vi ste van toka dogadaja.

stecaj..u PSN su zakasnili.

Ministar prometa nam je totalno zbunjen, rekao je da će se izvođač radova na izgradnji Peljeskog mosta znati sredinom srpnja, pa onda do kraja ljeta sad je pak novi termin kraj listopada.
Koga se čeka? Paru je dobio i sva odobrenja.
Možda Viadukt!

Porezna tijela rade zaokret od prakse nečinjenja

priprema, pozor,……

@Invest
Da te ne uvrijedim, ali kakve, zaboga, članak o skraćenom stečajnom postupku nad firmama bez imovine ima veze sa Viaduktom???
Jesi li uopće pročitao članak???
Možda se varam, ali čini mi se da tebi sve oko nas ima veze sa stečajem Viadukta?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

članak spominje postupanje u slučaju stečaja.
Viaduktu se stečaj događa.
Bitan je naglasak na pravovremenoj zaštiti imovine dužnika i prije okončanja postupka (donošenja odluke o stečaju).
Baš ono što je primjenjivo na Viadukt s obzirom da se imovina Viadukta raznim kombinacijama naglo smanjuje!
A ako ste dioničar Viadukta, onda se i vaša imovina naglo smanjuje, te bi se trebali zabrinuti.

Eto, u tome je dodirna točka s Viaduktom, kad već ranije niste shvatili!

New Report

Close