VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


problem je šta više nema dobrih marži u građevinskom sektoru
puno para i prihoda a nikakva dobit

A od kuda onda pozitivno izvješće kolega…paš mrzite VDKT vidim
sto na brodarima ne objasnite ljudima da ne kupuju jer tamo godinama neće vidjeti pozitivnog izvješća

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/NyZ0ddvIZC44Exddto0HdA==.pdf
[emo_palacg]

To i nije novi posao jer se već radi na njemu mjesecima! Samo mi nije jasno zašto se tek sad objavljuje.
[/quote]

Kolega ne slažem se sa vama ovo je novi posao stari posao je bio 55 milja kuna

sada vi meni dajte link koji dokazuje te vaše tvrdnje.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

prosvijetljeni smo [emo_palacg]
[/quote]

Vaš i slični komentari zaslužuju odgovor ove razine: ako Vam dionica nije seksi ne znam što radite na ovoj stranici? Ako Vas interesira imate odličnu prigodu za kupnju na ovoj vrlo povoljnoj razini. Za vrijeme dok oklijevate može skočiti za 20%.


previše se ona vrimena kiseli na ovim razinama

Kad se marža posloži koliko bi Vas zadovoljilo neće Vam biti P/S 0,19 nego 1 pa si izračunajte koliki je to ekvivalent cijene. Pogledajte si malo FCF.

prosvijetljeni smo [emo_palacg]


Vaš i slični komentari zaslužuju odgovor ove razine: ako Vam dionica nije seksi ne znam što radite na ovoj stranici? Ako Vas interesira imate odličnu prigodu za kupnju na ovoj vrlo povoljnoj razini. Za vrijeme dok oklijevate može skočiti za 20%
[/quote]

cilj foruma jest iznositi pozitivna i negativna mišljenja, kako bi se stekao pravi uvid u dionicu i njezinu vrijednost, a nikao nije komentirati kako su dionice seksi [emo_zacudjen]
Naravno da svako odlucuje za sebe…Ukoliko moje misljenje smatrate nerelevantnim i bez uporišta, molim Vas, zanemarite ga.

... otišli su bikovi uzalud ...

http://www.seebiz.eu/viadukt-u-tri-najveca-posla-ne-sudjeluje-sam/ar-59393/

EIB odobrio 120 milijuna eura zajma za proširenje Zračne luke Zagreb

Eto, lova je osigurana, “idemo delat” kak’ veli Banditić

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

EIB odobrio 120 milijuna eura zajma za proširenje Zračne luke Zagreb

Eto, lova je osigurana, "idemo delat" kak' veli Banditić

Vaš link …

Ne zaboravite. Danas pred kraj trgovanja Crobex fond mora kupiti oko 600.000,00kn vijadukta.

Eto vam sada crnim prognozerima lova za zraćnu luku osigurana

sada može biti žao onima koji su prodavali ovih dana …

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Ne zaboravite. Danas pred kraj trgovanja Crobex fond mora kupiti oko 600.000,00kn vijadukta.

mislim da ne mora, vidjet ćemo…


Eto vam sada crnim prognozerima lova za zraćnu luku osigurana
sada može biti žao onima koji su prodavali ovih dana …

ma nebitno, to je odavno uračunato u rast sa 100 na 400 kn…


Ne zaboravite. Danas pred kraj trgovanja Crobex fond mora kupiti oko 600.000,00kn vijadukta.

Zašto mora? Ne razumijem…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


http://www.seebiz.eu/viadukt-u-tri-najveca-posla-ne-sudjeluje-sam/ar-59393/

Ova analiza je totalno netoćna ilažna namjerno izvrće istinu
Viadukt radi i u Libiji i to poveći posao od miljardu kuna
a ne kako analitićari tvrde samo u Alžiru
cjela analiza jer napravljena nestrućno krivo

http://www.seebiz.eu/viadukt-i-mims-vracaju-se-na-poslove-u-libiji/ar-31010/

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ja mislim da je ovo ipak jedan balon.

Zašto?

Fundamenti su odavno ne-jeftini dok je sama firma dosta neprofitabilna za svoj sektor.

Bio je dakle one time item – teglenica, spike koji se više ne bude ponovio skoro u dobiti.

Dakle, ne špekuliram ali evo, ako je tko za posuditi mi 500 komada vdkt na 1 godinu, vrlo rado, vraćam mu u tadašnjoj cijeni.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Kako nazvati dionicu koja se prodaje uz bilancu napuhanu nepostojećom/precijenjenom imovinom, skrivenim dugovima ili poslovanjem s gubitkom?
Baloni su Vam: DDJH, PTKM, VPIK, KORF, LEDO
U pravu ste marža (trenutno) nije spektakularna ali zato nema lažno napuhane imovine, rasta zaduženosti ili očekivanog lošijeg kretanja u budućnosti. Nema opasnosti od bankrota/predstečajne nagodbe.
Dobit 2011 nije bila teglenica nego vanjsko poslovanje. Pogledajte revidirano konsolidirano izvješće 2011. Sve jasno navedeno.

New Report

Close