VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije stvar u dobiti,čak ni nije tako loša iako ja vidim da je 27 komada otišlo po 228,99 a ne po 230 kako ti kažeš.

Kolega sjetimo se prvog rasta, na 230kn je bio nalog kupnje 400 kom… tako da se moglo prazniti i po 40-50kom bez greške.To je bio 2.rast, u prvom ako se sjećate netko je pomeo sve do 230kn.
Nakon toga imali smo još 2 slučaja, rasta sa 220 na 232 i to je to.
Od 4 puta iskoristio sam 2 puta za 2 trejda dići 7% dok je Viaudukt opet ispod moje cijene prodaje.
Glede pada, ovaj put se nisam namještao na 220kn jer ga očekujem ipak malo niže.
203-205kn je moj novi target kupnje!

26.11.2010 - Dan D

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme/11111-Autoput-kroz-BiH-bit-zavren-2091-godine.html

Citiram
"Uporedo sa tim teku i radovi na izgradnji tunela “Vijenac”.Izvođač radova je konzorcij "Vijadukt Zagreb" i "Hering" Široki Brijeg."

I podizvođač slovenskom STC-u kod gradnje tunela Vijenac?

Bottom 21-day Bollinger band is at: 217,41.

26.11.2010 - Dan D

Evo malo i tjedni graf da vidimo gdje smo sada.

26.11.2010 - Dan D

dal zna netko kada ce isplata dividende?

netko je napisao da će biti toga ispod 200 na lopate…
Meni dobro i ispod 200 i iznad 300…

Hvala Vam na kecu...


netko je napisao da će biti toga ispod 200 na lopate…
Meni dobro i ispod 200 i iznad 300…

Pa vjerovatno se zabunio jer GAP je na 210kn i to kad se popuni gotovo.

26.11.2010 - Dan D

lepo vas prosim da pazite kaj pišete, i da se odlučite jel bu toga na lopate il nebu, jer sum jaz već odjuril u bavhavs i kupil lopatu za saki slučaj… nego kad bu dividenjda nit sam dobil od ulpl nit bu ova tak skoro hebate pa kaj se dogaja

A svašta, po 216kn neće nitko osim mene i Lopine, a sad kad se kupuje po 225kn svi navale, a ja i Lopina prodajemo.

26.11.2010 - Dan D

Kolega Stplite računajte i na mene [thumbsup]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Kolege poštujem vaše mišljenje ali nije li Viadukt u dosta teškom položaju?

“A man's got to do what a man's got to do”

Pozdrav i tebi, a sada čekamo travanj 2013 [kiss]

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

New Report

Close