VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Načula sam nešto o tome-najradije bi sve sada prodala i zgurala VDKT na 150 gdje mu je i mjesto! Za p.p..dit!

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....


Načula sam nešto o tome-najradije bi sve sada prodala i zgurala VDKT na 150 gdje mu je i mjesto! Za p.p..dit!

Pa kolegice prodajte ako morate, to je Vaše pravo!

26.11.2010 - Dan D

Cerclage i ostali koji imate "puno" komada vdkt,po vašem pisanju bih rekao ili da nemate vdkt ili stvarno imate pa bi u dokup dok je jeftino?
Evo za WC koridor:
http://www.poslovni.hr/vijesti/federalna-direkcija-nema-prekida-radova-na-koridoru-vc-154510.aspx

Ima tu puno ljudi što su mislili da će se na burzi obogatiti preko noći, nejde to tako..

stjepan980Sve bi bilo u redu da nema rezultata za prva tri mjeseca 2010. koji budu po mojoj procjeni minus od cca 30 mil. kn. a onda ćemo vidjeti cijenu, ali nakon toga bi trebalo biti bolje. 5 mjesec je stvoren za ulazak u vdkt-r-a po cijeni oko 240 kn.

A možda su si rihtali bilancu da im dio knjiženja računa uđu u 2010. Djelomično to pokazuje i to što su 2009. završili u blago većem plusu nego 2008. što lijepo izgleda, tako da su mogli kalkulirati sa knjiženjima.

Ovo su samo moja nagađanja, u doba ovakve krize to ne bio loš potez pogotovo što je 1Q uvijek najlošiji za građevinare zbog zime.

240 kn? To se neće dogoditi, ne bu išlo tako nisko ni u kom slučaju.
Ha ha, da mi je znati koji će TUPKO prodavati po 240kn, u svakom slučaju ako tu kojim čudom dođe rado bi kupio još.

osvrt na moj post iz 4 mjeseca 2010.

P.S. kolegice Cerclage nemojte gubiti živce zbog burze, prije 4 mjeseca ste bili optimista a sada ???

bah! ponadah se da će mi ove "neslužbene" pomoć da ipak kupim jeftinjare ali nikak, došo ispravak netočnog navoda… ala su brziiiiiiiii 😛

Potencijalni scenarij idućih par dana:
Potencijalno prvi propad do 229-230kn pa opet nagli rast do 250kn, opet 230kn i onda napokon rast.
Svjedno IGH djeluje najopasnije od svih graditelja, previše GAP-ova ostalo.

26.11.2010 - Dan D


Potencijalni scenarij idućih par dana:
Potencijalno prvi propad do 229-230kn pa opet nagli rast do 250kn, opet 230kn i onda napokon rast.
Svjedno IGH djeluje najopasnije od svih graditelja, previše GAP-ova ostalo.

Koji GAP-ovi na koliko da vidim oćemoli se složit za IGH
Može i na pm




Sve bi bilo u redu da nema rezultata za prva tri mjeseca 2010. koji budu po mojoj procjeni minus od cca 30 mil. kn. a onda ćemo vidjeti cijenu, ali nakon toga bi trebalo biti bolje. 5 mjesec je stvoren za ulazak u vdkt-r-a po cijeni oko 240 kn.

A možda su si rihtali bilancu da im dio knjiženja računa uđu u 2010. Djelomično to pokazuje i to što su 2009. završili u blago većem plusu nego 2008. što lijepo izgleda, tako da su mogli kalkulirati sa knjiženjima.

Ovo su samo moja nagađanja, u doba ovakve krize to ne bio loš potez pogotovo što je 1Q uvijek najlošiji za građevinare zbog zime.

240 kn? To se neće dogoditi, ne bu išlo tako nisko ni u kom slučaju.
[/quote]
Ha ha, da mi je znati koji će TUPKO prodavati po 240kn, u svakom slučaju ako tu kojim čudom dođe rado bi kupio još.
[/quote]

Isprićavam se ali ovako je trebao izgledati post (tako smo se razgovarali u 3 mjesecu 2010 stranica 310 na dalje , ima zanimljivih usporedbi sa sadašnjim mišljenjima o cijeni dionice)

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/ObcAEvkWFmRc74gIh1mTwQ==.pdf
[bye]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Nemogu da ne napišem ugodno sam iznenađen evo gledam svojim očima natpis na tabli

Izvođač radova VIADUKT ZAGREB

AJEDROM FRANKFURT sa ovim nisam bio upznat dosad znači radi se punom parom preko granice

Evo sad vi svi meni recite….Ne da sam vjerovala u VDKT….

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

New Report

Close