VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

VIX je danas imao svoj vrhunac, idući dani ipak donose smirenje, danas je odrađen 5.val dolje, moguća je korekcija A-B-C i smirivanje i onda idemo napokon gore.


Prodao ovo siće što sam imao…….
Gubitak 4% u jedan dan …….

Fondovi rade svoje, dok su i tebe uplašili onda im jako dobro ide!

O kojim volumenima mi pričamo? 1000 dionica?
Pa VDKT ima skoro pola milje dionica, a jak indikator 1000 komada.

Ma piši ti splite,ne obaziri se.Prije ili kasnije Vidukt će značajno narast i onda ćeš svima moć reć;eto jesan van reka,a niste me slušali.Ima nas fala bogu još koji smo zapeli u ovoj dionici-mučenici,a da je u oversoldu i podcijenjena brate i je ,al da pada i to je i svi se mi pitamo di je kraj…..i čekamo,al ne Godota,ovi put čekanje ima smisla u to san duboko uvjeren.


Ma piši ti splite,ne obaziri se.Prije ili kasnije Vidukt će značajno narast i onda ćeš svima moć reć;eto jesan van reka,a niste me slušali.Ima nas fala bogu još koji smo zapeli u ovoj dionici-mučenici,a da je u oversoldu i podcijenjena brate i je ,al da pada i to je i svi se mi pitamo di je kraj…..i čekamo,al ne Godota,ovi put čekanje ima smisla u to san duboko uvjeren.

Hvala! Slažem se 100%! Tolika i ocjena od mene!

Povijest se ponavlja??? Ovakva situacija je bila i na vrhu, nekad je to bio OPTIZIMIZAM,a sad je to PESIMIZAM.


Prodao ovo siće što sam imao…….
Gubitak 4% u jedan dan …….
čekam debelo ispod 300………
tek sam uvijeren u pad……..

Baš se pitam da li da je zabijem u blokadu????? Al gornju!
E moj Ivano, mislio sam da znaš znanje…

Pa izvoli……….
Ja ću kupovati ispod 300…..
a i sa ova 4% opet sam majenje u gubitku za razliku od tebe …
Pozdrav

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

A što se tiče znanja o tome s tobom ne zelim raspravljati………
Ja sam čekao i kupio po 344 a prodao po 330..
Kažeš da sam se prevario……
a ti si kupovao i po 430,400,380,370,355,344……..
pa sad na tome vidi tko je znao znanje….
a ovu količinu što još imam čak i sa kupovinom po 344 prosijek mi je i dalje 280……
to ne prodajem a ostalu kupovinu odgađan sve do 250 ako i tada…..
a ti sa svojim znanjem i dalje puši lovu…
a ove špekulativne zarade od po 2-3% me ne zanimaju…..
vidjet ćemo tko je dosada bio u pravu,………
postat ću ti ovo za nekoliko mjeseci……..
lijep pozdrav i uživaj u svom znanju……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

A tek kad krene amerima dolje…..
a di ćemo mi…….
kad oni rastu mi se nemičemo……
a promet je brutalan……jedino kod iskrcaja……

toliko od mene …..
lijep pozdrav…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

od građevinara, VDKT ima IMHO najizgledniji setup za rast i/ili barem da je u ili oko bottomiranja. Što tehnički, što fundamentalno, što po KTA, što po očekivanjima koje proizlaze iz činjenica da rade velike poslove i van RH. bumo vidli…

samo još da Split prestane urlati po topicu i onda je sve zadovoljeno.

oho…evo kolega nam je ušao u ovu dionicu….
pa sad kad je 330-340 stvarno je privlačno….
a vidim kreće ista priča o fundamentima….
uvijek isto….

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

New Report

Close