VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ne piše da su jedini ostvarili nego da jedini nisu ostvarili prihod.

Takooooooo je Miki! Ja baš ne vidim dobro ali izgleda da joka14 vidi još slabije. Istina je ono šta je napisao DATA!!

[/quote]
a jeste se uhvatili mene ko pijan plota ja sam pre mali ulagač da bi vam mogao pomrsit račune

Viadukt čeka platiše/investitore u državnom vlasništvu….

13. kolovoz 2009.
Viadukt odgađa isplatu dividende zbog nelikvidnosti

Tvrtka Viadukt Zagrebačkoj je burzi danas dostavila obavijest o odgodi isplate dividende za 2008. godinu.
"Uprava graditeljskog dioničkog društva Viadukt ovim putem obavještava dioničare društva da se isplata dividende za 2008. godinu, predviđena za 18. kolovoz 2009., putem Središnjeg klirinškog depozitarnog društva, privremeno odgađa zbog nelikvidnosti društva izazvanog neplaćanjem dospjelih obveza od strane investitora u državnom vlasništvu", stoji u priopćenju. Dodaje se da će o datumu isplate dividende dioničari biti obaviješteni.

(pd)

marcello

NELIKVIDNOST
Viadukt: Odgođena isplata dividende zbog nelikvidnosti!

8/13/2009 12:53:46 PM

ZAGREB – Nelikvidnost društva izazvana je neplaćanjem dospjelih obveza od strane investitora u državnom vlasništvu.

Poslije gubitka Tehnike , Atlanske plovidbe sad Viadukta jasno se pokazuje da je prošlo doba građevinara i brodara .

[
Poslije gubitka Tehnike , Atlanske plovidbe sad Viadukta jasno se pokazuje da je prošlo doba građevinara i brodara .

[/quote]

Viadukt nema gubitke nego ima probleme s likvidnošću odnosno cash flow-om što nije dobro, ali definitivno nije isto pobogu


[
Poslije gubitka Tehnike , Atlanske plovidbe sad Viadukta jasno se pokazuje da je prošlo doba građevinara i brodara .

Viadukt nema gubitke nego ima probleme s likvidnošću odnosno cash flow-om što nije dobro, ali definitivno nije isto pobogu
[/quote]
Više me zanima na koliko će zaroniti 250 – 200 ?


[
Poslije gubitka Tehnike , Atlanske plovidbe sad Viadukta jasno se pokazuje da je prošlo doba građevinara i brodara .

Viadukt nema gubitke nego ima probleme s likvidnošću odnosno cash flow-om što nije dobro, ali definitivno nije isto pobogu

[/quote]
kolega zasto se opterecujete njim,pa to je ceba=direktor=šef mislim da se njim nitko ne opterecuje..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

kako ste samo navalili glupi VDKT nije ni trebao
dati najveću dividendu među građevinarima
nego ju isplatit u dionicama..
Vi gamad nezahvalana kolike firme nisu uopće dale dividendu
A VDKT daje među najboljima …

Direktor1 ti si najgora pojava na ovome forumu ili da te zovem Šef ili koliko nickova imaš

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

što bi ronilo ,nek nam daju uostalom dionice

Good artists copy. Great artists steal.

Probleme sa likvidnošću ima 95% firmi u Hrvatskoj
Vdkt daje među najvećim dividendama na ZSE +
najbolje izvješće u građevinara..

Također što se koga uopće više tiće dividenda
kada je rok za dobivanje dividende davno prošao

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Zanimljivo štivo za sve građevinare:

INFRASTRUKTURA
Autoceste: Građevinski lobi gura apsurdni pravac Dubrovnik-Doli
Autor/izvor: SEEbiz / Novi list

RIJEKA – Podmeće li Kalmeta kukavičje jaje hrvatskim poreznim obveznicima? Ministar prometa je najavio novi građevinski kurs hrvatske vlade izjavom da se više ne isplati gradnja autocesta, jer su krediti postali preskupi za očito prezaduženu državu.
To bi načelno bilo u redu kada Kalmeta u isto vrijeme ne bi najavljivao pregovore s nekim drugim europskim bankama, konkretno s Europskom bankom za obnovu i razvoj i Europskom investicijskom bankom, koje bi možda mogle dati povoljnije kredite za autoceste. To nedvosmisleno pokazuje da Vlada i dalje nije spremna odustati od autocesta, iako se njihova gradnja po svim logičnim i stručnim kriterijima doista više ne isplati na jedno poduže razdoblje……."
http://www.seebiz.eu/hr/t…dubrovnik-doli,53550.html

marcello

Hvala na ocjeni!
Mislim da je pravi link:
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/autoceste-gradevinski-lobi-gura-apsurdni-pravac-dubrovnik-doli,53550.html

marcello

VDKT je pao skoro 20% u par dana
koja nepravda prema
firmi koja posluje dobro!!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close