VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oče više probit 300kn.Svi građevinci rastu osim thnk i vdkt.Nije mi jasno,Pelješki most ide,a tamo ima dosta mehanizacije viadukta — a cijena stagnira.


Oče više probit 300kn.Svi građevinci rastu osim thnk i vdkt.Nije mi jasno,Pelješki most ide,a tamo ima dosta mehanizacije viadukta — a cijena stagnira.

kolega probio ja… onak za raju… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



Oče više probit 300kn.Svi građevinci rastu osim thnk i vdkt.Nije mi jasno,Pelješki most ide,a tamo ima dosta mehanizacije viadukta — a cijena stagnira.

kolega probio ja… onak za raju… [thumbsup]
[/quote]
kolega izgleda da ide a to je mozda trenutacno mozda i bitnije,autoput zg-kc-bj…. budemo vidjeli [thumbsup] [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Probit će 200 kn, a ne 300 kn. Ova dionica je stvarno ukleta, rasporodajem i idem čuvati ovce!!! [angry]


Probit će 200 kn, a ne 300 kn. Ova dionica je stvarno ukleta, rasporodajem i idem čuvati ovce!!! [angry]

ma probit ce 200 pa onda 300.. 🙂

tako je najbolje… da se svi mozemo ukrcati k’o ljudi

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Al se danas neko nakrco,sve skriveni nalozi,a cijena ista [huh]

Posljednji trzajevi za ukrcaj prije ZABRANE SKRIVENIH NALOGA !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovo je sramota viadukt se cjeli dan trguje po 275

5000 komada i onda u zadnjih 5 sekundi prije 4h

neko uzme 4 kom po 261 i dionica završi u minusu 4,17 a po zse minus 9,01

Pa to je kriminal preko miljun i nešto ukcanog novca po 275 i on naraste ni jedan posto

a onda neko stavi tisiču kuna i sruši cijenu za više od pet posto……

Molim znalce neka mi pomognu i objasne ovaj oblik kriminala

prije nego skoćim kroz prozor..

Unaprjed hvala

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

Nemoj skakati kroz prozor niti slučajno, jer nemaš razloga za to , čovječe !

Sutra i do petka stvara se psihoza oko prodaje ove dionice, jer je ona bila na meti kolekcionara
već oko 12 mjeseci ! Pokušavaju kupiti što više- što niže- po mogućnoti stvoriti malodušnost
svih koji je imaju u portfelju.
Pričekaj prijatelju , još nekoliko dana, ako si već do sada čekao.Koliko znam to je prvoklasna roba
oduvijek- i na svim listama vrijedi kao prvorazredna dionica….a sad , trenutna situcija je
takva- brokersko društvo koje im vodi portfelj- dobilo je domaću zadaću- i dečki rade
kampanjski – nema odmora!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nemoj skakati kroz prozor niti slučajno, jer nemaš razloga za to , čovječe !

Sutra i do petka stvara se psihoza oko prodaje ove dionice, jer je ona bila na meti kolekcionara
već oko 12 mjeseci ! Pokušavaju kupiti što više- što niže- po mogućnoti stvoriti malodušnost
svih koji je imaju u portfelju.
Pričekaj prijatelju , još nekoliko dana, ako si već do sada čekao.Koliko znam to je prvoklasna roba
oduvijek- i na svim listama vrijedi kao prvorazredna dionica….a sad , trenutna situcija je
takva- brokersko društvo koje im vodi portfelj- dobilo je domaću zadaću- i dečki rade
kampanjski – nema odmora!


kolega,volio bih da si u pravu,mozda i jesi,ali cijeli dan se uzimalo s aska znaci nista s bida i tip je samo slagao na 275 znaci kolega netko jak se iskrcava…inace dionica tj tvrtka odlicna,mozda bolja u sektoru…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Hvala !
Ali nije mi jasno kako dionica može završiti u debelom crvenom sa tisuču kuna

a da prije toga bude utočeno1,4 miljuna po 5% višoj cijeni

Već sam primjetio da mi se to dešava da u zadnjim sekundama neko sa dvije tri dioonice totalno

promjeni cijenu na tržištu

i to se desi uvjek u zadnjih 5-10 sekundi prije zatvaranja ,

to se dešava i sa drugim dionicama i neznam stvarno ali mi se to ne čini pravedno,…

Kakav zakon to omugučava i ko stoji iza tih promjena u zadnjm sekundama.

ko pljuje po dionici = htio bi ju kupiti...........ko dionicu hvali = već ju je kupio

Dok druge odrađuju svoje ovih dana, ovdje traje zvjersko iskcravanje u petak na 270 i danas na 275……
Bilo bi lijepo da nam dotični da koji dan lufta da ju dignemo 10-15%…..a onda neka on nastavi po svojem, ako baš mora…..ali na višim razinama….

New Report

Close