VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Legionar

za neke stvari se morate potruditi sami pogotovo ako imate dionice varteksa

https://www.poslovni.hr/svijet/pad-potraznje-za-odijelima-zbog-rada-od-kuce-osjete-i-uzgajivaci-ovaca-4255006

Cijena pocela pokazivati znakove da arhitekti vec naveliko rade na osmisljavanju novih sadrzaja na podrucju Varteksa.

ovdje bojim se ide uljanik scenarij…mada kako ide ovo s covidom-19, taj bi tsunami mogao zahvatiti i brojne druge firme koje su još uvijek prisutne na ZSE…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Sta mislite koja će dionica prije dostici vrijednost ERNT-a; DDJH ili VART?

Mislim da Varteks, jer sad kad N. B. upuca nofce od prodaje đure ima da leti perje po Varaždinu!!!

 

Mada mislim da bude gusto

fond300

Da sigurno je vec Bakic dao naloge da lovu od ddjh upauca u titanik zvan Varteks. Iskoristit ce prvu priliku kao u ddjh i izaci van s gubitkom i zavrsiti pricu

Stigli na psiholosku cijenu od 8 kn. Ako ne uspije zadrzati ovu razinu otvara se pocetak scenarija o kojem sam pricao. E sad je samo pitanje po kojoj cijeni izaci van i spasiti lovu

hvala Bogu ima onih koji će kupovat…diokidina, Kresso, fond300 i ostala ekipa…na čelu s NB…

ako su ga kupovali na 20+…nema razloga da ga ne kupuju i sada…

Ako zele kupovati papire koje ce uskoro okaciti na zid garaze samo naprijed!!!

Nesto procurilo iz Varteksa?

Što je s ovom dionicom? U 2 dana – 15%.

U samo 2g knjigovodstvena vrijednost po dionici pala sa cca 29kn na danasnjih 5kn i kusur. Ovdje ima jos podosta prostora za pad.

Tu se uprave mijenjaju svakih pola godine. Sto ocekivati nakon toga. Cijena je ionako prenapuhana. Izdrzat ce do lokalnih izbora

Varteks davno propali brand. Jedino što imaju su kreditima opterećene nekretnine koje nitko neće jer nitko ne želi doći i investirati u ovu našu krasnu zemlju. Uz to građevinski lobi je osigurao konkurentske poslovne zone tako da i ono malo nove industrije se izgradilo na novim lokacijama. Varteks je toliko nemoćan i prije Bakića da nisu u stanju preseliti se u vlastite pogone u N.Marofu. Ulaganje u Varteks je jedna vrsta mazohizma.

New Report

Close