VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo raste na temelju špekulacija? Gdje je službena informacija o sklopnljenom poslu??

Onaj tko čeka službenu potvrdu obično uvijek propusti vožnju vlakićem!
Buy on rumors, sell on news!

ma kakav cash-r-a, 100% in


ovo raste na temelju špekulacija? Gdje je službena informacija o sklopnljenom poslu??

Potkraj ovog mjeseca u Zagreb dolazi visoka delegacija predstavnika ministarstva obrane i unutarnjih poslova Iraka kako bi s hrvatskim proizvođačima vojne opreme i naoružanja potpisali ugovore vrijedne 115 mil američkih dolara,doznao je jutarnji list”.



ovo raste na temelju špekulacija? Gdje je službena informacija o sklopnljenom poslu??

"Potkraj ovog mjeseca u Zagreb dolazi visoka delegacija predstavnika ministarstva obrane i unutarnjih poslova Iraka kako bi s hrvatskim proizvođačima vojne opreme i naoružanja potpisali ugovore vrijedne 115 mil američkih dolara,doznao je jutarnji list".

[/quote]
S obzirom na temperature i gramature tkanine po m2 i specijalnu obradu istih tu će biti više posla za Čateks?! A na to Varteks i puca…tu su šuplji.

marcello

Ne znam da li je netko već komentirao na forumu ali gospodin NB je spojio sve (ili možda ne baš sve) skrbničke račune i tako se postavio na br. 1 liste dioničara. Nije ovo ništa novo, to se znalo i odprije ali je tim potezom povukao u top 10 dva zanimljiva imena! Košćec Zoran i njegov brat također 😀

1. BAKIĆ NENAD 315.000 14,18%
2. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 303.354 13,66%
3. VARTEKS D.D. (1/1) 183.653 8,27%
4. KARLOVAČKA BANKA D.D. KARLOVAC 176.566 7,95%
5. VARTEKS ESOP D.O.O. 159.334 7,17%
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 137.444 6,19%
7. IGREC STJEPAN 1 34.944 6,08%
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 85.894 3,87%
9. KOŠĆEC ZORAN 48.897 2,20%
10. KOŠČEC DRAŽEN 39.467 1,78%

ma kakav cash-r-a, 100% in

Alo Varteksaši, ima neki razlog zašto se ovdje (a i svugdje drugdje) Nenada Bakića, najvećeg pojedinačnog dioničara tvrtke u koju ulažete naziva: bloger, NB, onaj znani i sl? Zar on nema svoje ime i prezime? Inače, baš mi je zanimljivo vidjeti kako se koristi zakonom dopuštena mogućnost posjedovanja skrbničkih računa kojima se prikriva identitet. U takvim okolnostima činjenica da to koristi i Nenad Bakić mi je sasvim logična i racionalna. Pa ipak sama zakonska mogućnost je zapravo sasvim nakaradna. A imate i dobrom predsjednika uprave (i njegovog brata također). Skrivju se na 11. i 12 mjestu dioničara Varteksa. Meni se čini na da je na djelu dogovorno dioničarstvo, a investicijska javnost služi za postizanje interesa spomenutih dioničara. Blago nama sa takvom burzom i zakonodavstvom koje to omogućava…

La vita e bella!

@Posejdon
ako pogledaš povijest topa-10, tada ćeš vidjeti da predsjednik uprave i njegov brat se ne skrivaju, već su odavno sa istim brojem dionica. te im je ulaz na debelo većim razinama negoli su trenutne.



@Posejdon

ako pogledaš povijest topa-10, tada ćeš vidjeti da predsjednik uprave i njegov brat se ne skrivaju, već su odavno sa istim brojem dionica. te im je ulaz na debelo većim razinama negoli su trenutne.

za nas koji nismo pratili, na kojim razinama im je ulaz i da li su dionice dobili kao nagradu ili su kupovali?


Alo Varteksaši, ima neki razlog zašto se ovdje (a i svugdje drugdje) Nenada Bakića, najvećeg pojedinačnog dioničara tvrtke u koju ulažete naziva: bloger, NB, onaj znani i sl? Zar on nema svoje ime i prezime? Inače, baš mi je zanimljivo vidjeti kako se koristi zakonom dopuštena mogućnost posjedovanja skrbničkih računa kojima se prikriva identitet. U takvim okolnostima činjenica da to koristi i Nenad Bakić mi je sasvim logična i racionalna. Pa ipak sama zakonska mogućnost je zapravo sasvim nakaradna. A imate i dobrom predsjednika uprave (i njegovog brata također). Skrivju se na 11. i 12 mjestu dioničara Varteksa. Meni se čini na da je na djelu dogovorno dioničarstvo, a investicijska javnost služi za postizanje interesa spomenutih dioničara. Blago nama sa takvom burzom i zakonodavstvom koje to omogućava…

samo da bih ja posjetio cijenite ulagaće da je tako sličnim situacijama se odvijala i naša spalionica petrokemičarska i sada bi mogli kupovati deset puta više dionice od onih koji su kupovanjem na tristosedamdeset maksimimalnoj cijeni slušajući i bez brige čitajući velike magnetične blogove imajući za preporučiti da vrijednost ima otići do preko nekoliko kuna više od sedamstokuna i sada samo treba to dočekivati i takva će cijena sigurno jednom i biti za on e koji+su strpljiviji od onuih koji su im uvaljivali




@Posejdon

ako pogledaš povijest topa-10, tada ćeš vidjeti da predsjednik uprave i njegov brat se ne skrivaju, već su odavno sa istim brojem dionica. te im je ulaz na debelo većim razinama negoli su trenutne.

za nas koji nismo pratili, na kojim razinama im je ulaz i da li su dionice dobili kao nagradu ili su kupovali?
[/quote]
kupovali su. kupovali su prve po 200-tinjak kuna i više do najniže razine cca 50kn. ulaz im je sigurno preko 1oo-tinjak kuna.

gospodo daj e lako “pogoditi” kada i kako kupovati nebi bilo siromašnih??? Jel se slažete? Svi su uvjereni da dobro “trguju” iz razno raznih razloga.Tako je bilo i u Americi do 2008 godine kada su trejderi, brokeri i svi financijski stručnjaci izgubili i gaće ( njih 80 posto ). A svi pametni i sposobni i obrtali love ko u priči!!

jel ovo netko pobrkao VIS sa VIS PROI? [emo_smijeh] pa udara po bidu ili šta?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

To se, moram priznati, pitam i ja 🙂
A kraj mjeseca i najavljeno potpisivanje ugovora se bliži…

Možda se pojavio neki blok na prodaju..pa se ekipa povukla ? Tko prodaje, Igrec, KABA ?

@Darzo
a tko kupuje?

New Report

Close