VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

valentine
– a koje je stvarno stanje stvari?
– vartekts godinama naslaguje gubitke
– dokapitalizira se i razvodnjava vlasnistvo postojecih dionicara
– puno previse sam izgubio na ovoj dionici
– ne zelim da i drugi izgube
– najbolje bi bilo da dionica od 2 godine s burze, kao ona uljara
– kad se vrati da ima pozitivno poslovanje
– sto je prilicno tesko za vjerovati
– zasto?
– zato sto nemaju jeftinu radnu snagu , kina, rumunjska imaju nizu
– zato sto nemaju brand koji mogu prodati osim na balkanu (prije 5 god nije bilo niti priblizno ovoliko konkurenata kao danas – mango, zara, soliveri, mexxi,espriti, odelca za portfolio mendzere), a koliko ce konkurencije biti za jos 5 godina?!
***obrisano***
pozdrav,
marko

MENE VISE NIJE STRAH

čitam ovaj zadnji post već treći put i pitam se kaje tu čovjek bio druker, multinick il dokupljivač krivo napisao!? [lol]

sad će me opet razapet da sam loš čovjek i pokvaren, želim drugima zlo i slično…

al to nije slučaj pa nek ovaj post i opet shvati ko god kako god želi! [tongue]

nisam na bidu, ne pada mi napamet kupovat varteks, nisam radio nikakve analize ni procjene vrijednosti, ne bavim se ni procjenom nekretnina, zemljišta ni ništa slično…

niti želim nauditi ikojem dioničaru, pogotovo lavgaru i golubu, oni će to najviše sami sebi učinit! [smiley]

pa da ponovim…

vrijednost nečega uvijek s vremenom dođe blizu nekih realnih okvira, a svako valjda zna zašto negdje ulaže vlastiti (možda i tuđi) novac tako da ja teško mogu utjecat na cijenu, a kamoli vrijednost!


čitam ovaj zadnji post već treći put i pitam se kaje tu čovjek bio druker, multinick il dokupljivač krivo napisao!? [lol]

sad će me opet razapet da sam loš čovjek i pokvaren, želim drugima zlo i slično…

al to nije slučaj pa nek ovaj post i opet shvati ko god kako god želi! [tongue]

nisam na bidu, ne pada mi napamet kupovat varteks, nisam radio nikakve analize ni procjene vrijednosti, ne bavim se ni procjenom nekretnina, zemljišta ni ništa slično…

niti želim nauditi ikojem dioničaru, pogotovo lavgaru i golubu, oni će to najviše sami sebi učinit! [smiley]

pa da ponovim…

vrijednost nečega uvijek s vremenom dođe blizu nekih realnih okvira, a svako valjda zna zašto negdje ulaže vlastiti (možda i tuđi) novac tako da ja teško mogu utjecat na cijenu, a kamoli vrijednost!

Evo uspio si me rasplakati ovim postom. [cry]Slažeš se s winnipohom kao da ti je rođeni brat ili još bolje kao da pričaš sam sa sobom.Stvarno dirljivo.Međutim,ne brini za mene ja ti se uvjek nekako dočekam na noge.Ne brini ni za ostale neuke igrače,ninza Varteks pošto tvrdiš da te ne zanima.Ne brini ni za što,bit će sve ok,smiri se. [smiley]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

ma neko je pokrenuo temu vinipuha i varteksa pa sam došo pročitat o čem se radi i ne pričam sam sa sobom, potpuno sam smiren i dosta stavaka je točno što je napiso bez obzira zašto je napisano…

ionako koliko čitam ovdje se ulaže radi nekretnina, zemljišta i revalorizacija!

no svejedno ako ovo vrijedi puno – onda strpljen spašen, bit će!

Uz nekretnine, zemljište i revalorizaciju Varetksu,
ljudi moji Varteksu…
VARTEKSU je zbog velikog interesa ponestalo strugalica!

Obavještavamo naše vjerne kupce da će na svaku kupnju Levi’s, Nomadic Denim, Ichi, b.young, QS Pink i QS Blue odjeće do 6.9. ostvariti popust od 10%!

http://www.fashion.hr/vijesti/moda/vijesti-iz-svijeta-mode/sretan-rodjendan-varteks

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

lavgar će sigurno ovo shvatit ko dobru šalu tako da molim da se ne briše! [lol]

Nije loše [lol] Mislim da bi mi i Rade Končar zavidio na društvu. [sealed]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Evo stojim na kupnji 333kom. x 122kn.I ništa,nitko neda.Wunder slabo drukaš. [lol]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Dokupio novo odijelo. Di Caprio, nova kolekcija.
cca 2000 kn, treba stitit svoju investiciju
Mura i Biondic se mogu posramiti..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

To je bitno, povjerenje u ono što si kupio, a ne neki što haluciniraju. Sjećam se jednom prilikom je jedan govorio kako konzumacijom gljiva "dobivaš" moć haliuciranja. Zato treba biti realan bez opijata.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Danas fin promet s obzirom na dugu nelikvidnost, 140 kuna je tek početak. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Neću reći da je zadnja 150 kuna, jednostavno ću šutjeti!!! [yawn]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Što ćemo s ovim što nudi po 128kn.??Neisplati se uzeti jer se ruši cijena a opet šteta ostaviti [undecid]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Ma nosi ga.
3 sata sam stajao sa 44 komada na 120 on na 128 sa 44 komada.
Nije htio dati.
Nek ga vrag nosi.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close