VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš tako,nek se koprca.Rješenje bi bilo pokupiti sve do 150 kao nekidan ali jednostavno se nema para. [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

-6,73 %

Danas tragedija u pravom smislu riječi.
Dokaz da je dionica skroz na skroz ispala iz interesa investitora.
Varteks je mrtvac na burzi, a sad će početi i smrditi.
Vrijeme je da ga maknu sa burze.

Je, zato je Koscec kupio 585 komada preko burze i stjero ga u blokadu…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Obavijest o činjenicama koje utječu na strukturu kapitala izdavatelja Varteks d.d. Varaždin

Obavještavamo vas o novom stjecanju dionica predsjednika Uprave Varteksa Zorana Košćeca.

Predsjednik Uprave Varteksa Zoran Košćec stekao je 18. rujna 2008. godine 585 dionica Varteksa d.d.. Navedena količina dionica predstavlja udio od 0,03 % u temeljnom kapitalu Varteksa d.d. i 585 glasova na Glavnoj skupštini Varteksa d.d. Nakon ovog stjecanja, Zoran Košćec raspolaže sa 35.270 dionica, što predstavlja udio od 1,84 % u temeljnom kapitalu i 35.270 glasova na Glavnoj skupštini Varteksa d.d.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Obavijest o činjenicama koje utječu na strukturu kapitala izdavatelja Varteks d.d. Varaždin

Obavještavamo vas o novom stjecanju dionica gosp. Dražena Košćeca

Gosp. Dražen Košćec stekao je 18. rujna 2008. godine 585 dionica Varteksa d.d.. Navedena količina dionica predstavlja udio od 0,03 % u temeljnom kapitalu Varteksa d.d. i 585 glasova na Glavnoj skupštini Varteksa d.d. Nakon ovog stjecanja, Dražen Košćec raspolaže sa 26.220 dionica, što predstavlja udio od 1,37 % u temeljnom kapitalu i 26.220 glasova na Glavnoj skupštini Varteksa d.d.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vrana je odlepršao pa nam sad želi sve najgore.Ko drugome jamu kopa …… [sealed]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

taj je jamokopač [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Vrana je odlepršao pa nam sad želi sve najgore.Ko drugome jamu kopa …… [sealed]

Ma stvarno!
Znači ako imam Varteks moram drukati i navijati sve u 16!
Ako si toliko siguran da sam izašao iz Varteksa možemo okladu bacit.
Usput imam krila pa ne upadam u jame.


Vrana je odlepršao pa nam sad želi sve najgore.Ko drugome jamu kopa …… [sealed]

Ma stvarno!
Znači ako imam Varteks moram drukati i navijati sve u 16!
Ako si toliko siguran da sam izašao iz Varteksa možemo okladu bacit.
Usput imam krila pa ne upadam u jame.

Koščec opet kupio.Izgleda da ni on nema pojma da ovo nevalja ništa. [lol] Ili možda ipak nekaj valja. [rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Problem je veliki,i ne samo na ovoj dionici..ako se zakon ne promijeni,idemo u "posebni režim",a to znači još teže pomake,neće biti malih špekulanata koji zagolicaju maštu.

Po mojoj procjeni,od 1.10 još 20ak dionica ide u posebni režim…do nove godine ostaće samo "crobex",a sve ostalo "oročenje"..zakon totalna pushiona…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

i erste ostaje zabijen

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Meni pase.
Jer koscec ne kupuje bezveze na ovim razinama relativno velike kolicine za njegovu placu jer to nisu radnicke koliko znam (ne jos barem).
+ erste mirovinski.

Nemres fulat

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Dobro, ajde sad objasnite ovo:

"Dionice koje u tromjesečnom razdoblju ostvare prosječno manje od jedne transakcije dnevno i imaju prosječni dnevni promet manji od 35.000,00 kuna smatraju se manje likvidnim dionicama i trguju se po posebnom režimu trgovine.
Dionice koje su uvrštene u Službeno i Redovito tržište, dionice za koje je sklopljen ugovor s Članom za obavljanje poslova Specijalista te dionice koje ulaze u neki od indeksa Burze uvijek se trguju u režimu redovite burzovne trgovine."

A sta tebi tu Blueman pase? Svasta.


Problem je veliki,i ne samo na ovoj dionici..ako se zakon ne promijeni,idemo u "posebni režim",a to znači još teže pomake,neće biti malih špekulanata koji zagolicaju maštu.

Po mojoj procjeni,od 1.10 još 20ak dionica ide u posebni režim…do nove godine ostaće samo "crobex",a sve ostalo "oročenje"..zakon totalna pushiona…

Varteks je u službenoj kotaciji a to vam je kao da ste saborski zastupnik,ima imunitet. [thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close