VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


o tome ja pricam!!!
zasto je trezor prodavao? imaju li problema s likvidnoscu? za cega im trebaju pare?
HOCE LI NASTAVITI PRODAVATI?
sramota za ponasanje jedne kompanije cije su dionice nekada bile 1 kotacija. bljuje mi se od ovakvog ponasanja

Prodaje jer je to zakonska obveza jer nesmije trezor imati iznad odredjene kolicine dionica.

A to sto pricas o dokapitalizaciji je gomila gluposti jer ne kuzis osnove vrednovanja firme.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


o tome ja pricam!!!
zasto je trezor prodavao? imaju li problema s likvidnoscu? za cega im trebaju pare?
HOCE LI NASTAVITI PRODAVATI?
sramota za ponasanje jedne kompanije cije su dionice nekada bile 1 kotacija. bljuje mi se od ovakvog ponasanja


sto nisu kupili od mene.
trebali su obavijestiti zasto
a ne ovakve dokapitalizacije na mala vremena [bye]

Nemožeš tvoje strahove riješiti tu na forumu.Predlažem da postaviš šator na ulazu u Varteks i štrajkaš glađu sve dok ti ne kažu ZAŠTO. [kiss]

pS. što ti je to"dokapitalizacija na mala vremena [pray]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

a ne ovakve dokapitalizacije na mala vremena [bye]


ajd ne brsljaj više ovdje. što ti nije jasno o dokapitalizaciji? to da je imovina vraćena u srbiji upisana u kapital društva i na osnovu nje izdane dionice HFP-u koji ih daje Varteksu uz uvjet da ovaj provede ESOP.

na mala vrata [lol]

kaj ste nervozni, niste sigurni u svoje ulaganje?
ovo je cisto razvodnjavanje kapitala,
ma stvar je sto oni prema zakonu ne smiju imati toliko dionica u trezoru
hoce li ponistiti dionice
ili ce jos prodavati te dionice, razvodnjavati kapital i rusiti cijenu dionice,

nadam se da nece biti ovo drugo,
nisam siguran [undecid] [undecid]

MENE VISE NIJE STRAH



o tome ja pricam!!!
zasto je trezor prodavao? imaju li problema s likvidnoscu? za cega im trebaju pare?
HOCE LI NASTAVITI PRODAVATI?
sramota za ponasanje jedne kompanije cije su dionice nekada bile 1 kotacija. bljuje mi se od ovakvog ponasanja

Prodaje jer je to zakonska obveza jer nesmije trezor imati iznad odredjene kolicine dionica.

A to sto pricas o dokapitalizaciji je gomila gluposti jer ne kuzis osnove vrednovanja firme.

[/quote]

***obrisano***

kao vlasnik dionica, a priča protiv same dionice.
Welcome mirovinskom fondu, ovo se zove dobro ulaganje na duge staze.
Bravo.

Ovdje nam se smanjio i real free float kojeg vidimo, svi jer sada je jasno da je mirivinac u top 10 a Koščec je izašao ali zbog manje količine dionica, i ostaje .

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovi analitičari ERSTE ko da mene pitaju šta će kupovat. I na Varteksu će dignut pristojnu lovu kad se igra krene odmotavati.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Pratim Horvata i njegov nacin rada…
NIje bezveze zagrijan za VART.
Nemoze biti lose.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kako pljujemo po fondovima i kako ih veličamo kad nam odgovara.
Uvijek isto jeftino drukanje.
Ne može biti loše – kažu.
Može, može. Može i puno gore.

Ovo je ipak cijena dno dna. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

golube, kakva ti je to kupnja na dionici!?

da ne napušta možda burzu!? [lol]

116,10 30
116,00 21
115,16 35
115,15 100
115,11 300

Što ti smeta Varteks?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

zahvali golubu i što je on drobio po kodt, ali ako stvarno vrijedi mogu ja dubit na glavi svi ćete zaradit!

Ova dionica je postala dead men walking.
Hodamo po rubu.
Neka sutra netko proda jednu dionicu po bidu i otišli smo, a sarmu probali nismo.
116,20 [cry]
No, možda ja baš sutra to napravim namjerno, pa neka ide kvragu.


Pratim Horvata i njegov nacin rada…
NIje bezveze zagrijan za VART.
Nemoze biti lose.

Da,on i FIMA su genijalci.

2008. FIMA Maximum -39,84%
2008. FIMA Equity -36,70%

I za kraj nepobitan dokaz izvrsnog Horvatovog rada:

2008. FIMA Bond -0,85%
Uspjeli su biti u minusu sa obveznicama.
Za to stvarno moraš biti prirodno talentiran

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Da,on i FIMA su genijalci.

2008. FIMA Maximum -39,84%
2008. FIMA Equity -36,70%

I za kraj nepobitan dokaz izvrsnog Horvatovog rada:

2008. FIMA Bond -0,85%
Uspjeli su biti u minusu sa obveznicama.
Za to stvarno moraš biti prirodno talentiran

Da drukanje na kvadrat od strane nekih forumaša nema granica.

Bravo, ententinis!
Svaka čast, skidam kapu.
Šakom u oko!

New Report

Close