Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja tipujem na 2011.. taman da malo nafte ponestane..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)


evo, konačno da se ja i ti u nečemu složimo…da, ova situacija nema logike. Ali tako je to u Hrvata…nikad ne znaš s njima…vjerojatno je to zbog toga što je malo nastupila određena umjerena kriza u vrhu vlasti zbog izvanrednih okolnosti.

U pravilu mi idemo gdje i Ameri dan prije, a Ameri su jucer zavrsili na -4%.

Ipak, prije par dana se dogodilo da crobex nije slijepo pratio amere zbog pozitivnih vijesti koje su izišle u međuvremenu, Ameri zatvaraju market u 22h po našem odnosno 16h po njihovom vremenu što ostavlja cijelo njihovo popodne za moguce promjene. Istina, danas nije bilo pozitivnih vijesti, ali je rast US burzi pred samo zatvaranje + zeleni futuresi mogao rezultirat zelenim crobexom nakon jučerašnjeg snažnog pada, a mi danas svjedočimo rasprodaji, INA skoro u blokadi.

samo se vi sprdajte…ali to se može dogoditi do kraja godine…oni koji naglašavaju da je brzina ključna….su na žalost u pravu….ako već nisu bili do sada u pravu u vezi svega ostalog.
treba se reći ljudima o kojoj se lovi radi…
ma kakvih 700-1.500 milijardi $…..kažu neki odokativno 50.000 milijardi u idućih 3-5 godina….kako? odkuda? i koji je smisao onda toga? zašto smo imali tržište ako na kraju sve plaća država??

@cartmann
prema mojim informacijama OIF moraju prodavati zbog isplata

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

u tom slucaju svejedno jesi u dionicama, eurima, jenima, dolarima ili bilo cem drugom.. cak su dionice jos najbolje nakon zlata i nekretnina..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

bar one poludrzavne i kvazi drzavne (INA, HT..)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Naši mali dioničari na ZSE mogu samo gledati kako se okolo zeleni dok smo mi u -5 u prosjeku svaki dan

^FCHI CAC 40 3,759.84 6:34AM ET Up 47.86 (1.29%) Chart, More
^GDAXI DAX 5,431.64 6:33AM ET Up 44.63 (0.83%) Chart, More

Baš i ja gledam, futuresi cijeli dan u zelenome, EU se iz laganog crvenog također vratila u zeleno, a mi? Crobex na -5,23% !!!! Kao da su naše banke propale i kao da ih spašava vlada, ne obratno!?
Za ne vjerovat što budaletine rade od ovog našeg tržišta! Ali nećete još dugo drugovi, za 7 dana vraća nam se lova od INE na tržište pa ćemo onda vidjeti tko će koga…

[/quote]
Upravo se zbog toga i radi ova priprema (ruši tržište) da bi se osigurali povoljni ulazi kad lova legne. Stoga strpljenja, neće još dugo (valjda?) …
Tko ima casha čekaj na bidu još koji dan, a onda operi po asku. Upravo sada možete besplatno koristiti moć, znanje i ponašanje velikih.
Npr. žao mi je što sam jučer ubo ATPL na 170x jer sam danas mogao preko 100 kn/dionici povoljniji. Ali ne sekiram se, znam da ću za koji dan biti u dobrom plusu [thumbsup]

Futuresi u lijepom zelenom, kao trava, samo što to neki ne vide, ne čuju

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

već sam se tako navikao na ove tragikomične padove crobexa da svaki put kad pogledam stanje znam da je minus i to nekih -5% bez obzira raste li vani ili pada… kad taj minus bude tričavih -1%, vjerojatno ću ostati zapanjen, a kad bude prešao u plus onda ću zbunjeno gledati i tražiti grešku [lol]
par zelenih dana za redom imat će isti efekt kao uživanje halucinogenih sredstava [lol]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!


Futuresi u lijepom zelenom, kao trava, samo što to neki ne vide, ne čuju

vide to, vide…zato to koriste i kasape ovako crobex dok još nema milijardi od INE natrag na burzi

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!


Futuresi u lijepom zelenom, kao trava, samo što to neki ne vide, ne čuju

Pametno zboriš!!![smile]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


beholder*

to će se dogoditi 2012



ja tipujem na 2011.. taman da malo nafte ponestane..

2014-2016, garant ne prije a onda 1000%

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close