Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Evo još malo optimizma kod onih preko velike bare
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601213&sid=a8HdJqEuP66I&refer=home

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Crobex +1,00% ::::: trenutno +0,19%

Ako ovo nije bull trap, šta je onda.

REGIJA
BELEX15 – 2,35%
SBI20 – 0,21%
SASX-10 – 1,09%

NI REGIJA NE TRZA NA EUROPU !?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Naši lopovi polako a sigurno dan privode ka NULI kakva banda

neće ali će biti blizu nule, a sutra ćemo vidjeti kako će biti!
ovisit će od amera, jer sada mirovinci imaju love samo čekaju početak kupnje.
za očekivat je bilo ovo stanje kod nas.
kod nas je uvijek kad se nešto očekuje da bude suprotno i gotovo.
takvi smo i nema pomoći

dan je pametniji od noći


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Naši lopovi polako a sigurno dan privode ka NULI kakva banda

Nije banda, već vrhunski frizeri. [thumbsup]


@toka

Ti si zagovarao da će danas Crobex letiti u nebo, a sad kažeš da je bilo za očekivati.
Koji jad i čemer. Jesi prodao ?
Sutra će biti bolje kažeš ?!

Idemo dalje!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovo je najveća financijska krada u Hrvatskoj.Za ovo netko mora odgovarati.Tu nema Kutle i CO,ovo je jedna ekipa koja je iskordinirano ovo sve napravila.Treba ovo sve potkrjepiti i dostaviti HTR,RTL,NOV…


Ovo je najveća financijska krada u Hrvatskoj.Za ovo netko mora odgovarati.Tu nema Kutle i CO,ovo je jedna ekipa koja je iskordinirano ovo sve napravila.Treba ovo sve potkrjepiti i dostaviti HTR,RTL,NOV…

Točno sam znao da ćeš govoriti o lopovima, uostalom to u zadnje vrijeme samo i pišeš.[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

^DJA Dow Jones Composite Average 4,099.74 9:31am ET 100.35 (2.51%)

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://finance.yahoo.com/indices?e=nasdaq

Solidno su krenuli 🙂

...Imperare sibi maximum imperium est...

^DJI Dow Jones Industrial Average 11,559.83 9:31am ET 338.87 (3.02%)


Ovo je najveća financijska krada u Hrvatskoj.Za ovo netko mora odgovarati.Tu nema Kutle i CO,ovo je jedna ekipa koja je iskordinirano ovo sve napravila.Treba ovo sve potkrjepiti i dostaviti HTR,RTL,NOV…

Kolega, o čemu vi to?

Crobex 0,22%



Ovoe vec duuugoo nije viđeno, baš me zanima CROBEX na zatvaranju danas.Ako danas ne porastemo bar 2% onda nam nema spasa… [thumbsup]

Jako bih se iznenadio kada bismo porasli 2% danas, čisto iz razloga što su evropski i američki indexi prošli tjedan mnogo jače padali nego mi. Mi zahvaljujući kombinaciji nelikvidnosti i čekanja INA-e niti jedan dan nismo padali više od 1% što vani nije bio slučaj.
Ali živi bili pa vidjeli… [wink]
[/quote]

Puno pozdrava onom "znalcu" koji mi je dao jedinicu za ovaj post što ne mijenja da sam bio u pravu evo u 15:35, a crobex jako daleko od +2%.
Dok se INA ne razriješi nema mrdanja crobexa ni gore ni dolje sviđalo se to nekom ili ne.
Dok nas je INA držala od pada nikom nije smetalo što evropa tone bez nas, nemojte se onda ni sada buniti, malo strpljenja.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

ekipa kaj je to sa USAom?
idu li i oni prema gore?
a di smo mi?


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

ekipa kaj je to sa USAom?
idu li i oni prema gore?
a di smo mi?

Na balkanu !?

New Report

Close