Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema straha, mi imamo INU, HT jača kupnja. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nije direktno povezano s RH ali… utjecaja bi moglo biti

Lukoil prva korporativna žrtva zaoštravanja rusko-američkih odnosa
Autor/izvor: SEEbiz
MOSKVA – Lukoil je definitivno izgubio svaku šansu za pokretanje eksploatacije nafte iz najvećeg nalazišta na svijetu, "Zapadna Kurna-2" u Iraku, pošto je vlada u Bagdadu poništila sve ranije postignute dogovore sa ruskom kompanijom i zaključila ugovor s kineskom naftnom kompanijom CNPC.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/lukoil-prva-korporativna-zrtva-zaostravanja-rusko-americkih-odnosa,23225.html

The Nafta’s Revenge Part One

Ako ste mislili da je gotovo s naftom, grdno ste se prevarili.

120,35

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


…i ja se veselim padu nafte jer se želim voziti jeftinije ali zar ti nije jasno da je to u ovoj situaciji potpuno irelevantno i da ukazuje na nešto sasvim drugo.

Evo ja se potpuno slazem s kolegom Thompsonom.
[lol]

Steta, a bas sam se veselio jeftinijem bezninu…pih.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Tek slijedi pravi pad nafte vrlo skoro

Nafta 121.30

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

do 125 , baš ko što treba

Da pokušam prognozu S&P i Dow plus ili mali minus, Nasdaq će zbog nafte biti u minusu.

Nije dobro kad su naftaši u USA danas najveći dobitnici

Dakle neki ovdje ( da ne imenujem) tvrde da je svjetska ekonomija u totalnoj banani, a istovremeno objašnjavaju da će nafta ap ap, molim da objasne ako demand pada zbog usporavanja kako će to nafta ap ap.

Dolar je krenuo svojim prirodnim tokom,
a to je nizvodno.
Ovaj neprirodan rast zadnjih par tjedana je bio stvarno čista manipulacija.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Dakle neki ovdje ( da ne imenujem) tvrde da je svjetska ekonomija u totalnoj banani, a istovremeno objašnjavaju da će nafta ap ap, molim da objasne ako demand pada zbog usporavanja kako će to nafta ap ap.

Tako što će dolar down,down a sad će polako svi početi opet bježati u commodities

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close