Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nafta pada prema planu [bye]a padati će još, trenutno 113.80 [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne staje pri padu, to su vež skoro 2 dolara

113,20[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Očekivan pad amera nakon najave u nedjelju loših izvještaja. Vidjet ćemo da li će izržati potpore, S&P 1250, Nasdaq 2300, Dow 11200…, zadnji put su probijene i ameri su bili dosta niže nego sada.

ovaj otpor na točno 1266 mi se čini dosta dobar, da neće bit potrebe ić ispod.

nafta 112,83, dolar/eur-1,4583, još nafta mora dolje a dolar gore i tek tada slijedi oporavak
a za to vrijeme ameri dobro ztarađuju pad,rast,pad,rast itd….a lude neka prodaju…i njih je sve manje već se vidi.

dan je pametniji od noći


Ne staje pri padu, to su vež skoro 2 dolara

113,20[bye]


Bogme pada slobodnim padom.
Bit će benga ispod 8.8 kn
hehhehe
Samo do kada?
Najbolje bi bilo da rokne ispod 80$ i tamo ostane

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Futures

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



Očekivan pad amera nakon najave u nedjelju loših izvještaja. Vidjet ćemo da li će izržati potpore, S&P 1250, Nasdaq 2300, Dow 11200…, zadnji put su probijene i ameri su bili dosta niže nego sada.

ovaj otpor na točno 1266 mi se čini dosta dobar, da neće bit potrebe ić ispod.
[/quote]
Izgleda da će biti dovoljno.

dolar opet jača………………nafta pada……………nadam se da će uskoro roknuti ispod 100 usd

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ecf4acab-4479-40e8-bd46-0298849e5bed&open=sec

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ecf4acab-4479-40e8-bd46-0298849e5bed&open=sec

Rekao bi valentine:

Kaj nas briga mi nismo u EU! [lol] [lol] [proud] [proud] [cool]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

to je samo anketa, znaš kaj bi ti kosorica rekla na to da je pitaš nešto o anketama (i bila bi u pravu) [lol]

izgleda da je današnje medvedevo priznanje j.osetije i abhazije podiglo naftu za sada 3dolara.


izgleda da je današnje medvedevo priznanje j.osetije i abhazije podiglo naftu za sada 3dolara.

Sve za novac, sveti novac…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


izgleda da je današnje medvedevo priznanje j.osetije i abhazije podiglo naftu za sada 3dolara.

…he,he…nije, nije…naime kriv je Gustav [lol] …no ne lik iz crtica, nego uragan koji je priprjetio Meksickom zaljevu…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


dolar opet jača………………nafta pada……………nadam se da će uskoro roknuti ispod 100 usd

Grdno se varaš. Navedi razloge ?

Amerika trenutno…….iz fine zelenjave u ….
11,357.91 1:45pm ET Down 28.34 (-0.25%)
S&P 500 INDEX,RTH 1,266.10 1:46pm ET Down 0.74 (-0.06%)

New Report

Close