Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trend je u USA iznimno jak, baš me zanima koliko će još kod nas biti štopanja. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Trend je u USA iznimno jak, baš me zanima koliko će još kod nas biti štopanja. [bye]

Biti će štopanja još dan dva dok BDI ne okrene, a onda će nas brodari lansirati.IMHO. [cool]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Dow Jones danas na 10888 što je najviša razina do sad, od još druge polovice 2008. Nekad je to bio jasan znak za kupnju i rast Crobex-a. Očito, tamo neke preko velike bare, više nitko ne prati. [sad]

Vrlo brzo dolazi ljeto i jesen a tada će biti Crobex i dionice na puno višim razinama.To svi znaju ali mnogi lažu i uvijeravaju sve da nije dobro……Lažovi.


Vrlo brzo dolazi ljeto i jesen a tada će biti Crobex i dionice na puno višim razinama.To svi znaju ali mnogi lažu i uvijeravaju sve da nije dobro……Lažovi.

Da smo barem svi tako optimistični…ja polako već gubim vjeru u ovu državu,burzu,sve…većinom pušiona,a sve samo zbog toga što se sve temelji na laži,prevarama,dugovima..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Fitch Downgrades Portugal to AA- from AA, Outlook Negative (story to follow)

ovo nije lijepo

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ameri 1200 hvataju sa lakoćom ………..za dalje čemo pričekat smjernice………
ima naznaka da bi mogli i produžit……………moje mišljenje…….

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Svijet/Nestao-otok-oko-kojega-se-spore-Indija-i-Banglades

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




Španjolci ako upadnu u probleme: stvarno neka prodaju neki otok Nijemcima… time vraćaju dugove i svi sretni!!

Hocete kolega isti prijedlog i za nas reci ako dodjemo u takvu gabulu?
[/quote]
Svaka baraba, pa bila ona i "Hrvatska" je zaslužila kaznu. Za države je najveća kazna gubitak dijela teritorija.

Kod nas je jedino problem što je veliko pitanje "što prodati"… Naime oni bi svi npr. prvo poželjeli Brijune kupiti, ali Brijune se ne smije iz političkih razloga niti spomenuti u tom kontekstu. Kada bi netko poželio u ime RH prodati Brijune, RH bi time izgubila i puno veći komad teritorija jer bi na takav čin agresija Istra odgovorila proglašenjem neovisnosti.

Tako da… mi čak i da dođemo u priliku da nešto moramo prodati, bilo bi pitanje što je zapravo dovoljno interesantno za kupce da možemo u praksi prodati.
[/quote]
tko to mi?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ove igrice sa Grčkom će se obiti Amerima od glavu. Nisu jadnički ni svjesni da im je jedino jaka EU u gospodarskom, političkom i financijskom smislu jedini saveznik i partner protiv nadolazećih velesila sa istoka. [bye]


sve super dok ti drzis oko sokolovo na svjetskim zbivanjima

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ameri 1200 hvataju sa lakoćom ………..za dalje čemo pričekat smjernice………
ima naznaka da bi mogli i produžit……………moje mišljenje…….

Ali ne predaleko od tog, na tim razinama zalaze u područje gdje su dionice skupe. 1250-1300 je negdje limit po meni. Iako s pretjerivanjem je vrlo teško procijeniti. Kad oni ekstra kul blackbox programi to shvate bit će frke, a dotad zašto ne iskoristiti rast. Još da "crobex" to shvati [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



Tako da… mi čak i da dođemo u priliku da nešto moramo prodati, bilo bi pitanje što je zapravo dovoljno interesantno za kupce da možemo u praksi prodati.

tko to mi?
[/quote]
Republika Hrvatska, da RH bude prisiljena odreći se suvereniteta nad dijelom teritorija u zamijenu za par mlrd EUR a koje bi odmah po primitku proslijedila dalje tj. isplatila držateljima obveznica RH.


ameri 1200 hvataju sa lakoćom ………..za dalje čemo pričekat smjernice………
ima naznaka da bi mogli i produžit……………moje mišljenje…….

Ne ići tako daleko – evo u našem prvom susjedstvu u Mađarskoj index narastao s 9.461 na 24.400.
Napominjem da je Mađarska svoje probleme rješavala uz pomoć MMF-a za razliku od HR!



ameri 1200 hvataju sa lakoćom ………..za dalje čemo pričekat smjernice………
ima naznaka da bi mogli i produžit……………moje mišljenje…….

Ne ići tako daleko – evo u našem prvom susjedstvu u Mađarskoj index narastao s 9.461 na 24.400.
Napominjem da je Mađarska svoje probleme rješavala uz pomoć MMF-a za razliku od HR!
[/quote]

sava – ak je tak, onda nam nemre biti loše! Mađarska je rješavala svoje probleme s MMF-om, a RH svoje probleme rješava s mađarima. Pa to ti je uz pomoć "prve ruke", do MMF-a.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]




Tako da… mi čak i da dođemo u priliku da nešto moramo prodati, bilo bi pitanje što je zapravo dovoljno interesantno za kupce da možemo u praksi prodati.

tko to mi?
[/quote]
Republika Hrvatska, da RH bude prisiljena odreći se suvereniteta nad dijelom teritorija u zamijenu za par mlrd EUR a koje bi odmah po primitku proslijedila dalje tj. isplatila držateljima obveznica RH.
[/quote]

okrutno, okrutno … a možda i nemora biti – ipak smo mi špekulanti.

Ok, nećemo ići s Brijunima, da se istrijani ne pobune. Ali recimo, kupimo mi Hrvati, te obveznice, pa čekamo na gore opisanu situaciju. Zemnemo si Lastovo, npr. Lastovci su buntovni, a pružiti će im se i prilika da se osvete (… hm gruba riječ, ali ne pada mi na pamet prikladnija) povijesnim neprijateljima (… opet gruba riječ …) Višanima i Dubrovčanima.

I tako sve opet ostane hrvatsko, na hrvatski način.

Živjeli

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close