ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zavisi kako ti je naštiman forum. Ovo je meni jubilarna 500ta stranica [smiley]

Nije naše tržište spremno za isplate u dionicama, napravila ATPL i toliko zbunila neuki puk da su prodavali dionicu i neki koji to nisu namjeravali. Sva sreća da je na ULPL puno manje malih dioničara …

...



Kolega jjure molim vas da ponovo izračunate pa uzmete u obzir da na trezorske neide dividenda već se one dijele preostalim dioničarima. Hvala

ja sam izračuno i trezor ne može pokrit omjer 1/15 = 6,67%.
trezor pokriva 6,49% , a ti računaj [huh]

[/quote]
Mislim da im trezorske dionice trebaju ako se misle izslistavati na strnoj burzi kao inicijalna ponuda za trgovanje osim naravno ako nemaju u planu dodatno izdanje dionica.U tom slučaju mislim da dionice prvo moraju ponuditi postojećim dioničarima



U slučaju isplate u dionicama predviđam omjer isplate – jedna dionica dividende na svakih 15 – 2’0 dionica- Po meni je vjerojatnija opcija 15 dionica za 1 dionicu dividende.
Ako cijenu dionice od 650 kn podijelimo sa 15 dobijemo dividenud od cca. 43 kn. Prosječna cijena u zadnja 2 – 3 mjeseca je manja tj. oko 630 kn pa onda dobijemo dividendu od 42 kn.

nema u trezoru dovoljno za 1/15 , morali bi kupit još parhilljada
[/quote]
36309 komada treba imat za taj omjer

Ja bih bio zadovoljan i sa 1 dionicom dividende na 20 postojećih – 5 % .

Kako god, današnja prognoza za Pulu je sunčano.. Neka se takvo vrijeme "prelije" i na članove NO pri donošenju odluka [thumbsup]

Molim neku dobru dušu da stavi vrijeme održavanja sjednica danas.Jako sam nestrpljiv.Hvala.

[kiss]


Molim neku dobru dušu da stavi vrijeme održavanja sjednica danas.Jako sam nestrpljiv.Hvala.

[kiss]

Jesi ti onaj robantico…………. [lol]

sjednica je gotova do podne……..
13 sati sljedi objava na zse…….

dividenda je što se čeka……… [thumbsup]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Samo da nadodam…….

– probijanje S&P 1500
– rast brodara vani
– objava dividende
– tehnički perfektno izgleda(da ne kažem savršeno)

Ako nas ovo ne pogura na 700 onda ćemo se načekat…….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

kinezi i japanci danas luđački rasli , svi vanjski indeksi su il prebacili najviše vriijednosti ili se vrte oko njih [thumbsup]
dosta je i ovde bilo štopanja , već predugo sse ništa ne događa [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Tko zna hoće li dividenda bit izglasana, a pitanje je da li će oni koji danas kupuju uopće imati pravo na nju ili je rok već prošao…

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

I ako bude dividende u dionicama sigurno će bit po stanju na dan donošenja odluke NO. Inters im je prebaciti trezorske na sebe bez dizanja cijene ili po mogućnosti još po nižoj cijeni radi harača.
Nakon što pretovare trezor slijedi rast.

Sjednica nadzornog odbora je u tijeku.

New Report

Close