ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



E sad kad stiscete sad cu Vam ja stavit 800 komada na prodaju

s kojim ciljem ,želiš li zaista izači ili spustaš cijenu za dokup?
[/quote]

Hocu prodat po 703 a kupit po 685 hehehehehehe…
nek sve tresibabe izidju iz ulpl van

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


E sad kad stiscete sad cu Vam ja stavit 800 komada na prodaju


ljudi stanite u red po dvoje prilikom iskrcaja

ovi momci su znak [thumbsup] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Burza je zajebancija i treba je tako dozivljavat…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

sve što mogu reči je ….

Vaš link

sorry ali samo mi ovo trenutno pada na pamet..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Sramotna rađa danas , sva strašila nestala u 16.00 , a sudjeluju i neki odavde koji su još prekjučer imali drugu priču.
Okidač je bio u 14.20 i daljnji rast BDI , a dok se očekivao pad , trgovalo se po 715.
Prije par mjeseci poteglo na 1000 kn na 20% manjem BDI , ko tu koga prchi !?

Jedino veselje ovog pada je da se forumaši iskrcavaju.
Rijetki sa foruma mogu točno odrediti smjer tržišta.

IDEMO RADIT !!!


sve što mogu reči je ….

Vaš link

sorry ali samo mi ovo trenutno pada na pamet..

U cemu je problem…
Na trzistu se ne kupuje i prodaje dionice na temelju kupnje i prodaje…
Ko se osvrce na odnos kupnje i prodaje taj nema znanje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Mogući razlozi za pad su:
A- nekome očajnički treba novac
B- netko namjerno ruši s manjom koičinom dionica kako bi povukao druge prodavače, pa onda vću količinu od prodane nadokupio po nižim cijenama
C- nešto se događa što obični smrtnici ne znaju ili u sektoru ili u državi

Inače nema nikakvog logičnog razloga za rasprodaju.

Ja ne prodajem pa makar išlo do nule, a sell cijena mi je bila 688,65 ; no da ja prodam uvjeren sam, cijena bi odmah sutra u startu bila 5% veća he he

Pozzz

i sretno svima


Sramotna rađa danas , sva strašila nestala u 16.00 , a sudjeluju i neki odavde koji su još prekjučer imali drugu priču.
Okidač je bio u 14.20 i daljnji rast BDI , a dok se očekivao pad , trgovalo se po 715.
Prije par mjeseci poteglo na 1000 kn na 20% manjem BDI , ko tu koga prchi !?

Sta je sramotno!???

Nemojte prodat ako znate da je strasilo..kupujte..
Trziste kapitala je tako uređeno da svatko moze kupovat i prodavat gdje mu cijena odgovara

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



sve što mogu reči je ….

Vaš link

sorry ali samo mi ovo trenutno pada na pamet..

U cemu je problem…
Na trzistu se ne kupuje i prodaje dionice na temelju kupnje i prodaje…
Ko se osvrce na odnos kupnje i prodaje taj nema znanje

[/quote]

Problem je u pojedincima koji dolaze sa pričom kakva njima odgovara,naprave pomutnju i onda odlaze..mene osobno to ne interesira,ja sam i jučer kupovala i svaki puta kad budem u mogučnosti dokupiti ču ,ali ovakav oblik "komunikacije" je odraz našeg društva u cijelini..neka se JA ukrcam povoljno ili dobro iskrcam,neka sam JA uvalio svoju priču nekome ,neka samo MENI paše… JA , i samo JA..MENI,MENI i samo MENI ..jad,jad i samo jad.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

***obrisano*** http://finance.yahoo.com/q/cq?d=v1&s=DSX+DRYS+EGLE+EXM+FREE+GNK+nM+OCNF+SEA+QMAR+BHO+TRMD+ESEA+TBSI+TOPT+PRGN+GDOCF.pk+dnord.co+torm.co+gogl.ol+ceco.ol+bel.ol+jin.ol
ocito je ***obrisano*** i ovo jedan od razloga panike…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Imali smo nekoliko akcija : Index 1,2,3 Dijagnoza 1,2,3 i Pohlepa 1. Pohlepa 2 i 3 se čekaju.

New Report

Close