ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao kad se tepih otresa

ULPL je najoštrije odregirala na rast BDI od 18 bodova (što se tumaći kao oštar pad) i odmah se cijena srušilča preko 2%, svako zlo za neko dobro ja dokupo u dva naloga (prosijek 705). Ćim se popravi sentiment za koji dan ovo će opet UP 5% čak i na ovako truljavoj burzi kao naša. Mislim da ovu burzu treba pod hitno prodati nekom tko će osmisliti nove usluge, privući investitore i stvoriti uvijete za oporavak likvidnosti barem na razini od 70 milja dnevno.

Rekao sam ja da bi je trebalo srušiti na nekih 600 kn pa da se počne zarađivati konačno

meni ovo više liči na završno otresanje prije katapultiranja. možda još mali pritisak na kupnju ujutro na otvaranju.

Ovdje treba izaći dok još ima kupaca


meni ovo više liči na završno otresanje prije katapultiranja. možda još mali pritisak na kupnju ujutro na otvaranju.

kad če onda bit katapuliranje možda vanredno u subutu ma to se sluša već par mjeseci

Prvi jači kupac na 681kn

Kako prepoznati destabilizatora.

Prvo vam kaže da kupuje, onda vam proda, a kasnije pređe na humanitarni rad, temu i tamo vam vaše pare daje i još se hvali. Zato se i zove leteći, leti od teme do teme s vašim parama.

kupuj po 680 prodaj po 730 [thumbsup],samo do kada?

A prvi jači prodavač već na 704 kune. Pa na 705, 713, 715

a zaklinjali se neki da kreće eksplozija od rasta, ccc

to sve govori o znalcima…

[bye] [bye]

never surrender

Baltic Exchange Dry Index 4661 UP 18
BCI Baltic Exchange Capesize Index 8056 DOWN 187
BPI Baltic Exchange Panamax Index 4453 UP 114
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2472 UP 49
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1075 UP 41


ULPL je najoštrije odregirala na rast BDI od 18 bodova (što se tumaći kao oštar pad) i odmah se cijena srušilča preko 2%, svako zlo za neko dobro ja dokupo u dva naloga (prosijek 705). Ćim se popravi sentiment za koji dan ovo će opet UP 5% čak i na ovako truljavoj burzi kao naša. Mislim da ovu burzu treba pod hitno prodati nekom tko će osmisliti nove usluge, privući investitore i stvoriti uvijete za oporavak likvidnosti barem na razini od 70 milja dnevno.

glikos@ 5% je uspjeh na ovakvom prometu uzet….jos malo pa ce bit trejdanje za krafnu a ne burek [yawn] brokeri smanjite provizije na 0,05% jer ovo vise ovako neide… [embarass]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close