ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovi su izgleda došli ozbiljno delati na Hrvaško

Potpisano sedam ugovora o suradnji s kineskim tvrtkama: Stadion Kantrida, razvoj pruge Zagreb-Rijeka, Muzej iluzija u Šangaju…

Kakve veze ima kolika je nominalna vrijednost dionice? Rizici?
Pogledajte kolega bilancu, rdig, nt.
Ali ne sumnjam da ste pogledali , hocemo vaditi neke stavke iz financijskih izvjestaja?
Nije stvar jeli kome paše ili ne , ovdje se pise kao da nije potencijalna stečajuša u igri nego neki start-up sa potencijalom kao amazon

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Po meni, prijatelji i kolege moji dragi, gotovo je.
Prilika je bila famozna i dalo se zaraditi ovisno naravno o nasim ulazima/izlazima.
Ovo dalje ce biti male oscilacije u pozitivnom trend.
Zasto?
Pa eto zato jer vec i mediji najavljuju nove “spasitelje” Uljanika.
Nece nitko nakon sto obavi analizu i snimanje Uljanika, baciti novceke u TU rupu da bi nastavio brodogradnju, eventualno ako se ima neke “skrivene” imovine poput, zamljista koje bi osoba ili grupacija XY mogla iskoristiti.
Stecaj je po meni najveca opcija ovdje, i na kraju neizbjezna.

Jel ovo uopce po zakonu? Mig gore mig dolje fondovi spasavaju svoje, znam da to odgovara nekome ali neznam hanfe i ostali sto rade. Iz supljeg u prazno. Kao kod pokonjeg agrokora izgeda…

Budimo realni nitko ne likuje… ali ako ne znaju nego proizvoditi gubitke neka ga steraju ili u stečaj ili još bolje neka ga kupe npr. Kinezi i dos+tjeraju u red. Nema više uhljeba, Kinez na čelo pa da vidimo.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Budimo realni nitko ne likuje… ali ako ne znaju nego proizvoditi gubitke neka ga steraju ili u stečaj ili još bolje neka ga kupe npr. Kinezi i dos+tjeraju u red. Nema više uhljeba, Kinez na čelo pa da vidimo.

Kinez na čelo i bok! Podržavam

Franklin


Jel ovo uopce po zakonu? Mig gore mig dolje fondovi spasavaju svoje, znam da to odgovara nekome ali neznam hanfe i ostali sto rade. Iz supljeg u prazno. Kao kod pokonjeg agrokora izgeda…

Fondovi su prodali još prošli tjedan zadnje, slabo si informiran. Trejderi izlaze jer je petak, pitanje je i
čijom su lovom udarali danas 😉

Franklin

Zrokat će ti Kinezi Frank cijenu waldorfskih lutkica… a znaš da si bez njih k’o bova bez sidrišta?! 😁😁😁

Nema tu drugog rješenja nego stečaj. A onda nek Kinezi unajme imovinu i prime se posla.

https://www.reuters.com/article/greece-privatisation-port/chinas-cosco-acquires-51-pct-stake-in-greeces-piraeus-port-idUSL8N1AR252

Sve su bliže ..

Franklin

Odgođeno ročište https://www.zse.hr/uzaman mi upalo podosta ispod 1.20 serdocsimages/novosti/Z07Z7csmO80vv6zTXpyACg==.pdf

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

danas samo neki stečajevi
https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Z07Z7csmO80vv6zTXpyACg==.pdf
pa dobro su kolege ovdje govorili, čisti se to
ma dobro, jel ovo uvijek jednio te isti prodaju i onda opet skuplje skupljaju

Začepljena je rupa na na 120.

New Report

Close