ULJN (Uljanik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULJN (Uljanik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam jamio nazad dobar dio prodanog iznad 1,70… sad i da padne na nulu sam na brake dance even.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Od kad je krenula “frka” s Uljanikom slusamo ovakve komentare..a dugo nije bilo ovakvih zarada na zse :)..cestitam svima koji su ih ostvarili..
Kome krivo kome drago..rizik se nekad isplati..nekad ne..sve je to sastavni dio burze.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Od kad je krenula "frka" s Uljanikom slusamo ovakve komentare..a dugo nije bilo ovakvih zarada na zse :)..cestitam svima koji su ih ostvarili..
Kome krivo kome drago..rizik se nekad isplati..nekad ne..sve je to sastavni dio burze.

Pozdrav


danas je to treća dionica po prometu, nebih rekao da se baš ulazi grlom u jagode, znaju svi da je dionica prije 2 mjeseca bila na 16kn, naravno da je zbog mogućnosti stečaja morala biti rušena, ali na 20 lipa, pa to nismo imali ni na Magmi koja je valjda još uvijek u tom stečaju ili PSN, i trži se na 40lipa
a ovaj trenutni blitzkriger što je napravio dobar potez, uskoro će vidjeti da mu je blitz uspio, ali krig je izgubio, morao bi dodati još puno streljiva za zabiti ispod 1kn,

Lijepo nam se isplatila povoljna kupnja već kolega purco 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Netko cijedi manje igrače ovdje. . Znači da postoji određena informacija oko tog preuzimanja, koju mi još ne možemo znati.

Franklin

Kinezi su kupili “VOLVO” za 1.5 milijardi dolara.
To je bilo 2009. godine.

Provjeriti prije nego se ovo blago rasipa po 1/20 nominale, koliki je gubitak VOLVO imao u Q4 2008. godine.

Franklin

ovi su izgleda došli ozbiljno delati na Hrvaško

Potpisano sedam ugovora o suradnji s kineskim tvrtkama: Stadion Kantrida, razvoj pruge Zagreb-Rijeka, Muzej iluzija u Šangaju…

Kakve veze ima kolika je nominalna vrijednost dionice? Rizici?
Pogledajte kolega bilancu, rdig, nt.
Ali ne sumnjam da ste pogledali , hocemo vaditi neke stavke iz financijskih izvjestaja?
Nije stvar jeli kome paše ili ne , ovdje se pise kao da nije potencijalna stečajuša u igri nego neki start-up sa potencijalom kao amazon

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Po meni, prijatelji i kolege moji dragi, gotovo je.
Prilika je bila famozna i dalo se zaraditi ovisno naravno o nasim ulazima/izlazima.
Ovo dalje ce biti male oscilacije u pozitivnom trend.
Zasto?
Pa eto zato jer vec i mediji najavljuju nove “spasitelje” Uljanika.
Nece nitko nakon sto obavi analizu i snimanje Uljanika, baciti novceke u TU rupu da bi nastavio brodogradnju, eventualno ako se ima neke “skrivene” imovine poput, zamljista koje bi osoba ili grupacija XY mogla iskoristiti.
Stecaj je po meni najveca opcija ovdje, i na kraju neizbjezna.

Jel ovo uopce po zakonu? Mig gore mig dolje fondovi spasavaju svoje, znam da to odgovara nekome ali neznam hanfe i ostali sto rade. Iz supljeg u prazno. Kao kod pokonjeg agrokora izgeda…

Budimo realni nitko ne likuje… ali ako ne znaju nego proizvoditi gubitke neka ga steraju ili u stečaj ili još bolje neka ga kupe npr. Kinezi i dos+tjeraju u red. Nema više uhljeba, Kinez na čelo pa da vidimo.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Budimo realni nitko ne likuje… ali ako ne znaju nego proizvoditi gubitke neka ga steraju ili u stečaj ili još bolje neka ga kupe npr. Kinezi i dos+tjeraju u red. Nema više uhljeba, Kinez na čelo pa da vidimo.

Kinez na čelo i bok! Podržavam

Franklin


Jel ovo uopce po zakonu? Mig gore mig dolje fondovi spasavaju svoje, znam da to odgovara nekome ali neznam hanfe i ostali sto rade. Iz supljeg u prazno. Kao kod pokonjeg agrokora izgeda…

Fondovi su prodali još prošli tjedan zadnje, slabo si informiran. Trejderi izlaze jer je petak, pitanje je i
čijom su lovom udarali danas 😉

Franklin

Zrokat će ti Kinezi Frank cijenu waldorfskih lutkica… a znaš da si bez njih k’o bova bez sidrišta?! 😁😁😁

Nema tu drugog rješenja nego stečaj. A onda nek Kinezi unajme imovinu i prime se posla.

https://www.reuters.com/article/greece-privatisation-port/chinas-cosco-acquires-51-pct-stake-in-greeces-piraeus-port-idUSL8N1AR252

Sve su bliže ..

Franklin

New Report

Close