TOP 10 – vlasnička struktura

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – vlasnička struktura

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… evo da se vratimo pozivam bilo koga tko čita ovo a radi u SDA – da nam objasni o čemu se radi i zašto nam uskraćuju pravo na informacije ?

Unaprijed hvala na svakom suvislom obrazloženju. [smiley11]

Baš se zabavljam u ovom topicu-stvarno!

Nakon štp ste izvređali sve koji imaju veze s SDA (ili ste ih ih povezali s njima) …da nevedem samo neke najupečatljivije: “trolovi”, “bolesni likovi”, “jad i bijeda jalnuša iz SDA”, sada ih pitate zašto su uskraćene informacije…stvarno je ovo vrhunac ironije!

Da vrijeđanje ne bi stalo samo na njima i ja sam zaradila pridjev “štreberica”, dok u isto vrijeme jedan post od “ivanr” je admin uklonio a također je etiketirao mene kao osobu. Svima je jasno da intelektualci i oni koji streme k tome, nikada ne napadju osobe već stavove. Koliko je to ovdje bilo zastupljeno, procijenite sami.

Site “naših” istočnih susjeda je u redu samo zato jer se iz aviona vidi da radi URL fishing-ostalo je na tim stranicama realno ispod razine SDA i “naših” zapadnih susjeda. Ne znam da li “naši” istočni susjedi imaju nešto kao “moj račun” sa SDA, ali ja nisam našla. Uostalom Banja Luka i Niš očukuje vas kjao ulagače…pa što čekate?

Svoje pravo da skidate podatke opravdate nekim demokratskim pravima ulagača….Ajmo ovako postaviti stvari i postaviti pitanje: koliko biste htjeli platiti za skidanje povijesti i neke analize? Meni se čini da bi “lovica” najprije mogla “odlediti” srca “trolova” iz SDA…pa evo, ovo je i poziv njima!

Sada znam da će alva postova na moj račun ali eto nism mogla da ne prokomentiram sve ovdje viđeno.

Hvala svima na odgovorima

Vaša štreberica!
[smiley7]

Nathalie:
Svoje pravo da skidate podatke opravdate nekim demokratskim pravima ulagača….Ajmo ovako postaviti stvari i postaviti pitanje: koliko biste htjeli platiti za skidanje povijesti i neke analize? Meni se čini da bi “lovica” najprije mogla “odlediti” srca “trolova” iz SDA…pa evo, ovo je i poziv njima!

Zašto plaćati nešto za što su plaćeni, čemu uopće komlicirati
tim izjavam već delikatnu situaciju.
Jednostavno:

Da nema nas, investitora, SDA ne bi trebalo, tj. ne bi
postajala, stoga žive oni dobro za to se ne bojim,
sve si oni dobro naplate.
Uostalom ako je to tako, i oni osporavaju, ja sam jednostavno
za to, da se možes logirati na njihovu stranicu pod indetifikacijskim
brojem investitora, i stvar riješena, ako je do toga došlo.

And God says let there be light and be light, and it was good...


evogaopet: ” … evo da se vratimo pozivam bilo koga tko čita ovo a radi u SDA – da nam objasni o čemu se radi i zašto nam uskraćuju pravo na informacije ? Unaprijed hvala na svakom suvislom obrazloženju. [smiley11] ” Baš se zabavljam u ovom topicu-stvarno! Nakon štp ste izvređali sve koji imaju veze s SDA (ili ste ih ih povezali s njima) …da nevedem samo neke najupečatljivije: “trolovi”, “bolesni likovi”, “jad i bijeda jalnuša iz SDA”, sada ih pitate zašto su uskraćene informacije…stvarno je ovo vrhunac ironije! Da vrijeđanje ne bi stalo samo na njima i ja sam zaradila pridjev “štreberica”, dok u isto vrijeme jedan post od “ivanr” je admin uklonio a također je etiketirao mene kao osobu. Svima je jasno da intelektualci i oni koji streme k tome, nikada ne napadju osobe već stavove. Koliko je to ovdje bilo zastupljeno, procijenite sami. Site “naših” istočnih susjeda je u redu samo zato jer se iz aviona vidi da radi URL fishing-ostalo je na tim stranicama realno ispod razine SDA i “naših” zapadnih susjeda. Ne znam da li “naši” istočni susjedi imaju nešto kao “moj račun” sa SDA, ali ja nisam našla. Uostalom Banja Luka i Niš očukuje vas kjao ulagače…pa što čekate? Svoje pravo da skidate podatke opravdate nekim demokratskim pravima ulagača….Ajmo ovako postaviti stvari i postaviti pitanje: koliko biste htjeli platiti za skidanje povijesti i neke analize? Meni se čini da bi “lovica” najprije mogla “odlediti” srca “trolova” iz SDA…pa evo, ovo je i poziv njima! Sada znam da će alva postova na moj račun ali eto nism mogla da ne prokomentiram sve ovdje viđeno. Hvala svima na odgovorima Vaša štreberica! [smiley7]

Nas ne zanimaju tehnicki detalji i da li je vas site tehnicki napradniji od njihovog nego informacije koje se mogu dobiti na njemu. Tako na siteu nasih istocnih susjeda npr. mogu dobiti popis svih dionicara sa brojem dionica i postotkom a na vasem to ne mogu i zanimljivo mogu si to pospremitiu Excel a sa vasega ne mogu. Ako imamo na forumu kakvih novinara ne bi bilo lose malo oprati SDA i HANFU u medijima.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Stvarno je razina diskusije na razini pačića u školi.

“quark”, tipično , govoriš poluistinu.

Prvo nitko nije govorio o tehničkoj strani već o kvaliteti site-a općenito!

Drugo. Prije nekoliko stranica neki lik (izgleda stvarno iz SDA ili HANFE) rekao je:
Drugo kada se uspoređujemo se regijom uspoređuju se zakonske regulative što znači da prije jamranja treba pročitati zakone a ne trkeljati napamet.

Dakle HANFA je zakonom zabranila drugačije prikazivanje podataka.

Ali vama ništa ne može rasvijetliti vid do toga da bi pratili top 10….Pa dajte razlučite što je relevantno i tko je za što odgovoran. Ako možete…

Vrlo korisna tema, i vrlo dobra ideja čija god bila, pogotovo za ljude koji imaju puno različitih dionica u portfelju. Ja još uvijek pratim ručno jer nemam puno dionica u portfelju.
Vidim da ste ovu temu prilično detaljno proučili pa imam pitanje; sada kad sda objavljuje dnevne podatke za top 10 zanima koliki je točno zaostatak u odnosu na datum naznačen na stranici od sda (ili je možda stanje baš na taj datum), da li je to t-3,t-2? Nije da je od prevelike važnosti no ako netko zna?

Trend is your friend.

evogaopet:

… evo da se vratimo pozivam bilo koga tko čita ovo a radi u SDA – da nam objasni o čemu se radi i zašto nam uskraćuju pravo na informacije ?

Unaprijed hvala na svakom suvislom obrazloženju. [smiley11]

Nakon štp ste izvređali sve koji imaju veze s SDA (ili ste ih ih povezali s njima) …da nevedem samo neke najupečatljivije: “trolovi”, “bolesni likovi”, “jad i bijeda jalnuša iz SDA”, sada ih pitate zašto su uskraćene informacije…stvarno je ovo vrhunac ironije!

[smiley7]

Evo pošto vidim da ste odgovorili na moje pitanje, ustvari niste dali odgovor ali ste citirali moje pitanje, onda smatram da se obraćate meni…

Koliko se sjećam mislim da nisam nigdje vrijeđao pojedince iz SDA, nego sam rekao da se slažem s ljutiitm i razočaranim kolegama, jer me ta dva osjećaja prate otkad sam vidio da je netko onemogućio automatski update tablica , u koje je btw netko uložio puno truda da ih sastavi…

A ovo gore što ste napisali je smiješno, jer po tome ispada da je prvo netko vrijeđao SDA pa da su onda oni ukinuli update…. Mislim da je nezadovoljstvo i vrijeđanje rezultat toga čina …. Dakle to se dogodilo nakon ukidanja, što me i ne čudi , jer ne vidim ni jedan valjan i opravdan razlog za to, pa vas još jednom molim ako postoji neki razlog da ga podjelite s nama znatiželjnima. [smiley10]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


…. Uostalom Banja Luka i Niš očukuje vas kjao ulagače…pa što čekate? Svoje pravo da skidate podatke opravdate nekim demokratskim pravima ulagača….. [smiley7]

Što ti sebi dozvoljavaš, da nas tjeraš s HR burze u Banja Luku i Niš jer izražavamo nezadovoljstvo ovakvim vašim postupcima! Jasno je ko dan da radiš u SDA pa sad zlurado likuješ što ste onemogućili automatsko skidanje JAVNO DOSTUPNIH PODATAKA putem malog nekomercijalnog programčića!
SDA svoje aktivnosti financira dijelom i od svih naših transakcija, pa bi zaista bilo zanimljivo čuti koji je STVARNI RAZLOG da se borite (je li to službena politika SDA kao institucije ili ipak zastranjelih pojedinaca?) da ulagači nekomercijalno za sebe automatski skidaju takve podatke koji su im inače javno dostupni, već da to moraju raditi ručno? Ima li koji drugi razlog osim zluradosti, ozbiljno pitam?

Ignore: KressoM, delux

Slažem se avax sa tom relevantnom činjenicom.
Ako su napravili slobodno gledanje top 10, ne vidim
u čemu je tu kvaka, vidim samo napast, uostalom, ne znam
kako bih to rekao i opisao.

Stoga ponavljam još jednom:

Da nema nas, investitora, SDA ne bi trebalo, tj. ne bi
postajala, stoga žive oni dobro za to se ne bojim,
sve si oni dobro naplate.
Uostalom ako je to tako, i oni osporavaju, ja sam jednostavno
za to, da se možes logirati na njihovu stranicu pod indetifikacijskim
brojem investitora, i stvar riješena, ako je do toga došlo.
Ali onda da imamo sve po datumima, ma sve što želim naći o firmi
koja kotira na burzi.

And God says let there be light and be light, and it was good...

Vjerovatno se s nama igra netko tko je radio stranicu SDA. Sumnjam da djelatnici uopće imaju pojma o ovome. Normalno da nema impresuma, pa ispada da su stranice radili sami.

Nathali -> više seksa, manje foruma i sve će biti super.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ovo je nevjerojatno! NEVJEROJATNO!!!!

Uopće nema rasprave o argumentima i uopće ne čitate kaj drugi pišu sve dok ne pušu u isti rog-onda dajete podršku!

Da se softvarske upute pišu za vas, svakih 3 stranice morao bi pisati repitetorij prethodne 3 stranice…da se ne zaboravi!!!!

Sada vidim da je to razina pačića i osnovne škole (oprostite svi oni koji ne spadaju u tu grupicu, ali izgeda da se ne javljate jer Vas sve nadglasavaju ovi “razumni logičari”).

Hvala na pažnji i zbogom…idem čitati nešto što ima veze s raspravom (znate ono teza-kontrateza= sinteza), koja ovdje ne uspijeva uhvatiti korijena.

Sretno….svima!

ZBOGOM

putem malog nekomercijalnog programčića!

Ovo je još jedan dokaz koliko razumiješ stvar.

Najljepše je nešto jednostavno i učinkovito (kao što je to bio uradak onih momaka). To NIKAKO ne možeš zvati u deminutivu, jer to TO nikako nije! To je PROGRAM…a za neke i PROGRAMČINA!


Vjerovatno se s nama igra netko tko je radio stranicu SDA. Sumnjam da djelatnici uopće imaju pojma o ovome. Normalno da nema impresuma, pa ispada da su stranice radili sami. Nathali -> više seksa, manje foruma i sve će biti super.

Fazan, Fazan!
Sav si vražji! [smiley7]
Baš se pitam zašto smo i ti i ja na forumu u ponedjeljak oko 21-22 h.
Umjesto da fatamo naše “bolje/ljepše/snažnije polovice – već prema preferencama” [smiley2]
Uživajte!

La vita e bella!

he he he he

ovo je jedino vrijeme kada mogu na miru razmišljati o dionicama …

iako, ovaj savjet koji sam dao nathalie bi i meni dobro došao …

SEX-R-A
book 1.000.000.000,00 kn
P/PB 0,0000001
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Nathalie nam je došla kao prvotravanjska šala na ovom forumu.

(vidi datum registracije)

I love the Smell of Profits in the Morning

dixi, 16.04.2007. u 22:38
nathalie

Svoje pravo da skidate podatke opravdate nekim demokratskim pravima ulagača….Ajmo ovako postaviti stvari i postaviti pitanje: koliko biste htjeli platiti za skidanje povijesti i neke analize? Meni se čini da bi “lovica” najprije mogla “odlediti” srca “trolova” iz SDA…pa evo, ovo je i poziv njima!

Evo, dočekasmo i razlog blokiranja. Ucijena i reket .
Samo još cijenu dopiši nathalie [smiley2]…koliko “lovice” za zaleđena srca?

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

New Report

Close