TOP 10 – 2009.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2009.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako prođe Migu29 možda prođe i meni. Sa zakašnjenjem, ali burza još ne radi:

ERNT-R-A
HT-R-A
PLVA-R-A
ATGR-R-A
INA-R-A
INGR-R-A
ZABA-R-A
PBZ-R-A
RIBA-R-A
RBA-P-A

Zašto bi zbog njih produžavali ikakav rok? Tema je tu već 15 dana. Kaj se njih mora molit il kaj? Ja uopće ne želim vidjet njihove favorite. Inoako nisu kupili Ledo po 3500, znači da nemaju blage veze.


A možda su kupili dalekovod po 230 sasvim nebitno, Vlad je pokazao iznimno znanje u predviđanju targeta nekim dionicama čak i ako se sjećaš i sam si mu se čudio za Tisak, baš me zato zanima za koje dionice smatra da će imati najveći prinos u 2009. Naravno zbog njegovog portfelja neću promjeniti mišljenje da je Petrokemija najbolja prilika na ZSE kao što ti smatraš da je to Ledo ili Plavi da je to Ingra ili možda Asko za kojeg je najbolja Zaba
A bez Ivane 7 ovo je samo igra, a ne natjecanje

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Zašto bi zbog njih produžavali ikakav rok? Tema je tu već 15 dana. Kaj se njih mora molit il kaj? Ja uopće ne želim vidjet njihove favorite. Inoako nisu kupili Ledo po 3500, znači da nemaju blage veze.


A možda su kupili dalekovod po 230 sasvim nebitno, Vlad je pokazao iznimno znanje u predviđanju targeta nekim dionicama čak i ako se sjećaš i sam si mu se čudio za Tisak, baš me zato zanima za koje dionice smatra da će imati najveći prinos u 2009. Naravno zbog njegovog portfelja neću promjeniti mišljenje da je Petrokemija najbolja prilika na ZSE kao što ti smatraš da je to Ledo ili Plavi da je to Ingra ili možda Asko za kojeg je najbolja Zaba
A bez Ivane 7 ovo je samo igra, a ne natjecanje
[/quote]

Ivana 7 je rekla na Ledo 3600 da to nije baš dobro i da će pričekati neka bolja vremena za Ledo, a Vlad je nudio okolo targete od 2000 kuna na private kad je Ledo bio 3600 a mirovinac se krco ko sumanut. Gorane drag si mi, ali ovo što pišeš da bez njih je to samo igra je degradiranje sebe samoga. Šta smo nas preko 100 ovdje budale pa trebamo gospodu čekat da se udostoje il šta? Uostalom ako se nisu prijavili znaći da im nije niti stalo. Zašto bi tebi bilo stalo zbog njih? Ajde čovječe…

p.s. ne mislim da je Ledo najbolje ulaganje, ali je jako dobro.

I'LL BE BACK

Ante mi je sve dosadni i dosadni pa sam se odlučili poigrati sa vama.

TKPR-R-A
DLKV-R-A
INGR-R-A
EXPD-R-A
IPKK-R-A
KBZ-R-A
KRAS-R-A
ADRS-P-A
VDKT-R-A
ACI-R-A


Ivana 7 je rekla na Ledo 3600 da to nije baš dobro i da će pričekati neka bolja vremena za Ledo, a Vlad je nudio okolo targete od 2000 kuna na private kad je Ledo bio 3600 a mirovinac se krco ko sumanut. Gorane drag si mi, ali ovo što pišeš da bez njih je to samo igra je degradiranje sebe samoga. Šta smo nas preko 100 ovdje budale pa trebamo gospodu čekat da se udostoje il šta? Uostalom ako se nisu prijavili znaći da im nije niti stalo. Zašto bi tebi bilo stalo zbog njih? Ajde čovječe…

p.s. ne mislim da je Ledo najbolje ulaganje, ali je jako dobro.

Mislim da će se Vladov target obistiniti, htio ti ne htio.

…evo ja se slažem sa Goranom8..,bez Ivane7 to nije to…žena je ko i ja spremala sarme,praščiće,francuske i ostalo i nije stigla…burza i onako ne radi…nitko nije u lošijoj poziciji…ajmo malo biti džentlmeni…i dat ljudima,a posebno umornoj Ivani da reagira…evo šaljem i ja svoje favorite samo da operem padele… [rolleyes]

Ako nije kasno…

HT-R-A
INA-R-A
KODT-P-A
DIOK-R-A
VIRO-R-A
PODR-R-A
JMNC-R-A
TISK-R-A
CROS-R-A
LKRI-R-A

[b]The bigger the smile, the sharper the knife. [/b]["Rules of Acquisition"]



Ivana 7 je rekla na Ledo 3600 da to nije baš dobro i da će pričekati neka bolja vremena za Ledo, a Vlad je nudio okolo targete od 2000 kuna na private kad je Ledo bio 3600 a mirovinac se krco ko sumanut. Gorane drag si mi, ali ovo što pišeš da bez njih je to samo igra je degradiranje sebe samoga. Šta smo nas preko 100 ovdje budale pa trebamo gospodu čekat da se udostoje il šta? Uostalom ako se nisu prijavili znaći da im nije niti stalo. Zašto bi tebi bilo stalo zbog njih? Ajde čovječe…

p.s. ne mislim da je Ledo najbolje ulaganje, ali je jako dobro.

Mislim da će se Vladov target obistiniti, htio ti ne htio.

[/quote]

Barone dosado prestani mi slati zahtjeve za prijateljstvom. Pa ja jedva čekam da padne na Vladov target. Pa sa jednom mjesečnom plaćom ću kupiti 10 Leda. Pa to je apsolutno prekrasno. A koliko ćete vi tamo kupiti sa svojih 5 kn po satu? Morat ćete ubrzat malo ili unaprijedit uslugu i proširit asortiman[lol]

I'LL BE BACK



Prije svega želio bi svim forumašima sretnu i uspješnu Novu Godinu

Malo sam letimično prelistao tko je sve stavio svoje favorite za 2009g i primjetio sam da fali dosta uvaženih kolega kao prvo nema Ivane7 bez koje ova igra poprima sasvim drugo značanje zatim nema kolege Vlada iskreno me zanima koje bio on dionice stavio za 2009g te ostalih forumaša s tehničke analize, zatim fali mi ekipa s Petrokemije Mika, Bigboss,Cartmann i ostali.
Kako burza tek otvara u Ponedeljak 05.01.2009 predlažem da do 23.59 04.01.2009 se prolongira rok za prijavu

Zašto bi zbog njih produžavali ikakav rok? Tema je tu već 15 dana. Kaj se njih mora molit il kaj? Ja uopće ne želim vidjet njihove favorite. Inoako nisu kupili Ledo po 3500, znači da nemaju blage veze.
[/quote]

Podržavam kolegu governora i slažem se sa njegovom ocjenom da tko nije kupio Ledo na 3500 nema blage veze.
Zašto da produžavamo rok zbog npr. Miga29,koji nije kupio Ledo na 3500 i koji će ionako biti među najlošijima kao i prošle godine.
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Hehehe, Entetntinisu zloćestoćo, ako se ne varam Mig se osobno ispričao Dejavu i dao do znanja da želi sudjelovati i nema okolo advokate. Što se tiće Miga i (ne)kupovine Leda, nisam upućen, ono što je sigurno je da je u to vrijeme pisao kako je Ledo vjerojatno najbolja investicija, za razliku od "gurua" koji su pisali nešto sasvim drugo i koje bi se sad trebalo moliti da se igraju sa nama. hahaha[bye]

I'LL BE BACK

DLKV
KOEI
HT
PTKM
CROS-R-A
VIRO
ZABA
JDGT
KODT-P-A
KOTR-P-A

Oću da budem uspješnija od moga sina koji je ove godine sve izgubio što sam mu dala

ATPL-R-A
KRAS-R-A
JNAF-R-A
VDKT-R-A
DIOK-R-A
ZVZD-R-A
KODT-R-A
TNPL-R-A
TISK-R-A
INGR-R-A


…evo ja se slažem sa Goranom8..,bez Ivane7 to nije to…žena je ko i ja spremala sarme,praščiće,francuske i ostalo i nije stigla…

I love this food

Mada ne bih ušao u rizik da probam njene specijalitete

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Ivana 7 je rekla na Ledo 3600 da to nije baš dobro i da će pričekati neka bolja vremena za Ledo, a Vlad je nudio okolo targete od 2000 kuna na private kad je Ledo bio 3600 a mirovinac se krco ko sumanut. Gorane drag si mi, ali ovo što pišeš da bez njih je to samo igra je degradiranje sebe samoga. Šta smo nas preko 100 ovdje budale pa trebamo gospodu čekat da se udostoje il šta? Uostalom ako se nisu prijavili znaći da im nije niti stalo. Zašto bi tebi bilo stalo zbog njih? Ajde čovječe…

p.s. ne mislim da je Ledo najbolje ulaganje, ali je jako dobro.

Mislim da će se Vladov target obistiniti, htio ti ne htio.

[/quote]

Barone dosado prestani mi slati zahtjeve za prijateljstvom. Pa ja jedva čekam da padne na Vladov target. Pa sa jednom mjesečnom plaćom ću kupiti 10 Leda. Pa to je apsolutno prekrasno. A koliko ćete vi tamo kupiti sa svojih 5 kn po satu? Morat ćete ubrzat malo ili unaprijedit uslugu i proširit asortiman[lol]

[/quote]

20000 neto je barem 35000 bruto ako se ne varam. To znači da si bolje plaćen nego guverneri tri američke države: Maine, Arkanzas and Tennessee. Čestitam. Inače najbolje je plaćen Guverner Californije oko 90000 Kn mjesečno. Sarah Palin zarađuje oko 55000 kuna mjesečno.

Nisam znao da se Baron zaposlio, šta radi ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


20000 neto je barem 35000 bruto ako se ne varam. To znači da si bolje plaćen nego guverneri tri američke države: Maine, Arkanzas and Tennessee. Čestitam. Inače najbolje je plaćen Guverner Californije oko 90000 Kn mjesečno. Sarah Palin zarađuje oko 55000 kuna mjesečno.

Nisam znao da se Baron zaposlio, šta radi ?

Pa ja i jesam Guverner Kalifornije, a što si mislio, da sam faker? od tih 90K, 20K trošim na Ledo, a ostalih 70K mjesečno ide na HGH, metandrostenolon, kreatin, proteine sirutke i članarinu za World’s Gym jer mi peder Weider ukino besplatnjaka.

Ne radi Baron, radi netko drugi a on troši na dionice. Nisam 100% siguran doduše, ali cijeli forum vrvi o tom, pa je valjda istina [undecid]

I'LL BE BACK

New Report

Close