TOP 10 – 2009.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2009.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

VIRO-R-A
INGR-R-A
HDEL-R-A
PTKM-R-A
ATPL-R-A
JDPL-R-A
TNPL-R-A
KOEI-R-A
LRH-R-A
TISK-R-A

HT-R-A
LPLH-R-A
JDPL-R-A
ATPL-R-A
ULPL-R-A
ZABA-R-A
PBZ-R-A
ADRS-P-A
TISK-R-A
PTKM-R-A

TNPL-R-A
PTKM-R-A
ZABA-R-A
INGR-R-A
DLKV-R-A
ADRS-P-A
ATPL-R-A
KODT-R-A
KOEI-R-A
ATGR-R-A

THNK-R-A
INGR-R-A
IGH-R-A
HDEL-R-A
VDKT-R-A
LEDO-R-A
ATPL-R-A
VIRO-R-A
CROS-R-A
ADPL-R-A

Evo ih isto za 2009 ! Ak su sad na -79 % najviše pale i ja zadnji , bumo ih vidli u idućoj !
Pozdrav kolegama
Janlana

ATPL-R-A
DLKV-R-A
IGH-R-A
INGR-R-A
TNPL-R-A
ULPL-R-A
TISK-R-A
VDKT-R-A
HDEL-R-A
KODT-R-A

a zašto svi već sada dajete liste?

hoću reći, a što ako vam ATPL ili INGR ili JDPL već prije nove godine naprave 100%, bi li ih i onda stavili na listu? još dva tjedna neka se nastavi ovako i oni koji su cijelu godinu imali najveći pad u crobexu imat će najmanji.

ja radije čekam, pa možda uletim s favoritima adrisom, atlanticom, ht-om, hup-om i teslom [rolleyes]

SNHO-R-A
LRH-R-A
HT-R-A
ATPL-R-A
ADPL-R-A
DLKV-R-A
KOEI-R-A
ATGR-R-A
ULPL-R-A
TISK-R-A


Da, treba prvo vidjet sa Dejavuom jel ima volje i vremena.

I po treću godinu za redom:
Jel može PD organizirat neke nagrade za prvo troje ili barem za jednog i za Dejavua?
Ima knjiga u Masmediji za nagrade, može se marketinški iskoristiti Liga u tiskanom izdanju (povremena kolumna za rezultatima), čime popularizirate web izdanje, posjećenost, klikanja na bannere, Masmediu tralala…
Mislim, sve pred nosom i svi sretni.

Jel treba da netko od nas pošalje upit nekome – marketingu PD ili Masmediji ili kome već?

P.S.: Ako bi se i riješile nagrade, prijedlog da mogu sudjelovati nickovi registrirani do recimo danas, 15.12.2008. da ne bi bilo poplave novih…

ja se slažem da trebaju neke i nagrade kao npr. pobjednik mjeseca i ukupni pobjednik. I nagrade za dejavua i niko (imao je sliku nike kovača) za ovu godinu za trud.
prošle godine nas je poslovni odjebao jer nisu oni organizirali
ja sam bio čak i da se plati po 50 kuna pa da to dobivaju prva tri portfelja u omjeru npr 60/30/10. Ali ni forumaši nisu bili za.
I slažem se nick registriran do 15.12.

ja se slažem da trebaju neke i nagrade kao npr. pobjednik mjeseca i ukupni pobjednik. I nagrade za dejavua i niko (imao je sliku nike kovača) za ovu godinu za trud.
prošle godine nas je poslovni odjebao jer nisu oni organizirali
ja sam bio čak i da se plati po 50 kuna pa da to dobivaju prva tri portfelja u omjeru npr 60/30/10. Ali ni forumaši nisu bili za.
I slažem se nick registriran do 15.12.

mogao bi nešto dobiti i zadnji (i to nije lako) [lol]

La Vita e Bella

TNSA-R-A
HT-R-A
KNZM-R-A
HDEL-R-A
LRH-R-A
TMPO-R-A
DIOK-R-A
ADRS-R-A
IPKK-R-A
BLJE-R-A
DLKV-R-A

Pozdrav svima.
Meni se čini da je igra izgubila smisao…
Iako, trebamo samo dobrovoljca da unese portfelje u excel. Dejavue? Sve ostalo je automatski…
Negdje kroz godinu postao sam i excel file s mogućim unosom i dividendi, koje se računaju u prinos.

Da osvježimo igru nekim novinama? Recimo malo izvedenica: crobex na zadnje dane kvartala? Već kad ZSE neće…

Nemojte nagrade. Uplatite nekom kome treba.

Hehe, još uvijek sam cenzuriran. Svaka čast…


ja se slažem da trebaju neke i nagrade kao npr. pobjednik mjeseca i ukupni pobjednik. I nagrade za dejavua i niko (imao je sliku nike kovača) za ovu godinu za trud.
prošle godine nas je poslovni odjebao jer nisu oni organizirali
ja sam bio čak i da se plati po 50 kuna pa da to dobivaju prva tri portfelja u omjeru npr 60/30/10. Ali ni forumaši nisu bili za.
I slažem se nick registriran do 15.12.

mogao bi nešto dobiti i zadnji (i to nije lako) [lol]
[/quote]

jedino pošteno je da zadnja trojica dobiju nagrade jer su njima i najpotrebnije [lol]


Da osvježimo igru nekim novinama? Recimo malo izvedenica: crobex na zadnje dane kvartala? Već kad ZSE neće…

odličan prijedlog – puno zanimljivije i logičnije od top 10 dionica
[thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ako neće niko mogu i ja organizirat ako ima interesa – mjesečno pogađanje crobexa – znači sad svi prije 1.1. daju procjenu gdje će biti crobex na 31.1. i tako svaki mjesec nadalje… mjesečni pobjednik je onaj koji naravno ima najmanje odstupanje

mislim da bi ovakva igra tražili i određeni element znanja i sposbnosti predviđanja za razliku od ovih top 10 dionica

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close