TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Strašno …svaki dan tonem i tonem…

na 4300 sve prodajem...


Strašno …svaki dan tonem i tonem…

Ja sam zlatna sredina, 18x.[cry]

Mmmmmm lijepo je okusiti top10. [cool]


Mmmmmm lijepo je okusiti top10. [cool]

lega to je samo virtualno, kao filmovi na televizoru, nemaju okus…
realnost je puno vaznija[cool]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

toliko sam očajan da mi je bed i javljat se[cry][cry][cry]
nadajmo se boljem[bye]

Moderatora treba zabranit!!!

kolege, cemu zdvajanje..
osim sto je najbitnije kako vam radi pravi portfelj, mozda ce bas vase dionice potegnuti kasnije..imaju zakasnjelo paljenje, pa i pobijedite na kraju..ovo je igra na malo dulji rok..[thumbsup]

al nije mi drago sto sam ispao iz top10..[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


RIBosanac: ” Mmmmmm lijepo je okusiti top10. [cool] ” lega to je samo virtualno, kao filmovi na televizoru, nemaju okus… realnost je puno vaznija[cool]

Baš toliko doslovan nema potrebe biti. I vjeruj da mi realni portfelj ima još bolji okus. [wink]

Otišle mi DKVS i PTKM u blokadu [proud]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

I meni.
A ATGR mi anulira ATPL

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

a zašto nitko ne spominje dionicu ericsson nikole tesle??
Sigura…

evogac…ne opet, nego save…pa kad se sacuva na racunalo…open

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ja sam u minusu a iza mene su u plusu![shocked]


Ja sam u minusu a iza mene su u plusu![shocked]

hvala tenkista što nas svaki dan izjveščuješ koje je tvoje današnje stanje…..veseli nas to svaki dan prije spavanja [lol]

DOKUP!

evo i za one kojima je tesko preuzeti zip/rar a velicina file-a im ne smeta[lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ko godinu završi u plusu
taj je pobjednik
zvat će se ova igra[bye]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

New Report

Close