TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

30 mjesta gore u jednom danu, ali još sam u malom minusu [huh]

Knjige i kava

sa 350 tog na 132. mjesto – Ledo, Ingra i ostali su me danas lijepo digli !

Ja sam zadovoljan dok sam god bolji od Crobexa,a pogotovo sam zadovoljan što je najbolje potegla Zaba koja mi je i u pravom portfelju 🙂

I love this game

Polako se već nazire i pobjednik 2008……

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [thumbsup][lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

La vita e bella!


a jesmo nestrpljivi 🙂 Evo, bio sam prvi prvog dana i zadnjeg cu biti[thumbsup][lol] [lol]

na koje intervale če se top lista objavljivati


BLJE-R-A DDJH-R-A FNVC-R-A HMAM-R-A KORF-R-A MAIS-R-A THMT-R-A TISK-R-A TLM-R-A UNPP-R-A

Bit cete dodani danas kolega! Moja isprika

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Polako se već nazire i pobjednik 2008…… [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [thumbsup][lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Jel? A tko je to [yawn][yawn][lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Posejdon: ” Polako se već nazire i pobjednik 2008…… [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [thumbsup][lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] ” Jel? A tko je to [yawn][yawn][lol]

Pa, naravno, ja bih bio u apsolutnom vodstvu da ste mi makar i opcionalno stavili moj eksperimentalni portfelj koji sam odavno i na vrijeme prijavio… makar za usporedbu sa diverzificiranim…
Da podsjetim…
1.TISK-R-A
2.TISK-R-A
3.TISK-R-A
4.TISK-R-A
5.TISK-R-A
6.TISK-R-A
7.TISK-R-A
8.TISK-R-A
9.TISK-R-A
10.TISK-R-A

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

26. mjesto. Nije loše. Bilo bi i bolje da netko nije taktički poklopio DKVS jučer po bidu [rolleyes]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kolega Dejavue evo drugi put pitam. Mogu li znati zašto nisam uvršten u tablicu? Prijavio sam se na vrijeme. Rekli ste da greške prijavimo, pa evo…

Pardon, bit cete dodani kolega

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

prekjučer bio 272. a jučer dan završio na 168. mjestu. napredak za 104 mjesta u jedan dan. nije loše. ja zadovljan, uskoro bi mogao biti među prvih 20.[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Zar će ovjde svi komentirati svoje napretke i izražavati zadovoljstvo sa istima na dnevnoj razini ? [lol] [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close